צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

המקפצה- סדנא לעסקים קטנים

דף הבית >> אימון אישי| ייעוץ >> המקפצה- סדנא לעסקים קטנים
 
כדי לקפוץ גבוה עלייך לעלות למקפצה
סדנא וליווי עסקי מקצועני 
 
 
 

שלום לכולן במקרה זה ,
לכל אחד ואחת מאיתנו יש עסק, כולנו עסקים קטנים ואף אחד מאיתנו,(כולל אותי כמובן), 
לא חי או חיה בללה לנד בכל מה שקשור לעסק שלנו.

אני רמי בוכניק פתחתי את העסק שלי לפני כמה שנים עת הייתי בערך בגיל 30, לי אישית היה ברור שאם אני פותח עסק אני חייב להתפרנס ממנו, לא צברתי עדיין פנסיה או מספיק הון כדי להגיד 
אני מקים עסק ויהיה מה שיהיה, הייתי במצב של להיות או לחדול, שזה משמעות מאד פשוטה או שהעסק קם ועומד על הרגליים תוך שנה מקסימום שנה וחצי ומכניס כל חודש משכורת שניתן להתפרנס ממנה(כלומר לשלם משכנתא או שכר דירה לעשות קניות וכיו"ב ) או שאני חוזר להייטק,למשכורת המפנקת, לרכב הליסינג וסוגר את התיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
אני גאה להגיד שעשיתי זאת, זה לא היה קל, זה היה אפילו מאד מאד קשה וכלל לילות שלמים של שיטוטים באינטרנט וזיהוי מגמות תנועה, צרכים של אנשים, ניתוחים שונים, בחינה מה הגדולים יותר עושים ומה ממה שהם עושים יכול לעבוד בעסק הקטן שלי ועוד.
כאמור בתחילת הדרך הייתי מטפל ומנחה סדנאות טנטרה (יכולים להציץ באתר הראשון שפתחתי בחיים שלי לפני כ10 שניםhttp://www.planetnana.co.il/tantra1/)והרחבתי לאט לאט את פעילויות הקליניקה שלי לאימון וייעוץ.
בשנתיים האחרונות לאחר מיזמי אינטרנט מוצלחים כמו אתר משתחררים (חפשו בגוגל עבודה באוסטרליה, או חיילים משוחררים,או מכוני פסיכומטרי ותגיעו אליו ) החלטתי לחסוך לעסקים הקטנים שיחליטו להימנות על הלקוחות שלי חלק מהקשיים.
בין לקוחותיי יש את פאני ברעם מאסטרית רייקי יור אגודת הרייקי בחלק מהשנים, SPN הפקות (שמי שיצא לו לבוא למסיבת יום העצמאות הקרובה יבין מה זה פריצה עסקית )ועוד לקוחות מהתחומים שנחשבים קשים לשיווק ומכירה.


כמאמן עסקי אני מלווה עסקים קטנים יותר מ5 שנים,כיועץ שיווקי באינטרנט אני מלווה עסקים יותר משנתיים ואני גאה להגיד לכן שקרן לי דגני ואני פתחנו סדנא שכשסיימנו לבנות את התוכנית שלה מאד מאד התרגשתי,התוכנית מקיפה את נושאי הליבה של צמיחה עסקית עוזרת למקד ולצמוח .

למי הסדנא לא מיועדת?
היא לא מיועדת לעסקי ה"סבבה" ומה זה עסקי ה"סבבה" -עסקים שלא קריטי להם להצליח ולייצר ממש פרנסה מהעסק עסקי ה"סבבה " לדעתי לא יפיקו את המיטב מסדנא שכזו.

את מי אני רוצה בסדנא? נשים שיודעות שהן רוצות ומוכרחות לקדם את העסק שלהן, נשים בעלות מחויבות גבוהה מאד לעסק שלהן כי אם העסק לא ירויח מספיק הן יאלצו לעשות משהו אחר שהן לא ממש אוהבות בחיים שלהן.

אז אם את במקום הזה או מכירה מישהיא שנמצאת המקום הזה הסדנא והליווי העסקי הזה תפור עלייך כמו כפפה ליד .

https://www.coachhome.net/178650/coaching-prog
שלכן רמי בוכניק לחצי כאן.
 שלכם
רמי בוכניק
054-2129221
 
+ שלח משוב