צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

parashat_Behar

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר ויקרא >> parashat_Behar
 
           ללכת עד הסוף? פרשת בהר,    ליווי עסקי לעסקים של נשים ועוד
 
 
סדנאות אימון לנשים | אימון עסקי
אימון עסקי | ייעוץ שיווקי
ללכת עד הסוף? ומה עם הסיכונים?
כשהקמתי את העסק שלי בתחילת הדרך הייתי מאד מהוסס, כל צעד שעשיתי היססתי, חשבתי וכיו"ב. היום כשאני מתבונן בזה אני מבין שמהות ההיסוס לא היתה היסוס פונקציונלי שכן גם על החלטות שעשיתי שהתבררו כלא הכי נכונות מבחינה עסקית, אני לא ממש מצטער היום. כל החלטה היתה שיעור. מקור ההיסוס היה הביטחון (הלא גבוה)שלי בעסק שלי והביטחון שלי בעצמי. היום כשאני כבר בטוח בעצמי ובעסק שלי קל לי יותר לקבל החלטות, כמו כל דבר בחיים יש החלטות נכונות בדיעבד ויש החלטות לא נכונות. הרעיון זה להגיע לכך שיהיו יותר החלטות לנכונות מהחלטות לא נכונות, ומה עם הסיכונים? מתי לסכן סכומי כסף במהלך שיווקי כזה או אחר ומתי לא? ועוד הרבה שאלות שעליהן אנחנו עונים בסדנא הייחודית שלנו.
אני רמי בוכניק הקמתי עסק קטן קלאסי מהבית של עיסוי וסדנאות לפני כ10 שנים, למדתי דרך הרגליים מהלכי שיווק נכונים באינטרנט ומחוץ לאינטרנט, מה מוכר ומה לא, ועוד.

ביום ג ה22.5  אני מקיים בוקר מבוא. כדי להשתתף חייגו אליי
054-2129221 כמו כן כנסו לעמוד הסדנא וקראו את התוכנייה הכוללת של הסדנא .לסדנא ולתוכנית שלנו לחצו כאן
 
סדנת מגנוט | רושם ראשוני מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 

פרשת בהר
 
בפרשת בהר אנחנו פוגשים את המצוות הקשורות לשנת השמיטה, בעצם שש שנים אנחנו משתמשים באדמה לטובת המחייה שלנו ושנה אחת אנחנו צריכים לתת לאדמה לנוח.יש פה 2 נושאים מרכזיים, הראשון הוא מבחן האמונה, במיוחד כשהאנושות בתקופה הקדומה התקיימה מחקלאות, המשמעות של שנה לא לעבד את האדמה היא לסמוך על האל שאכן בשנה השישית תהיה תבואה בשפע גם לשנת השמיטה והמשמעות הנוספת היא ניהול זמן וניהול משאבים.אני לוקח את זה ליום יום שלי, בכל דבר שאני באמת רוצה להשיג ולעשות מלווה אותי אמונה חזקה שנותנת לי את הכוח לקדם את הדברים. את נושא ניהול הזמנים וניהול המשאבים אני מוצא בעיקר בניהול העסקי שלי, ניהול זמנים, זמן לשיווק, זמן לעבודה עצמה, זמן לנקות את הראש כדי ליצור ולהביא רעיונות חדשים וזמן לסיעור מוחות עם אנשים נוספים. אני חייב לספר לכם שהתוצאה של אחד מסיעורי המוחות האלה הוא סדנא מדהימה שאני משיק,  סדנא שמקיפה את נושאי השיווק והמכירות במעגל של 360 מעלות.
שיווק ומכירות ברשת האינטרנט לצד שיווק ומכירות אוף ליין במפגשים בין אישיים ובמפגשי נטוורקינג, כיצד מגייסים ידע בסגנונות תקשורת, מגנוט ו NLP לטובת הצלחה המכירות וכיצד מתלבשים נכון וממנפים את ההופעה שלנו כדי ליצור יותר מכירות, בחלק זה נתמודד עם שאלות כמו האם יותר יפה זה תורם תמיד לשיווק ומכירות??? ועוד.

לסדנא ולתוכנית שלנו לחצו כאן

בברכת שבת שלום של צמיחה אישית ועסקית.

קבלו במתנה ממני של יצירת 
רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

שלכם
רמי בוכניק
054-2129221
 
+ שלח משוב