דקה ראשונה אפקטיבית

בכנסים ומפגשי נטוורקינג

רוצה לקבל את הדרכת הוידאו
ליצירת דקה מנצחת
שתיתן לך יותר הפניות ויותר מכירות

אחת המטרות שלנו כבעלי עסקים קטנים היא להיחקק בזיכרון של כל מי שפוגש אותנו לגרום לו לקחת את כרטיס הביקור ולשמור את המספר בנייד שלנו,
לגרום לו להכניס את השם שלנו ואת מה שאנחנו נותנים לBACK OFFICE של המוח, כך שכשהוא יצטרך שירותים או מוצרים שאנחנו מספקים הוא ישר ייזכר בנו. מעבר לכך כשהוא יפגוש אותנו שוב הוא ידע בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו עושים זה קריטי לנו כבעלי עסקים קטנים. זה הכרחי ליכולת שלנו להתפרנס ולצמוח וזה אחד הגורמים שיעזרו לנו להמריא הלאה. 

הדבר בא לידי בטוי במיוחד במפגשי נטוורקינג עסקיים כגון מפגשים של עסקים עושים עסקים, שפע, BNI וכיו"ב. כמו כן היכולת שלנו להיחקק בזיכרון באה לידי ביטוי בכנסים עסקיים, הדרכות וכיו"ב.

לפני מספר שנים הצטרפתי לנטוורקינג העסקי עסקים עושים עסקים ושמתי לי כיעד להיחקק במוח של כל מי שרואה אותי. משימה לא פשוטה, בכל זאת בכל מפגש יש בממוצע בין 30 ל40 בעלי עסקים, כולם מנסים להיות הכי שנונים, כולם מנסים להפתיע וכל אחד מנסה לעשות את ה SHOW שלו.

החלטתי שאני לא מגביל את עצמי בתבניות המוגדרות ונותן דקה יוצאת דופן. ההחלטה הזאת יצרה בכל פעם שהשתתפתי סקרנות מאד גבוהה של "מה הוא הולך לעשות הפעם?" וכיו"ב. כמובן שהתוצאה העסקית היתה תכלס עסקאות לצד עניין במה אני ומה העסק שלי עושה.

אציג לפניכם וידאו מאחד המפגשים האלה שבה אני מציג את הדקה שלי כמעט בלי לדבר אבל עם מסר חד של מה שמיוחד בעסק שלי (האנרגיה שלי ).

רוצים גם אתם להיחקק יותר בזיכרון של מי שרואה אתכם???

מלאו את הטופס המצורף ותקבלו גישה למדריך וידאו בן 10 דקות בו תלמדו כיצד ליצור דקה אפקטיבית בנטוורקינג או כאמור ליצור משפט מעלית מנצח ויותר מכך. 

רוצה לקבל את הדרכת הוידאו
ליצירת דקה מנצחת
שתיתן לך יותר הפניות ויותר מכירות
רוצה לקבל את הדרכת הוידאו
ליצירת דקה מנצחת
שתיתן לך יותר הפניות ויותר מכירות
 
+ שלח משוב