פרשת השבוע | פרשת ואתחנן

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר דברים >> פרשת השבוע | פרשת ואתחנן
פרשת השבוע -ואתחנן   בואו לחוות ולהנות 

בברכת שבת שלום
רמי בוכניק 
054-2129221

 

שלום לך. פרשת השבוע פרשת ואתחנן בה יש הרבה מאד נושאים מרתקים וחשובים לאין ערוך.פרשה זו היא השנייה בספר דברים ויש בה את עשרת הדיברות.הפרשה מתחילה בפסוקים בהם מתוארים התחנונים של משה לה' על שכן יתן לו את הזכות להיכנס לארץ ישראל . "ואתחנן אל יהוה בעת ההיא לאמר: אדני יהוה ...", נשאלת השאלה מדוע מצא לנכון משה  לספר את הדברים ללא חשש שבני ישראל יקטרגו על הקשיחות של ה' ? התשובה נמצאת הפסוק הצמוד: "ויתעבר בי יהוה למענכם ולא שמע אליי"- ייתכן וה' כן היה סולח למשה ומכניס אותו לארץ ישראל, הוא בחר לא לסלוח למען העם -ומה פשר הדבר,למענכם למען העם כתמרור אזהרה ותמרור תזכורת שלא כל דבר הוא בר סליחה וכדאי לשמור על הציוויים במיוחד על הציוויים המוסריים . דבר זה מלמד אותנו את עניין הגבולות ומזכיר לנו שלכל דבר יש מחיר.
בנוסף לדברים אלה יש בפרשה את עשרת הדיברות, אם נקרא את עשרת הדיברות בעיון נוכל לראות שהדיבר של "כבד את אביך ואת אימך כאשר צוך ה' אלהיך למען יאריכון  ימיך ולמען ייטב לך על האדמה  אשר ה' אלהיך נותן לך", שונה מהדיברות האחרות הן ברמת הפירוט הגבוהה שלו והן בכך שיש פה סיבה ותוצאה, הסבר למה כדאי לך לכבד את אביך ואת אימך.נשאלת השאלה מדוע והתשובה היא החשיבות הגבוהה שרואים בדיבר הזה. הדיבר הזה הוא אחד הדיברים החשובים ביותר ולכן מגובה גם בתמורה אלקית (למען יאריכון ימיך),אז זכרו לפני שאתם נחמדים לכל האנשים מסביב כבדו את הוריכם ואת הקרובים אליכם. וכן גישה זו עוזרת גם בעסקים שכן מי שמכבד את הוריו לומד דרך זה לכבד כל אדם באשר הוא אדם וזה כמובן מתבטא בסופו של דבר בדרך העיסקית והאישית .

בברכת שבת שלום, רמי בוכניק

כמובן בהמשך המייל : אירועים ומבצעים שונים .
 מוצ"ש 13.8.2011 לכבוד טו באב - צופן החיזור, ערב חוויתי ומדליק של סגנונות תקשורת נגיעות טנטרה ומשחקי צחק ושעשוע . הערב בהנחיית רמי בוכניק וליטל אסיף.אז אם אתם רוצים להנות מערב איכותי שמחד הוא גם קליל ומאידך הוא גם בעל תוכן מרתק מקומכם איתנו .   לפרטים נוספים לחצו כאן .
רישום 0542129221
  8.9.2011-10.9.2011  מגנט האהבה, סופ"ש מדהים ומפנק באילת עם שלל סדנאות בהנחיית רמי בוכניק,אוריאלה פז מורין ורניאל .הנאה בילוי ולמידה שזורים יחדיו. בסופ"ש נלמד את סודות המגנוט, נלמד לזהות סגנונות תקשורת שונים, נטעם את חוויית הטנטרה וגם ניחשף לצפני האסטרולוגיה ונלמד כיצד הם יכולים לעזור לנו בתחומי הזוגיות.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 רישום 054-2129221
  לראשונה בישראל : ערכת עיצובים ישראלית במחיר השקה חסר תקדים. קולגה שלי עיצבה ערכת עיצובים מדהימה שיכולה לעורר את האתר שלך, את דפי הנחיתה שלך וכיו"ב לחיים. בערכה מאגר של מעל 300 עיצובים שיודעים להפוך את האתר שלך ליותר מוכר .בנוסף למחיר ההשקה החסר תקדים (בקרוב המחיר יעלה) המוצר ניתן עם אחריות מלאה  על הכסף שלכם.יש לכם, מה שנקרא Money Back Guarntee. אם תוך שבוע תחשבו שהערכה הזאת לא בשבילכם תוכלו ולקבל את כל כספכם חזרה. לפרטים נוספים על הערכה לחצו כאן  
בנוסף כל מי שירכוש את הערכה דרגי יוכל לקבל כבונוס נוסף בנוסף לבונוסים שירעיפו עליכם במסגרת ההשקה בונוס מיוחד שלי : ניתוח הדפים המרכזיים באתר שלכם בכל מה שקשור לכתיבה שיווקית . שווי הבונוס 300 ש"ח .
  מבצע ייחודי של רמי בוכניק, אם אתם לא מקדמים את האתר שלכם בקידום אתרים שוטף, שווה לכם להשיג לינקים איכותיים שיתאימו לאתר שלכם .רמי בוכניק נותן לכם במחירי מבצע ייחודיים לינקים לאתר שלכם, מאתרים טובים ואיכותיים. לבירור פרטים התקשרו :054-2129221 
 
 
 

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב