צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

ברכה לפסח

דף הבית >> פרשת השבוע >> ברכה לפסח

           פסח מצה ומרור-משמעויות החג,כיצד תגיעי יפה לסדר,ספיד דייט ביום א' ועוד מבצעים לפסח
 
 
פסח הוא חג החירות חג החופש. היציאה ממצרים יכולה לסמל גם את היציאה מן המיצר, איזה מיצר -המיצר התודעתי. ומה זה אומר לצאת מן המיצר התודעתי - מבחינתי זה לוותר על אזורי נוחות ולהגיע למחוזות חדשים. כאשר אני נמצא בתוך אזור הנוחות שלי, מחד נוח לי מאידך אני תקוע בתוך כלוב של זהב עם הרבה קבעונות מחשבתיים ועמידה במקום. פסח בא להזכיר לנו שאנחנו חופשיים, וחופשיים משמעו בראש ובראשונה חופשיים במחשבה שלנו ובתודעה שלנו.

אז ניתן כמה סימנים בפסח :
  • פסח בסימן של שחרור מפחד. במקור הפחד הוא מנגנון הגנה שעוזר לנו לשרוד בעולם, יחד עם זה אנחנו, לא פעם,העצמנו את הפחד ונתנו לו בעצם לשתק אותנו. בא חג הפסח ומזכיר לנו שלא כל הפחדים הם הכרחיים ולא כל הפחדים באמת מגינים עלינו ויש לנו את החופש לבחור להשתחרר לפחות מחלק מהפחדים.
  • פסח בסימן של שחרור מאזורי הנוחות -אותם כלובי זהב שאנחנו אוהבים לשהות בהם. על איזה אזור נוחות השנה אני יכול לוותר? למאמר בנושא של פחדים ואזורי נוחות לחצו כאן
  • פסח בסימן של מסעות במדבר-ולמה מסעות כל כך ארוכים, כי השחרור מהפחד ומאזורי הנוחות זה מסע קשה ולא פשוט, אך אם נתמיד ונהיה נחושים במסענו יום ולילה נגיע למטרה .
  • פסח בסימן של עמוד האש ועמוד העשן, מהו אותו עמוד אש ועמוד עשן? עמוד האש ועמוד העשן הוא המצפן שלנו שעוזר לנו להתכוונן בוקר וערב להגשמת החזון שלנו וכאמור פסח זה זמן מעולה להיזכר בחזון שלנו לעדכן אותו לראות לאן אנחנו הולכים.
בברכה של פסח שיתן לכולנו הרבה חירות וחופש .
לצפייה בסרטון לפסח לחצו כאן
 
פרשת השבוע -ספיד דייט -אירועים
ספיד דייט לגילאי 
29-42 ליחצו עכשיו והירשמו,זיכרו לסמן שהוזמנתם ע"י
רמי בוכניק
8.4.2012 יום א ערב ספיד דייט + הרצאה קצרה בנושא של סגנונות תקשורת שירצה רמי בוכניק. 
4.4 ערב ספיד דייט איכותי לגילאי 29-42 בצפון ת"א. לפרטים נוספים לחצו על הלינקים המצורפים וזכרו לציין שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק .
לערב ספיד דייט יום א 8.4 לגילאי 29-42 לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק 
 

 
לעולם אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני,ולכן סידרתי לכן מבצע!   לפרטים נוספים לחצו כאן 
  • קורס איפור אישי ב250 ש"ח בלבד במקום ב480.
  • ניתן לחבר לאיפור אימון אישי לרושם ראשוני   ושניהם יחד יעלו 400 ש"ח בלבד במקום 800
לפרטים נוספים לחצו כאן 
 
מבצע של עיסויים : עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 
מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 

יש לכם אירוע וחשוב לכם שיזכרו אותו? אתם קבוצה שנפגשת מדי פעם לערבי חוויה ורוצים משהו מיוחד שיוציא אתכם מהשגרה? סערת מוחות מופע טלפתיה מדהים:ליחצו כאן.
בשנה האחרונה אני מסתובב בהרבה מאד כנסים ואירועים וזכיתי להיות נוכח במופע של אמן החושים גידיני,פשוט מדהים. קורא מחשבות, מזיז חפצים , ועוד.אז כדי להדהים את הקהל שלכם פשוט לחצו  
לפרטים נוספים ליחצו כאן .
 
היכרויות , פרשת השבוע - רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , 
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.


 
 
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:   אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה . פרטים נוספים בטלפון:
054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 


קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב