פרשת משפטים

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת משפטים

       פרשת משפטים והחיבור למעמד הר סיני 
 מבצע עיסויים מפנק, ספיד דייט ,טנטרה ועוד

 
 
מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן
 
מבצע של עיסויים לחג האהבה, עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 

ערב של טנטרה באזור המרכז : ב23.2.2012 נתכנס לערב חוויתי במיוחד שבו נחווה סדנת טנטרה לייט מעניינת מרתקת ומסקרנת. מגע אנרגיה תנועה ומדיטציה יחדיו.לפרטים נוספים לחצו כאן .
 

נטוורקינג עסקי + אימון עסקי + ייעוץ עסקי 1.3 ו4.3 ערבי ספיד דייט איכותיים מפולחים לפי גילאים בצפון ת"א.לפרטים נוספים לחצו על הלינקים המצורפים וזכרו לציין שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק .
לערב ספיד דייט ב 1.3 לגילאי 24-37 לחצו כאן  

לערב ספיד דייט לגילאי 34-48 לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , 
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.


 
 
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 
פרשת השבוע: פרשת משפטים

בשבוע שעבר קראנו את פרשת יתרו שבו סופר לנו על מעמד הר סיני, מעמד רוחני מאד גבוה עם עוצמות מאד גבוהות והנה מיד לאחר פרשת יתרו אנחנו מקבלים את פרשת משפטים עם הרבה דינים מאד מעשיים ומאד מקורקעים. משי הרוחניות לקרקוע ולתכלס, יש שישאלו מדוע הצמידו את שני הפרשות האלה אחת לשנייה והתשובה תהיה שאין זכות לרוחניות ללא הדברים הקונקרטיים, קיום המצוות היומיומיות הפשוטות וקיום חברה בצורה סבירה. כלומר האנרגיה הרוחנית בלבד אין בה די, צריך לראות בכל דבר ורעיון כיצד הוא מתממש הלכה למעשה, וזה מה שיש בפרשת משפטים, עשרות חוקים ומשפטים עם פירוט רב מתחומי החיים השונים. ניתן לראות בבירור שבפרשה יש דגש רב על מצוות שבין אדם לחברו כמו דיני עבד עברי, דיני הלוואות  עם דגש רב על התחשבות בחלש ממך. מה אנחנו למדים מזה כיום, קודם כל אנחנו למדים מהפרשה על אנושיות ("לא תשימון עליו נשך:אם חבל תחבל שלמת רעך כד בא השמש תשיבנו לו: כי הוא כסותה לבדה הוא שמלתו לעורו במה ישכב"). וכמובן על החיבור שבין הרוחני והמקורקע, וגם כיום כדאי לזכור שמאחורי אמירות , משפטים ורעיונות כדאי ליצוק מעשים קונקרטיים תכלס כדי לממש את המילים.


קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן


בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של חיבור בין רוחני לגשמי.

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב