פרשת יתרו

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת יתרו

       פרשת יתרו וכיבוד אב ואם
 רמי בוכניק חוגג יום הולדת ביום ג
נטוורקינג עסקי איכותי בהנחה ואירועים נוספים 
 
נטוורקינג עסקי + אימון עסקי + ייעוץ עסקי סידרתי לכם קופון הנחה לאירוע נטוורקינג וידע עסקי גם יחד  -נטוורקינג עסקי איכותי ו2 הרצאות שיתנו לנו תובנות עסקיות חדשות. כל זה באירוע יוקרתי שמחירו ממש לא יוקרתי. ולא רק שהמחיר מצוין אני גם סידרתי לכם קופון הנחה של 20 ש"ח. אז כשאתם מזמינים כרטיס להשתתפות באירוע הזינו בקוד הקופון את הצירוף rami ותקבלו עוד 20 ש"ח הנחה. להזמנת כרטיס בהנחה ופרטים נוספים לחצו כאן .
כרגע המחיר עומד על 70 ש"ח ולאחר שתזינו את קוד ההנחה תשלמו רק 50 ש"ח, ביום א' המחיר עולה ל100 ש"ח ועם קוד ההנחה תשלמו רק 80 ש"ח.ובמקום עצמו הכרטיס לאירוע יעלה 100 ש"ח ואם תגידו שהוזמנתם ע"י רמי תזכו להנחה של 20 ש"ח גם שם.  אז כדאי להזדרז. קוד ההנחה: rami  
רמי בוכניק חוגג יום הולדת ואת חג האהבה באותה מסיבה. יום ג בשרון 12 ת"א, בשעה 21:00 . בכניסה לציין שהוזמנתם ע"י רמי בוכניק.לפרטים נוספים והופעה ברשימת המוזמנים לחצו כאן 
מבצע של עיסויים לחג האהבה, עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
ערב של טנטרה בצפון ת"א : ב23.2.2012 נתכנס לערב חוויתי במיוחד שבו נחווה סדנת טנטרה לייט מעניינת מרתקת ומסקרנת. מגע אנרגיה תנועה ומדיטציה יחדיו.לפרטים נוספים לחצו כאן .
סדנת דיאט קואץ' הסדנא האולטימטיבית לתזונה בריאה שתעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. סדנה עם 2 מנחים, גם נטורופטית וגם מאמן אישי לאיכות חיים לפרטים נוספים לחצו כאן

 
 
סידרתי לכם אחלה מתנה :מבדק פיננסי ובדיקת תיקי ביטוחים חינם. המבדק נעשה ע"י סוכנת ביטוח מוסמכת חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל .
במסגרת המבדק : 
  • בדיקת פוליסות ביטוח (ביטוחי בריאות,אבדן כושר עבודה,פנסיה ועוד).
  • מבדק פיננסי מקיף של נכסים פיננסים נוספים.
לקבלת המתנה ליחצו כאן
לקבלת המתנה ליחצו כאן מתנה -בדיקת תיקי ביטוח
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ? 
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי 
לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: פרשת יתרו ומעמד הר סיני

בפרשת יתרו אנחנו פוגשים את יתרו שמחליט להאמין בה' לאחר ששמע על יציאת מצרים וקריעת ים סוף.ומדוע מציינים דווקא את יתרו, יתרו היה ידוע כחוקר אמת , אדם שבדק דתות רבות ונטש אותם לאחר שגילה כי אין בהם אמת ופה מצוין בכתוב בצורה מפורשת ,עתה ידעתי כי גדול יהוה מכל האלהים". אי אפשר לדבר על פרשת יתרו ולא לדבר על מעמד הר סיני ועשרת הדיברות ואני רוצה לגעת בדיבר אחד מכל הדיברות . שימו לב בכל הדיברות אין שכר ועונש יש פשוט הוראות מה לעשות אבל במצוות כיבוד אב ואם מופיע שכר מובטח " כבד את אביך ואת אמך למען יאריכון ימיך על האדמה אשר יהוה אלהיך נותן לך" , מדוע דווקא במצווה זו, רוצה הכתוב להדגיש לנו את חשיבות מצווה זו יחסית לשאר המצוות. זאת מצווה כל כך חשובה שיש בצידה שכר מובטח. בימינו  אנו עדים להרבה דיונים סביב במכות הורים, כבוד להורים וכבוד למבוגרים מאיתנו באופן כללי ובאה פרשה זו להזכיר לי לכבד את הורינו וכמובן לתת יתר כבוד למבוגרים מאיתנו כמו כן לשמור על כבודם של ותיקי המדינה שכן שמירת כיבוד מבוגרים הוא אחד הסממנים לחברה בריאה, אז לא משנה כמה סבלנות זה דורש באה פרשה זו להזכיר לי את חשיבות מתן הכבוד להורים ולמבוגרים ממני.


קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של כיבוד אב ואם.

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב