צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אודות

דף הבית >> דף הבית >> אודות
 
אודות :

המרכז לייעוץ טכנולוגי ובניית אתרים הוקם על ידי רמי בוכניק מהנדס תוכנה ומאמן עסקי שיזם והקים כמה אתרי אינטרנט מוצלחים ורווחיים כמו אתר משתחררים  אתר שמטרתו לתת מידע לחיילים משוחררים. אנחנו נותנים מענה לעסקים ומיזמים שונים באינטרנט ומחוץ לאינטרנט.

מה מיוחד בנו : החיבור והאינטגרציה בין תחומי ידע שונים עוזרת לנו לתת לך מענה ייחודי שמלווה במחשבה מחוץ לקופסה. בכל תחומי המיחשוב השונים בין אם מדובר באתר ,דפי נחיתה ומערכות נוספות יש את נקודת המבט של מהנדס התוכנה  שיודע לבחון דברים בהקשרים הנדסיים רחבים כמו אבטחת מידע , סקלביליות עמידה בעומסים ועוד . לצד נקודת מבט זאת יש את נקודת המבט של ה-מאמן העסקי  שתפקידו לצאת מחוץ לקופסה וכמובן לבחון את הדברים בהקשרם העסקי .

הפתרונות שאנחנו מספקים : מערכות ידידותיות ונוחות לבניית אתרים  בדיוק כמו המערכת הזאת, דפי נחיתה שכוללים הן את ההקמה הטכנית של דף הנחיתה, בחירה במערכת שמתאימה לצורכי הלקוח וכמובן אפיון ה UI של דף הנחיתה כך שיהיה דף נחיתה מנצח .פתרונות נוספים זה כמובן קידום אתרים ואפיון אתרים כך שהאתר ייקרא וייסרק הן ע"י גוגל והן ע"י הגולשים בצורה שתהיה יותר אפקטיבית עבורך בעל האתר .בנוסף לאלה אנחנו מספקים פתרונות שונים של אפליקציות אייפון וסמארטפון  .

פתרונות טכנולוגיים לעסקים קטנים : לחלק גדול מליין המוצרים שלנו פיתחנו גירסה או תצורת פיתרון שמתאימה לעסקים קטנים.אתם יכולים לשאול את עצמכם מדוע לפתח פתרון מיוחד לעסקים קטנים, והתשובה היא מאד פשוטה : המחיר . עסקים קטנים צריכים פתרונות שתפורים לפי המידות שלהם ולפי התקציב שלהם ,ואחד מהמטרות שלנו זה לספק פתרונות לעסקים קטנים ומתוך אנחנו נותנים פתרונות תפורים ומותאמים היטב לעסק הקטן והבינוני .דוגמה לפיתרון כזה זה ליין של אפליקציות ווביות לאייפון וסמארטפון שמפותח על תשתית אחידה לסמארטפון מסוג אנדרויד ולאייפון (כך שאין פיתוח כפול ).תצורת פיתוח זו נותנת לנו את היכול לספק לכם אפליקציות אייפון וסמארטפון במחירים מפתיעים שיתאימו גם לעסקים קטנים.

סרטון שמציג את הפיתרון שלנו לאפליקציות אייפון לעסקים קטנים