המרכז לאימון וייעוץ טכנולוגי - iphone app-mail

iphone app-mail

דף הבית >> iphone app-mail

אפליקציות אייפון לעסק קטן
אפליקציות אייפון וסמארטפון ייחודיות לעסקים קטנים ובינוניים שמחד עושות את העבודה ומאידך מתאימות גם לכיס ולתקציב של העסקים הקטנים.
בעמוד זה ננתח מספר עסקים קטנים ונדגים כיצד אפליקציית הסמארטפון תמתג אותו ותעזור לו למכור יותר!

להתאמת אפליקציה לעסק שלכם חייגו עכשיו 054-2129221 או לחצו כאן והשאירו פרטים
 
   איך שיווק בסלולרי יכול לעבוד בשבילכם?  כמה עובדות על גלישה בסלולר שכדאי לך לדעת:
  •  כמות הגולשים הבפייסבוק דרך הסלולרי גבוהה יותר מכמות הגולשים בפייסבוק דרך המחשב האישי, כך שאם תשימו לינק שיוביל  לעמוד שלא מותאם סמארטפון זה כנראה לא יהיה יעיל...
  •  50% מהחיפושים אחר עסקים מקומיים מתבצעים מהסלולר, שוב תוצאות שלא נראות טוב בסלולר לא יעבדו בשבילכם.
  • 45% מהצרכנים תופסים עסק בעל אתר סלולרי כמקצועי ואיכותי יותר.
אז לפני שאנחנו מנתחים עסקים קטנים והשימוש הממתג שלהם באפליקציית אייפון וסמארטפון נתייחס לכלל העסקים.
אפליקציית סמארטפון תמתג אתכם משתי סיבות פשוטות, הראשונה היא שאפליקציות סמארטפון נתפסות כמוצר יוקרתי, כזה שיש לחברות גדולות ותאגידים כמו בנקים וכיו"ב. הסיבה השנייה, לא לכל העסקים יש אפליקציה, ולכן אפליקציית סמארטפון תמתג אותך כיוקרתי יותר ואיכותי יותר.

ועכשיו איך אפליקציית סמארטפון עוזרת למכור: הלקוחות המרוצים שלכם יוכלו לשלוח את האפליקצייה ללקוחות פוטנציאליים חדשים וזאת בעזרת SMS או הודעת פייסבוק\ מייל פשוטה. האפליקציה תעדכן את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים במוצרים ומבצעים חדשים וכמובן לא תאבד או תיזרק, מה שקורה פעמים רבות לכרטיסי ביקור או פולדרים. ואולי אציג את זה בשאלה, כמה פעמים שכחת כרטיס ביקור שקיבלת בכיס האחורי של הג'ינס והוא נשטף היטב בכביסה???

ועכשיו ננתח מספר עסקים ואפשרות השימוש שלהם באפליקצית סמארטפון .
העסקים האלה מהווים מדגם מייצג לסוגים שונים של עסקים קטנים, זהו את עצמכם בתוך העסקים הללו.

להתאמת אפליקציה לעסק שלכם חייגו עכשיו 054-2129221 או לחצו כאן והשאירו פרטים
  מטפלים חינוכיים ויועצים להורים: יכולים להעלות לאפליקציה באופן שוטף טיפים ועצות להורים, הורה שיוריד את האפליקציה וישתמש בה יוכל לראות את העצות שלהם גם כשהוא בדרך עם הילדים לחוגים, בטיול ואפילו בנסיעה לחו"ל. עבור הורים זאתי כמובן אפליקציה בעלת ערך רב. מבחינת היועץ זה יוצר תקשורת שוטפת 24\7 עם קהל רחב של לקוחות פוטנציאלים. העברת אפליקציה מפה לאוזן תתבצע במפגשים בין הורים, בחוגים, באסיפות הורים וכיו"ב. ברור שבדרך זאת עם עבודה חכמה בתכנים יפנו לאתי אנשים שישתמשו באפליקציה, גם אם זה לשאלה טלפונית. בלחיצת כפתור הטלפון יחייג לאתי בלי שהאדם שמר את המספר שלה בנייד וכיו"ב.

 מתווכי נדל"נ: יכולים להעלות לאפליקציה באופן שוטף תמונות ונכסים רלונטיים למכירה כרגע, אנשים שמתעניינים בנדל"נ ומחפשים לקנות נכסים לטובת השקעה, אבל מחכים להזדמנויות מיוחדות, ישמחו להוריד כזאת אפליקציה. בנוסף לכך המתווך יכול להזין לאפליקציה טיפים בנושא שכירויות, חוזים וכיו"ב. ההפצה הויראלית נעשית באותה מידה, הרבה אנשים שמתעניינים בנדל"נ מסתובבים באותם חוגים וכך האפליקציה תופץ ע"י SMS פשוט מאחד לשני. מי שמחפש דירה ויוכל לקבל לנייד שלו דרך האפליקציה עדכונים מבלי לקבל כל הזמן מסרונים, ישמח להחזיק באפליקציה וכולי וכולי.
 
  צלמים: יכולים לארגן את תיק העבודות שלהם בספריות סדורות באפליקציה, כך כשלקוח פוטנציאלי יתקשר מהדרך כשהוא לא ליד מחשב, שמשון ב SMS אחד ישלח לו את האפליקציה להתרשמות מהתמונות ומהאיכות. דבר זה עשוי לעודד סגירה עוד לפני שהלקוח הפוטנציאלי התחיל לברר אצל כל הצלמים ולפני שהוא יתחיל להתבלבל בין כל האפשרויות השונות.

  מאפרות, יועצות תדמית וסטייליסטיות:  יכולות להעלות תמונות של איפורים שונים בין אם זה איפור ערב, איפור לאירוע, איפור לצילומי תדמית. בנוסף הן יכולות להעלות לאפליקציה סרטונים עם טיפים לאיפור וטיפים בנושאי תדמית בהתאם לסיטואציות שונות גמו דייטים, מפגשים עסקיים ועוד. כאשר לקוחה תתקשר היא יכולה לשלוח לה ב SMS אחד את האפליקציה ולקדם סגירת עסקה של איפור לאירוע או איפור לחתונה במקום. כמובן שאפליקציה שכזו מאד תורמת למיתוג. דוגמה לאפליקציה כזאת היא האפליקציה של קרן-לי דגני, מאפרת ויועצת תדמית, בנות ישמחו להעביר את האפליקציה לחברות שלהן כדי שגם הן יוכלו להנות מהטיפים המעולים שהיא נותנת באפליקצתיה הזו. ואכן לקרן לי יש כזו אפליקציה. היא זמינה בכתובת http://mob.conduit.com/k-mb  או יותר פשוט אם מותקן לכם באייפון או בסמאפון סורק ברקוד פשוט סרקו והורידו את האפליקציה אליכם.

 
 דיאטניות ותזונאיות: יכולות לעדכן באפליקציה טיפים ומתכונים בריאים, הטיפים יכולים להתעדכן בהתאם לעונות השנה וכיו"ב. הדיאטנית  יכולה לתחזק טיפים ומסרים לאנשים שעוברים סדנא של ניקוי רעלים ואפילו לעדכן מבצעים מיוחדים של מוצרים בריאים מרשתות המזון בהם היא עורכת סיורים מודרכים ו\או מבצעים של תוספי תזונה ומוצרי טיפוח עור שהיא ממליצה עליהם. אפליקציה שכזו תמתג אותה מאד אצל הלקוחות שלה ותעבור באופן ויראלי לחברים שלהם. האפליקציה הזו תעודד יותר אנשים לבוא לקליניקה שלה כמו כן היא תעודד אנשים לצרוך תוספים שלדעתה הם טובים וכמובן כמובן הדובדבן זה לקבל הזמנה להרצאות. הפצת האפליקציה תיעשה מפה לאוזן ובהרצאות שהיא מרצה בהם.כמו גן ברור שאפליקציה כזו שגם יכולה לתמוך פסיכולוגית במטופלים שלה ע"י סרטונים ועוד תתן ללקוחות שלה שירות הרבה יותר טוב.

  מעצבת פנים: יכולה להעלות תמונות של עיצובים שהיא עשתה, כמו כן יכולה לעשות אלבומים של בתים בתהליך השיפוץ. מכיוון ששיפוץ זה דבר שמערב הרבה אנשים והרבה התייעצויות האפליקציה עשויה לעבור מפה לאוזן בעזרת מסרונים או הודעות פייסבוק שונות. אפליקציה שכזו תמתג את מעצבת הפנים באופן שיקל על אנשים לסגור איתה עסקה בעניין רציני כמו עיצוב דירה.
  • איך האפליקציה מופצת? האפליקציה מופצת על ידי לינק במיסרון טקסט במייל וכיו"ב .
  • למה לא לשלוח פשוט את הדף העסקי שלי בפייסבוק? ניתן לשלוח לינק לדף העסקי שלכם בפייסבוק, אך בדיוק כמו אתר אינטרנט דף הפייסבוק שלכם לא מתאים מבחינה ויזואלית למסך האייפון של הלקוח שלכם. הרעיון המרכזי באפליקציה זה נראות מקצועית במסך האייפון של הלקוח שלך .
  • למה לא לשלוח לינק לאתר שלכם?  כמו שכבר צוין האתר אכן ייפתח בסמארטפון , אך יראה לא טוב על מסך הסמארטפון . אתר שנראה טוב במסך מחשב לא מתאים למסכי סמארטפון .אם אתם רוצים טאץ' אפליקטיבי ומקצועי שישאיר את הלקוח שלכם מחובר אליכם, עדיף לבחור בנראות אפליקטיבית .


 
 
+ שלח משוב