עם יד על הלב...
כמה פעמים חזרת על אותה הטעות פעם אחר פעם בעסק שלך?

כמה פעמים פעלת ע"פ נוסחה בדוקה ויצרת הצלחה עסקית משמעותית?
האם יש שלך 
SYSTEM למכירות, לשיווק, לניהול וכיו"ב?

אם ברצונך לגשת לקורס הוירטואלי כבר עכשיו :
נא ללחוץ כאן

 
רוב היועצים העסקיים (יועצי פייסבוק, גוגל וכיו"ב) מספרים לנו במיילים השכם והערב שהיום בעידן הרשתות החברתיות יש לעסקים קטנים הזדמנות שלא היתה קיימת בעבר, האמנם?
האמת היא שזה נכון אבל ביננו, זה לא כזה פשוט וטריוויאלי. תאורטית היום גם קל יותר להכיר בן\בת זוג ואחוז הרווקים באוכלוסייה רק הולך וגדל וכולי וכולי. אז נכון קל יותר להביא את המידע ליותר לקוחות פוטנציאליים בבת אחת אבל מהעבר השני יש הרבה יותר מתחרים, יש הרבה יותר זירות שיווקיות שכולם אומרים שחייבים, אבל חייבים להיות בהם. יש הרבה יותר "רעש" גם לנו וגם ללקוחות הפוטנציאליים ולפעמים מרוב ה"רעש" לא עושים מספיק עסקאות בסופו של יום

 
בבליל המידע הזה מה יותר חשוב? מה פחות חשוב? איפה לשים את הפוקוס ובמה הכי כדאי להשקיע?

חשוב לשווק, חשוב גם לדעת למכור, חשוב גם המסר השיווקי, המסר החזותי, חשובה גם הנוכחות בפייסבוק, ביוטיוב ומה לא?
מבולבלים?
 
רמי והדי באים מהשטח
בכדי לעשות סדר בבליל המידע ובמה חשוב יותר ובמה חשוב פחות בנינו עבורכם סדרת סרטונים שבהם אנחנו מפצחים את ההרכב הקריטי להצלחה של עסק קטן. מעין נקודת מבט ממעוף הציפור וזאת מבלי לוותר על הירידה לפרטים. בסדרת הסרטונים הזאת תוכלו לקבל הדרכה בנושאי מכירות, שיווק, ניהול ותפעול העסק והכי חשוב להבין איך הפאזל הזה עובד.

למי זה מיועד?

אם העסק שלך עובד בצורה שיטתית וסדורה, יש לך מנגנוני שיווק, מנגנוני מכירות ומנגנוני ניהול שמסונכרנים זה עם זה ועובדים ממש טוב, כנראה שכדאי לך לוותר... אבל, אם ברצונך לשפר את הפאזל העסקי, ללמוד כיצד משווקים, מוכרים ומנהלים את העניינים בצורה יותר נכונה, איך בעצם עובדים עם שיטה ולקבל יותר תוצאות, יותר לקוחות ולהתאמץ פחות, כדאי לך מאד להירשם לסדרת הסרטונים.

אלו הם לא סיסמאות!!! 
כל מה שנכתב פה מבוסס על שנים של התנסויות, הצלחות, טעויות שאנחנו ועסקים רבים אותם ליווינו אישית עברו בעולם העסקים.

לרישום לסדרת הסרטונים: נא ללחוץ על הקישור כאן .

נ.ב
אנחנו ממש ממש לא מנומסים, עדיין לא הצגנו את עצמנו......אז נעים להכיר
לא נכביר במילים, תכירו אותנו יותר לעומק במהלך הסרטונים ובקצרה, אנחנו יזמים בלב ויועצים עסקיים בנשמה שכבר עשו את מירב הטעויות האפשריות.למדנו, הפנמנו ופיתחנו שיטה ומתודיקה לכל חלק וחלק בעסק.רצינו לשתף אתכם...  
שלכם באהבה
רמי והדי.

   
רמי והדי באים מהשטח
 
+ שלח משוב