צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


anna_ra

דף הבית >> anna_ra

אנה ריאבצב כבשה את ליבו של בעלה וגרמה לו להתחייב אליה ולהציע לה נישואין אף על פי שבהתחלה הוא בכלל לא ראה בה מישהי לקשר רציני.

עכשיו היא מלמדת נשים עסוקות אחרות איך לעשות את זה!

 

לאחר שספרה של אנה ריאבצב, "לכי תביני גברים!" יצא לאור הוא היה להצלחה מסחררת. בעקבות ההצלחה יצאה על הספר כתבה גדולה בעיתון "לאשה" וב - ynet, היה עליו אייטם שלם בתוכנית הרדיו של טל ברמן ואביעד קיסוס, ואנה אפילו הוזמנה להתארח בתוכנית הבוקר "פותחים יום" בערוץ 13.

אך הדבר הכי טוב שיצא מזה, לפי דבריה של אנה, זו ההסבה המקצועית שעשתה. "סוף סוף, בגיל 37 התחלתי לעסוק במשהו שאני ממש אוהבת, שיש לי אליו תשוקה אמיתית, ואני שואבת ממנו סיפוק רב." 

מה זה?

 

לעזור לנשים, שהן אמהות ועסוקות, למצוא זוגיות. לכוון ולהדריך אותן. לעזור להן להבין מה המנגנונים שמפעילים את הגברים ואפילו אותן עצמן ללא שהן מודעות לכך, ואיך להשתמש במנגנונים האלה או לנטרל אותם כשצריך.

 

אילו מנגנונים למשל, מפעילים נשים עסוקות, שהן לא יודעות עליהן?

 

למשל מנגנון שנקרא "עקרון הדחק" או באנגלית Scarcity Principle. עקרון הדחק הוא מנגנון שגורם לנו לרצות את כל מה שנדיר. את כל מה שקשה להשגה. גם אם זה משהו שאנחנו לא באמת רוצים או צריכים. רק כי הדבר הזה נדיר – מתעורר בנו הרצון להשיג אותו. אנשי השיווק משתמשים בעקרון הזה כל הזמן. אין אשה בעולם שלא קנה בגד במבצעי סוף עונה, רק כי הוא היה במבצע – ואחר כך בחיים לא לבשה אותו. זה בידיוק זה. סוף עונה! רק היום! 3 פריטים אחרונים נשארו! זה מפעיל את המנגנון הזה ואנחנו רצים לקנות. גם אם אנחנו לא באמת צריכים את הדבר הזה.

ואיך זה קשור לחיי האהבה ולמציאת זוגיות?

הרבה נשים, ואמהות שמחפשות פרק ב' במיוחד, מאמינות שאין מספיק גברים. יש כאלה שההערכה העצמית שלהן נמוכה והן מאמינות שאין מספיק גברים שירצו אותן. ויש נשים שההערכה העצמית שלהן גבוהה, אבל הן מאמינות שאין מספיק גברים איכותיים שיתאימו להן. האמונה שאין מספיק גברים, בין שזה "אין מספיק גברים שירצו אותי" או "אין מספיק גברים טובים שמתאימים לסטנדרטים שלי", מפעילה אצלנו את עקרון הדחק. 

אשה שמאמינה שאין מספיק גברים שירצו אותה תיתפס על הגבר הראשון שיתן לה קמצוץ תשומת לב מינימאלי. גם אם הוא בכלל לא מתאים לה. רק כי בעיניה הוא "נדיר".

אשה שמאמינה שאין מספיק גברים איכותיים ייתפסו על הגבר הראשון איתו יהיה לה חיבור מינימאלי. גם אם הוא לא באמת מתאים לה בהרבה דברים אחרים.

מישור אחר שבו עקרון הדחק מפעיל אותנו, זה כאשר יש מישהו קשה להשגה. הרבה פעמים אנחנו נורא רוצות את הבחור הזה שמשחק בנו ולא מוכן להתחייב – לא כי הוא באמת כזה אדם נפלא ונהדר, אלא כי הוא פשוט קשה השגה.

 

אז איך את יכולה לעזור לנשים האלה בעצם? הרי זה איזשהו דחף שהן לא שולטות עליו. ואין לך דרך להגדיל את מספר הגברים האיכותיים.

 

קודם כול, אני לא צריכה להגדיל את כמות הגברים האיכותיים. גברים איכותיים יש בשפע, ולא, לא כולם תפוסים. צריך פשוט לדעת איך ואיפה לחפש אותם. בקורס הדיגיטלי שלי או בתהליך ליווי אישי שאני עושה, אני למעשה נותנת לנשים כלים לזנוח את האמונות האלה שיוצרות את עקרון הדחק. אנחנו עובדות על העלאת בטחון עצמי. אנחנו עובדות על הגדלת מעגל החברים, הרחבת קשת האפשרויות. אנחנו ממפות יחד באילו מקומות אפשר לפגוש את גבר החלומות שלנו (כל אחת את שלה). אני מסבירה להן איך ליצור יותר קשרים, איך ליזום ללא חשש לדחייה וכו'.

ברגע שהאשה מסגלת לעצמה את האמונה שיש שפע גברים שאיתם היא יכולה למצוא אהבה וזוגיות, היא מתחילה להתנהג בצורה שונה לגמרי. היא יוצאת מעמדת הרודפת ונכנסת לעמדת הבוחרת. ומשם הדברים זורמים אל התוצאות הטובות ביותר.

ועוד משהו – אני מלמדת אותן איך להשתמש בעקרון הדחק לטובתן. כלומר, איך להיות קשות להשגה. ברגע שאת קשה להשגה – את מתחילה להיות ה"נדירה" והגברים הם אלה שמתחילים לרדוף אחרייך.

 

 

נשמע מעולה. יש לך עוד טיפים לנשים שמחפשות זוגיות?

 

יש אינסוף טיפים. יש לי עמוד אינסטגרם ובו אני מעלה כמעט מידי יום טיפים, עצות, תשובות לשאלות נפוצות שנשים שואלות אותי. אפשר להיכנס לשם ולקרוא המון מידע חיוני.

 

או. קיי. אבל תני לנו גם כאן ככה איזה טיפ או שניים חשובים כדי למצוא זוגיות.

 

טוב, אז טיפ ראשון: תני צ'אנס אחרי דייט אחד לא מוצלח, אבל אל תקבעי דייט רביעי, אם בשלושת הקודמים לא הרגשת בנוח. מלכתחילה הגבר תמיד ינסה להראות את עצמו בצורה הטובה ביותר, אבל אם כבר בשלב זה את לא מרגישה טוב כשאת איתו - שום דבר טוב לא ייצא מהיחסים האלה.

 

ועוד טיפ: צמצמי את ההתכתבויות המתמשכות, ובקשי שיתקשר אלייך אם הוא רוצה לדבר איתך. 

התכתבויות לעיתים מעבירות את המסרים בצורה לא טובה. עדיף לדבר. לשמוע את הקול, את האינטונציה. כמו כן, שיחה היא יותר "מחייבת". כך את יודעת שהוא משקיע בך את מלוא תשומת הלב שלו, ולא מתכתב איתך תוך כדי שהוא מתכתב עם עוד 3 כמוך. ואחרי שדיברתם כמה שיותר מהר להיפגש. לא למתוח את זה. לפעמים אנחנו בונים פנטזיה סביב מישהו איתו אנחנו בקשר של התכתבות או שיחות טלפון, ואז בפגישה יש אכזבה. חבל. לעבור כמה שיותר מהר מהתכתבויות לשיחת טלפון ולפגישה פנים מול פנים.

 

ושאלה אחרונה – מה עוד את מלמדת בקורס ולכמה נשים כבר יצא לך לעזור?

 

בנוסף למה שציינתי כבר קודם אני מלמדת גם איך לבנות פרופיל טוב באתר הכרויות. פרופיל טוב זה לאו דווקא פרופיל שמושך כמות גדולה של גברים. פרופיל טוב זה כזה שמושך את הטובים והאיכותיים שבאמת מחפשים קשר כמוך. אני מלמדת איך לפלרטט, וכל מיני טריקים לגרום להם להידלק עלייך ולהתאהב בך. יש כל מיני כללים של "עשי ואל תעשי" בדייט ראשון. יש המון המון חומר, וגם משימות שצריך לבצע.

לגבי נשים שעזרתי להן – עשיתי מאות שיחות הכוונה. לא ספרתי כמה. אבל המון. בחצי שנה האחרונה מידי יום יש לי לפחות שתי שיחות הכוונה ביום שאני עושה.

ליווי אישי זה שירות שבו למעשה אני ממש נותנת ליווי צמוד כולל התכתבויות שוטפות בווטסאפ ברמה של: "הוא כתב לי ככה וככה. מה לענות לו?". מהסיבה הזו אני לא לוקחת על עצמי יותר משלושה ליוויים אישיים בחודש. וגם השירות הזה יחסית יקר.עד כה ליוויתי בצורה הזו 11 נשים ומתוכן 9 עכשיו בזוגיות, ו-2 עדיין בתהליך ליווי איתי. 

מבחינת הקורס הדיגיטלי שהוא ללא ליווי - הוא יצא למעשה רק לפני שלושה חודשים, וכך עד כה מכרתי רק תשעה קורסים ורוב הבנות עדיין בתהליך כי הקורס הוא מציאת זוגיות תוך 90 יום, כלומר תוך שלושה חודשים. עם זאת, 2 מתוך הבנות שקנו כבר מצאו זוגיות. וגם היתה אחת שהחליטה שהקורס לא עזר לה – וקיבלה החזר מלא. בכלל, אני תמיד מבטיחה החזר כספי מלא על כל המוצרים שלי. המטרה שלי היא, קודם כול, לעזור. ולכן אם לא הצלחתי במשימה – אני מחזירה את הכסף באהבה.

לינק לאתר שלי: https://annariabzev.info/

רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך?
לחצי כאן וקבלי במתנה מיני קורס ליצירת רושם ראשוני אפקטיבי במיוחד

 
+ שלח משוב