קידום ביוטיוב

דף הבית >> שיווק באינטרנט >> קידום ביוטיוב

קידום ביוטיוב | קידום וידאו 
אסטרטגיה שיווקית ביוטיוב

קידום ביוטיוב וקידום וידאו = אסטרטגיה שיווקית ביוטיוב 
התקשרו עכשיו 054-2129221 
או השאירו פרטים בטופס המצורף


 
קידום ביוטיוב -אסטרטגיה שיווקית יעילה

אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, אתם רוצים שיראו אתכם ואתם רוצים שיקנו ממכם,יש הרבה דרכים לעשות זאת, יש דרכים יעילות יותר ויעילות פחות. אנחנו מאמינים ששיווק עסקי בסרטוני יוטיוב הוא אחד הדרכים האפקטיביות לשיווק ומכירה אפקטיביים.

למה קידום ביוטיוב?  יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו וברמת הפופלריות שלו אחרי גוגל, חברת יוטיוב היא חברת בת של גוגל ויוטיוב הוא האתר השלישי בפופלריות שלו בעולם אחרי גוגל ופייסבוק. אתם רוצים להתעלם מההזדמנות השיווקית ביוטיוב? אנחנו ממש לא ממליצים.

השאירו פרטים 


מלאו פרטים ותוכלו לשמוע כיצד יקודם העסק שלכם בדרך אפקטיבית ומרעננת.


היתרון  היחסי של קידום ביוטיוב על גוגל ופייסבוק או האם תתפסו מקום ביוטיוב לפני שיהיה מאוחר מדי?

יוטיוב הוא אמנם מנוע החיפוש השני בכמות החיפושים בו אחרי גוגל אך הוא הרבה הרבה פחות צפוף, מה שנותן לנו הזדמנות להשתחל למקום טוב וריאלי שמביא לידים בחיפושי יוטיוב ע"י קידום מקצועי של ערוץ יוטיוב במנוע החיפוש. כמו כן אם נבדוק את מחירי הקליקים ביוטיוב (מה שנקרא PPC) נגלה שהם הרבה יותר סבירים ממחירי הקליקים בגוגל.להערכתנו אגב ההזדמנות הזאת היא חד פעמית ומחירי הקליקים ביוטיוב יחד עם הצפיפות השיווקית בו יעלו ויתעצמו עם הזמן. השאלה כמו שאמרנו היא האם אתם תתפסו מקום לפני שיהיה עמוס מדי.

היתרון היחסי של סרטון מקודם ביוטיוב על פייסבוק  הוא העובדה הפשוטה יוטיוב הוא יותר מנוע חיפוש ואנשים נכנסי ליוטיוב בדומה לגוגל כדי למצוא פתרונות ולא כדי לקשקש עם החברים שלהם. כשבן אדם נכנס למצוא פיתרון הוא בעצם נכנס לקנות. ואם לכם יש את הפיתרון מדוע שהוא לא ימצא אתכם?

יצירת סוכן מכירות  חי וירטואלי  בסרטון יוטיוב אתם יכולים לשכפל את עצמכם אין סוף פעמים בעצם, אתם מדברים ישירות לקהל שלכם, מסתכלים להם בעיניים (כלומר לתוך המצלמה אבל בעיניים...)וזאת אחת הדרכים הטובות ביותר והטבעיות ביותר להעביר את המסר שלכם לקהל.סרטון ביוטיוב הוא בעצם כמו פגישה ראשונה עם לקוח פוטנציאלי (רק שזה נעשה אוטומטית בכל שעה ובלי שיצאתם מהבית).

האם מאמן אישי \ מטפל \ דיאטן \יועץ \פסיכולוג יכול למכור באינטרנט ? בעבר טרם עידן הפס הרחב כשהסרטונים עדיין קרטעו זה היה יותר קשה שכן כדי לבוא לאימון אישי או ייעוץ כזה או אחר צריך המלצה אישית, צריכם טאץ' יותר אישי. סרטון ביוטיוב מאפשר לך ליצור טאץ' אישי עם הלקוח הפוטנציאלי שלך. סדרת סרטונים עוזרות לך ליצור ממש דיאלוג עם הלקוחות הפוטנציאליים. זאת הדרך הטובה ביותר ליצור דיאלוג עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ומי שיתחבר אליכם יגיע אליכם כבר לפגישת ייעוץ בתשלום ולא לפגישת היכרות (שכן הוא כבר מכיר אתכם בלייף מהסרטונים).סביר להניח שמי שלא יתחבר אליכם בסרטונים גם לא היה מתחבר בפגישה אישית וכך חסכתם עשרות פגישות סרק .

יצירת באזז בסרטון וידאו טוב הסרטונים המצליחים והמוכרים ביוטיוב הם לאו דווקא הסרטונים הכי מקצועיים ברמת ההפקה שלהם, אלא הסרטונים עם המסר השיווקי הכי ברור, הסרטונים המקוריים ביותר וכיו"ב.יש לכם הזדמנות לחדד ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את המסר השיווקי שלכם, מי אתם ולמה לבוא דווקא אליכם.

אז מה לעשות כדי ליצור ערוץ יוטיוב שבאמתץ יעבוד בשבילכם ולא ידשדש אי שם מאחור?
צרו קשר עם רמי בוכניק 054-2129221 ליצירת ערוץ יוטיוב שעובד עבורכם. מצרף תמונה שמציירת את המסלול השיווקי ביוטיוב, חיפוש ביוטיוב-> סרטון במקומות הראשונים ולינק לדף הנחיתה שלכם.
 קידום ביוטיוב | קידום וידאו
 
+ שלח משוב