פרשת חיי שרה

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת חיי שרה
פרשת חיי שרה, 2 מתנות לסופ"ש ומסיבה מדליקה הערב
היי,
השבת אנחנו בפרשת חיי שרה, ועוד כמה שורות אתן את הסקירה שלי לפרשה.  עכשיו אני רוצה לתת לכם 2 מתנות לסוף השבוע, בעצם 2 מיני קורסים שאנשים שאני מכיר ומאד מעריך הוציאו ונתנו לי את הזכות לתת לך.

המתנה הראשונה קורס וידאו בחינם שיהפוך אותך למומחה לרגשות-- לקבלת הקורס לחצו כאן עכשיו.


המתנה השנייה, מיני קורס מגנט השפע של אריה קגן, אחד ממובילי תחום ה NLP בארץ. לקבלת  מגנט השפע לחצו כאן עכשיו 

שאלה שבטוח עולה לכם ברגע זה בראש, יש פה 2 קורסי וידאו מתחום השיפוטר העצמי, שניהם באים לעזור לנו לשפר את החיים שלנו....למה הוא מבלבל אותנו עם כמה אפשרויות...והתשובה היא מאד פשוטה. כל אחד מתחבר לתחום לדרך שהכי מתאימה לו וניתן גם לקחת מכל דרך ושיחטה מה שמתאים לכם. אני ממליץ להירשם לנסות ואז להחליט......

הבטחתי גם מסיבה.....אז ההמלצה החמה שלי להערב זה מסיבה בקומפלקס- קרליבך 2 תל אביב (בית מעריב) 3 רחבות ריקודים (אייטיז, מיינסטרים וישראלי) בר אחד שקט (בנוסף לעוד ברים שוקקים) מרפסת עישון על הגג כי בפנים לא מעשנים והאויר נקי וקהל מדהים. מתחילים ב22:00 ....ויש להירשם מראש.
אז אם  ברצונך לנקות קצת את הראש, להזיז קצת את הגוף ופשוט לתת לעצמך כמה שעות של שקט פנימי עם קצב ברגליים סמסו לי ל054-2129221 וארשום אותך. בכניסה כמובן לזכור לומר את שמי (רמי בוכניק).

 
ועכשיו לפינתנו פרשת השבוע:
פרשת השבוע: חיי שרה

וכמובן לסיום פרשת השבוע שלנו היא פרשת חיי שרה, בפרשת חיי שרה אנחנו פוגשים לראשונה את מערת המכפלה אשר אברהם קונה בכסף מלא לאחוזת קבר עבור שרה,סיפור מרכזי נוסף בפשה שלנו השבוע הוא המפגש הראשון עם האימא השנייה, רבקה. עבדו של אברהם בעצם הולך לארץ שבה נולד אברהם ע"מ למצוא לו שם אישה(ארם נהרים).לפני שהוא יותצא למסע הוא מציע לאברהם במקום ללכת לחפש אישה ולהביא אותה לארץ כנען פשוט לחזור כולם ביחד לארם נהרים ואברהם נשאר נאמן להבטחה של ה' " לזרעך אתן את הארץ הזאת" ולא חוזר למולדתו. שוב עולה עניין האמונה והתמסרות להבטחת ה'. הפרשה זאת אנחנו גם פוגשים את לבן אחיה של רבקה שעליו נשמע עוד רבות בפרשות הבאות. אני רוצה לחדד נקודה ממוקדת בפרשה.עבדו של אברהם רואה הרבה נשים ככתוב :ובנות אנשי העיר יוצאות לשאוב מים" מדוע זה דווקא הציע לרבקה את השידוך עם יצחק, רבקה היתה האישה ההשקתה אותו ואת גמליו, בעצם עבדו של אברהם בחר לבחןר את האישה שתראה נדיבות, הכנסת אורחים וכיו"ב. כמה פעמים קרה לי בחיים שבחרתי להיות מאד נדיב ללא שום תמורה ודווקא במקום הזה קיבלתי מהיקום שפע. 
אז בברכת נדיבות והנותן מקבל. מוזמנים להנות מהמתנות ששלחתי לכם ושתהיה לכולם שבת שלום.

בברכת שבת שלום ומבורך בסימן של נתינה ואהבה .
רמי בוכניק
0542129221

 
+ שלח משוב