צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

parashat_Behar

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר ויקרא >> parashat_Behar
 
           ללכת עד הסוף? פרשת בהר, פסטיבל שאקטי,  מפגשי ספיד דייט, ליווי עסקי לעסקים של נשים ועוד
 
 
סדנאות אימון לנשים | אימון עסקי
אימון עסקי | ייעוץ שיווקי
ללכת עד הסוף? ומה עם הסיכונים?
כשהקמתי את העסק שלי בתחילת הדרך הייתי מאד מהוסס, כל צעד שעשיתי היססתי, חשבתי וכיו"ב. היום כשאני מתבונן בזה אני מבין שמהות ההיסוס לא היתה היסוס פונקציונלי שכן גם על החלטות שעשיתי שהתבררו כלא הכי נכונות מבחינה עסקית, אני לא ממש מצטער היום. כל החלטה היתה שיעור. מקור ההיסוס היה הביטחון (הלא גבוה)שלי בעסק שלי והביטחון שלי בעצמי. היום כשאני כבר בטוח בעצמי ובעסק שלי קל לי יותר לקבל החלטות, כמו כל דבר בחיים יש החלטות נכונות בדיעבד ויש החלטות לא נכונות. הרעיון זה להגיע לכך שיהיו יותר החלטות לנכונות מהחלטות לא נכונות, ומה עם הסיכונים? מתי לסכן סכומי כסף במהלך שיווקי כזה או אחר ומתי לא? ועוד הרבה שאלות שעליהן אנחנו עונים בסדנא הייחודית שלנו.
אני רמי בוכניק הקמתי עסק קטן קלאסי מהבית של עיסוי וסדנאות לפני כ10 שנים, למדתי דרך הרגליים מהלכי שיווק נכונים באינטרנט ומחוץ לאינטרנט, מה מוכר ומה לא, ועוד.
חברתי ליועצת התדמית והמאפרת קרן-לי דגני ויחד אנחנו פותחים סדנא של ליווי עסקי בתחומי השיווק והמכירה (און ליין ואוף ליין ) מיתוג אישי טכניקות מכירה ועוד.
ביום ג ה22.5  אנחנו מקיימים בוקר מבוא. כדי להשתתף חייגו אלינו
054-2129221 כמו כן כנסו לעמוד הסדנא וקראו את התוכנייה הכוללת של הסדנא .לסדנא ולתוכנית שלנו לחצו כאן
 
פרשת השבוע -ספיד דייט -אירועים
רמי בוכניק מזמין אתכם למפגשי ספיד דייט מוצלחים במיוחד.
25-38 לחצו כאן,
 35-48 לחצו כאן
מפגשי הספיד דייט המוצלחים ממשיכים....
או אולי כדאי לקרוא להם -המפגשים בהם נוצרים זוגות חדשים יש מאין....
אז מפגשי הספיד דייט הקרובים הם כך:
יום א 13.5 ספיד דייט לגילאי 25-38,לחצו כאן

וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
יום א 20.5 ספיד דייט לגילאי 35-48,לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
 
 
סדנאות איפור | איפור לנשות עסקים
 
לעולם אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני,ולכן סידרתי לכן מבצע!   לפרטים נוספים לחצו כאן 
  • קורס איפור אישי ב250 ש"ח בלבד במקום ב480.
  • ניתן לחבר לאיפור אימון אישי לרושם ראשוני   ושניהם יחד יעלו 400 ש"ח בלבד במקום 800
לפרטים נוספים לחצו כאן 
 
עיסוי | עיסוי לאנשי עסקים מבצע של עיסויים : עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 
סדנת מגנוט | רושם ראשוני מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 
היכרויות , פרשת השבוע - יודעת מה זה שאקטי? אם את טרודה ב"מה שצריך" כמעט כל היום, אם אין לך זמן למצוא את עצמך חושבת, או אם סתם בא לך פסטיבל שיהיו בו רק נשים, פסטיבל כיפי ומדהים, אני ממליץ בחום.
כרטיסים ניתן לרכוש אצל שרון מורדוך זמרת ומורה לפיתוח קול שהשתתפה בעצמה בפסטיבל ותוכל לשתף אתכן בחוויות. אז התקשרו אליה,זה ממש כדאי ומומלץ 052-8548084 שרון מורדוך.


 
 
היכרויות , פרשת השבוע - שישי הבא: רינת להב הקונדיטורית פותחת את הלב  מארחת את רמי בוכניק יועץ עסקי שבשביל הכיף והנשמה עושה גם עיסויים וקלפי טארות, את קרן-לי דגני יועצת התדמית והמאפרת ועד מקצוענים מתחומי הנומרולוגיה, תכשיטים ועוד. כל זה בסגנון בית פתוח אצל רינת בסלון.
איפה? קרן היסוד 7 ראשל"צ. מתי שישי הבא, מהקפה של הבוקר עד התה של הצהריים.
פרטים בנייד 054-2129221


 
 

פרשת בהר
 
בפרשת בהר אנחנו פוגשים את המצוות הקשורות לשנת השמיטה, בעצם שש שנים אנחנו משתמשים באדמה לטובת המחייה שלנו ושנה אחת אנחנו צריכים לתת לאדמה לנוח.יש פה 2 נושאים מרכזיים, הראשון הוא מבחן האמונה, במיוחד כשהאנושות בתקופה הקדומה התקיימה מחקלאות, המשמעות של שנה לא לעבד את האדמה היא לסמוך על האל שאכן בשנה השישית תהיה תבואה בשפע גם לשנת השמיטה והמשמעות הנוספת היא ניהול זמן וניהול משאבים.אני לוקח את זה ליום יום שלי, בכל דבר שאני באמת רוצה להשיג ולעשות מלווה אותי אמונה חזקה שנותנת לי את הכוח לקדם את הדברים. את נושא ניהול הזמנים וניהול המשאבים אני מוצא בעיקר בניהול העסקי שלי, ניהול זמנים, זמן לשיווק, זמן לעבודה עצמה, זמן לנקות את הראש כדי ליצור ולהביא רעיונות חדשים וזמן לסיעור מוחות עם אנשים נוספים. אני חייב לספר לכם שהתוצאה של אחד מסיעורי המוחות האלה הוא סדנא מדהימה שקרן-לי דגני יועצת התדמית ואנוכי משיקים, סדנא שמקיפה את נושאי השיווק והמכירות במעגל של 360 מעלות.
שיווק ומכירות ברשת האינטרנט לצד שיווק ומכירות אוף ליין במפגשים בין אישיים ובמפגשי נטוורקינג, כיצד מגייסים ידע בסגנונות תקשורת, מגנוט ו NLP לטובת הצלחה המכירות וכיצד מתלבשים נכון וממנפים את ההופעה שלנו כדי ליצור יותר מכירות, בחלק זה נתמודד עם שאלות כמו האם יותר יפה זה תורם תמיד לשיווק ומכירות??? ועוד.

לסדנא ולתוכנית שלנו לחצו כאן

בברכת שבת שלום של צמיחה אישית ועסקית.

קבלו במתנה ממני של יצירת 
רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
+ שלח משוב