פרשת תרומה

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת תרומה

       פרשת תרומה הפנימי והחיצוני 
 מבצע עיסויים מפנק,קורס איפור ספיד דייט, ועוד מבצעים שווים

 
 

 
לעולם אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני,ולכן סידרתי לכן מבצע!   לפרטים נוספים לחצו כאן 
  • קורס איפור אישי ב250 ש"ח בלבד במקום ב480.
  • ניתן לחבר לאיפור אימון אישי לרושם ראשוני   ושניהם יחד יעלו 400 ש"ח בלבד במקום 800
לפרטים נוספים לחצו כאן 
 
מבצע של עיסויים : עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 
מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 

נטוורקינג עסקי + אימון עסקי + ייעוץ עסקי 1.3 ו4.3 ערבי ספיד דייט איכותיים מפולחים לפי גילאים בצפון ת"א.לפרטים נוספים לחצו על הלינקים המצורפים וזכרו לציין שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק .
לערב ספיד דייט ב 1.3 לגילאי 24-37 לחצו כאן  

לערב ספיד דייט לגילאי 34-48 לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , 
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.


 
 
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 
פרשת השבוע: פרשת תרומה

בפרשת תרומה אנחנו עדים למפרט מאד מדויק של המשכן, ממש תוכנית הנדסית וניתן לשאול כמה שאלות בנושא. אני אתמקד ב 3 שאלות, אם אנחנו מדברים על עבודה רוחנית, אמונה וקיום מצוות למה כ"כ חשוב הפירוט ההנדסי הנרחב,למה זה כל כך משנה ועוד בזמן של מסע במדבר? והתשובה היא ירידה לפרטים והדיוק, כאשר אנחנו יורדים לפרטים ונותנים פתרונות כוללים ורחבים מאידך ויחד עם זה אנחנו לא מוותרים על הדיוק, היכולת שלנו להצליח גדלה. באה התורה ללמדנו על חשיבות הפרטים, המפרטים והתוכנית הסדורה לכל דבר.
שאלה נוספת שניתן לשאול זה על הזהב מדוע ארון הזהב מצופה  זהב מבחוץ אפשר להבין, רוצים שהמקום הקדוש ביותר במשכן יהיה מפואר אבל מדוע שיהיה מצופה זהב גם מבפנים והתשובה היא הפנימיות והחיצוניות, באה התורה לומר לנו הפנימי והחיצוני אחד הם, אל תהיו צבועים ועל תעמידו פנים. החיצוניות צריכה לשקף את הפנימיות ולהיפך.ואם כבר מצופה זהב מבפנים ומבחוץ למה השלד עשוי מעץ? למה לא הכל יציקת זהב? העץ מייצג את האורגני, הצומח ובא להגיד לנו שתמיד ניתן לצמוח ולאסוף עוד ועוד מצוות ומעשים טובים.
ואם אנחנו כבר מדברים על חיצוניות ופנימיות בואו נתבונן במילה " "פנים" =Face  בעברית המילה פנים באה במקור מהמילה בפנים
כלומר הפנים מייצגות את הפנימיות ואילו באנגלית המילה פנים היא face באה במקור מ fa@ccedil;ad  שפירושה העמדת פנים ואולי זה המקור לכך שלנו הישראלים מאד חשוב ה"דוגרי" ואנחנו מאד סולדים מהעמדות פנים שאצל האמריקאים מתקבלות ביתר סלחנות.קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן


בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של ישירות .

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב