צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ייעוץ לקידום אתרים

דף הבית >> ייעוץ לקידום אתרים

ייעוץ לקידום אתרים | קידום אתרים ייעוץ 

האם העכביש של גוגל השתלט על חיינו?

הסיפור אישי שלי או כיצד התמחיתי בתחום של קידום אתרים?
אני רוצה לספר לכם איך הרומן שלי עם תחומי קידום האתרים התחיל. את הקריירה של התחלתי כמהנדס תוכנה, תפקידי פיתו ב C++ שלא קשורים כלל וכלל לנראות החיצונית באינטרנט. אני הייתי מה שנקרא מתכננת צד שרת או server side. מתכנתי הפרונטהד נחלקים למתכנתי אפליקציות ולמתכנתי אינטרנט, כך החיבור המיידי שלי לאינטרנט לא היה קיים, יחד עם זה הבנתי איך דברים מתרחשים בצד של השרת, מימוש אלגוריתמים וכיו"ב,(כיום בכובע של מקדם אתרים אני מבין באופן כללי כיצד האלגוריתם של גוגל עובד ולכן העבודה הקידומית מאד אינטאיטיבית עבורי ).לאחר מספר שנים בשוק ההייטק ונה לימודים הוליסטיים בהודו הקמתי עסק עצמאי כמטפל ומאמן, כמובן שהקמתי אתר ואת האתר הייתי צריך לקדם.בזמן הנתון לא היו מקדמים רבים והייתי צריך לעשות את עבודת קידום האתר שלי לבד וללא ייעוץ קידום אתרים, כך למדתי. בהמשך הדרך הקמתי גם את אתר משתחררים שכל מודל הרווח שלו יהיה היה כניסות מגוגל, וכאשר מודל הרווח שלך תלוי ב100% בקידום אורגני בגוגל כדאי שתהפוך למומחה בתחום של קידום אתרים.

קידום אתרים הוא אחד המקצועות החדשים שנוצרו בשנים האחרונות הודות למנועי החיפוש השונים ובראשם מנוע החיפוש גוגל.
זה תוצאה של תהליך ארוך שבו המחשב והאינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. בעבר כשחיפשנו פיתרון לבעיה כזו או אחרת, או רצינו לחפש מידע פנינו לדפי זהב, לאינציקלופדיה , בדקנו לוחות מודעות בכיו"ב. דבר זה התהפך בעקבות החדירה האינטנסיבית של האינטרנט לחיינו.מרגע שהיה ברור שהאינטרנט הולך להיות מקור המידע והאינפורמציה העתידי של כולם נולדו יזמויות שונות לפיתוח מנועי חיפוש שמבוססים על אלגוריתמים כאלה ואחרים.חברת גוגל שנולדה בעקבות מיזם אקדמי של כריית מידע יצרה את מנוע החיפוש שנעשה למנוע החיפוש הפופלרי ביותר בעולם, וללא ספק מנוע החיפוש השולט בישראל.היום כמעט כל אחד שמחפש מידע פותי מחשב או סמארטפון ומחפש את המידע בגוגל.כאשר כל כך הרבה אנשים מחפשים את המידע ואת הפתרונות, שעשויים להיות 
שירותים מסחריים כאלה או אחרים,במקום אחד מרכזי הכוח והחשיבות של מנוע החיפוש ברורים כמו גם הרצון של בעלי עסקים וחברות שונות לעלות בתוצאות אלה, והרי לכם יצירת מקצוע חדש -קידום אתרים וייעוץ לקידום אתרים .

מה ההבדל בין שירותי קידום אתרים ל-ייעוץ קידום אתרים?

ההבדל העיקרי הוא ש-ייעוץ קידום אתרים הוא שירות חד פעמי שבעל העסק לוקח ולאחר מכן יכול להחליט האם הוא רוצה לנסות לקדם בעצמו את האתר, האם הוא רוצה ליזום חילופי קישורים כאלה ואחרים עם אתרים מהתחום שלו ותחומים משלימים, האם הוא רוצה להזמין מאמרים אצל כותבי תכנים ועל ידי כך לקדם את האתר שלו או שאולי לאחר הייעוץ הוא יבחר לקחת שירות שוטף של קידום אתרים. כך או כך בטווח הארוך ייעוץ  לקידום אתרים בלתי תלוי הוא דבר משתלם שכן אם החלטת בעקבות הייעוץ לא לעשות קידום אתרים שוטף השתמשת בייעוץ כמנוף לעשייה עצמית וחיסכון ואם כן החלטת לקחת שירות של קידום אתרים שוטף לפחות אתה יודע ומבין מה כדאי לבקש ואיזה דגשים לתת למקדם האתרים שלך.

שיהיה לך בהצלחה בעסק שלך .
שלך
רמי בוכניק
 

 

 
+ שלח משוב