צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל

דף הבית >> שיווק באינטרנט >> אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל
אסטרטגיה שיווקית באינטרנט ובדיגיטל
 
רוב העסקים הקטנים מאוכזבים מתוצאות השיווק שלהם באינטרנט?
מדוע?
בעיקר מכיוון שהם משקיעים באפיקי שיווק בדידים ולא בונים תוכנית אסטרטגית סדורה לשיווק.


 
תוכנית אסטרטגית לשיווק באינטרנט ובדיגיטל תתן לך :
 
שקט נפשי ועבודה מסודרת ללא צורך בלתי פוסק לרטוץ אחרי הזנב של עצמך בלחשב מה הצעד השיווקי הבא שאני אעשה.
תוכנית עבודה מסודרת שבעזרתה תוכלו לתכנן אילו מהלכים תבצעו, איזה מוצרים ושירותים תוציאו לשוק וכנגזרת ישירה מזה מה הולכים להיות הרווחים שלכם וכל זה בצורה מתוכננת.
ערוצי שיווק שונים שמחזקים אחד את השני באופן סינרגטי וכתוצאה מכך יותר לידים לתוך העסק.
 
 
רוצה לבנות תוכנית שיווקית דיגיטלית סדורה עבור העסק שלך?
מלאו פרטים בטופס המצורף או חייגו 054-2129221


 

לקוחותינו מספרים(לחצו על התמונות)
 
  
 
 
למה צריך תוכנית אסטרטגית לשיווק באינטרנט?
מחקרים שונים שבוצעו בשנים האחרונות בנושא של עסקים קטנים ושיווק באינטרנט מצביעים על כך שבעלי עסקים רבים, או אם אדייוק יותר רוב בעלי העסקים מאוכזבים מתוצאות השיווק באינטרנט בעסק שלהם.
ואני שואל, האם זה אומר ששיווק באינטרנט לא נועד לבעלי עסקים קטנים, והתשובה היא ממש ממש לא. מספיק להתבונן על מעט עסקים שמשווקים את עצמם באינטרנט בצורה נכונה ואפקטיבית ולהבין שהשיווק האינטרנטי הוא למעשה מהווה את השיווק של "פה לאוזן" של פעם ואת לוחות המודעות הקטנים  ביישובים ואף בבניינים טרם השתלט לנו האינטרט על החיים (מישהו פה זוכר איך נראים החיים ללא אינטרנט וללא מחשב?).
עוד עולה מהמחקרים כי העסקים הקטנים לא נוטים להשקיע בתוכנית אסטרטגית לשיווק באינטרנט (ואם הם צריכים הלוואה בערבות מדינה הם עושים תוכנית עסקית על הנייר הרבה פעמים רק בשביל לקבל את ההלוואה בתנאים מועדפים).

אמחיש את זה בדוגמה:

מאמן אישי שמחליט לשווק את השירותים שלו בונה עמוד נחיתה מהמם(באתר שלו או במערכת לבניית עמודי נחיתה) אפילו מכין וידאו מכירה מדליק ומשווק אותו בפרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק. (וזה דוגמה לתכנון עם רכיבים נכונים ברובם- עמוד נחיתה ממוקד ולא הפניה לאתר, פילוח לקוחות פוטנציאליים בקמפיין וכיו"ב ).למרות ההשקעה המקצועית אותו מאמן מתאכזב והסיבה היא שרוב האנשם צורכים שירותים (בעיקר כשמדובר בשירותי ייעוץ עם פן אישי) מאנשים ומספקי שירותי שהם מכירים, שהם סומכים עליהם וכיו"ב.

אז מה כדאי לאותו מאמן או יועץ לעשות?

אותו מאמן צריך להגיע לקהל היעד שלו (אותו קהל יעד שהגיע אליו מקודם) אבל לא להציע לו ישר לקנות ולרכוש את השירותים שלו(גם אם השירותים שלו יפתרו לאותו הלקוח את כל הבעיות והצרות שלו), אלא לתת לקהל היעד לצרוך את עולם התוכן שלו ללא תשלום וללא התחיבות. זה יכול להיות דרך מאמרים, דרך סרטוני וידאו עם טיפים, דרך מדריך וירטואלי בוידאו או בPDF וכיו"ב. ככל שקהל היעד ייחשף ליותר תכנים וככל שהתכנים יהיו יותר איכותיים וכמובן יגעו בקהל היעד שלכם אתם תתקרבו לקהל היעד או יותר מדויק לכתוב שהקהל יתקרב אליכם. בשלב זה אם מישהו מקהל היעד ירצה לצרוך שירות מהסוג שאותו איש מקצוע מספק הם יפנו אליו(בסבירות הרבה יותר גבוהה). בתהליך שכזה אותו כמובן יש לתכנן תוכלו לגייס יותר לקוחות ויותר לקוחות עתידיים (כל אלה שמתחילים לצרוך את התכנים שלכם באינטרנט מבלי לרכוש כרגע).


מהו התהליך של בניית אסטרטגיה שיוקית באינטרנט ובדיגיטל?
 בתהליך של בניית האסטרטגיה השיווקית אנחנו בוחנים את מרכזי השיווק של העסק באינטרנט (אתר האינטרנט, עמודי הנחיתה השונים, הנראות העסקית בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות, ביוטיוב ובעוד מוקדים רלוונטיים ברשת. יש בעלי עסקים שיהיה עדיף להם למקד את המאמץ שלהם ברשתות חברתיות אחרות כמו לינקדאין בהתאם למאפייני העסק. בתהליך זה מתכננים את הסרטונים שנוציא לרשת (סרטוני הדרכה, סרטוני מכירה, סרטוני טיפים, סרטוני תדית ואוירה וכיו"ב ) מתכננים את המהלכים בפייסבוק מהקמת העמוד, גיוס לייקים , קמפיינים השמעורבות של הפרופילים האישיים וכיו"ב. בנוסף לאלה מתכננים את שאר המוקדים העסקיים באינטרנט(אתר, עמודי נחיתה וכיו"ב ) ובונים אסטרטגיה כוללת של תכנים, שיווק ומכירות שיגיעו לבעל העסק דרך הרשת. ככל שנתכנן בצורה יותר טובה גדל הסיכוי לקצירת פירות יותר טובה ואיכותית.


האם התהליך של תכנון אסטרטגי משביח את העסק?
 ככל שנעבוד בצורה יותר אסטרטגית העסק שלנו ייבנה בצורה יותר נכונה על יסודות נכונים ולכן בבוא העת יוכל לצמוח בצורה יותר טובה. הדרך לבחון האם עסק משביח את עצמו כנכס היא לעצור ולשאול את עצמכם: לא הייתם רוצים למכור היום את העסק האם הייתם יכולים? האם מישהו היה קונה? והאם הערך שלו היום שווה יותר מהערך שלו לפני חצי שנה או לפני שנה?
תכנון האסטרטגיה השיווקית בצורה יותר נכונה ומדויקת לא רק תגייס לך יותר לקוחות בטווח הקרוב והבינוני היא גם תשביח את הערך של העסק שלך כנכס.רוצה לבנות תוכנית שיווקית דיגיטלית סדורה עבור העסק שלך?
מלאו פרטים בטופס המצורף או חייגו 054-2129221 


 
+ שלח משוב