פרשת וארא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת וארא

       פרשת וארא מכות מצרים וטבע האדם,
סדנת דיאט קואץ' + זה הקטן קטן יהיה, להכיר בן-בת זוג חדשים ,רושם ראשוני ומבצעים נוספים 
 
 
לקחת או לא לקחת? לאכול אותו או לא? אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו. אני יודעת שהוא שם, בארון על המדף השני מצד שמאל. מהרגע שנזכרתי בו הוא לא יוצא לי מהראש, איזה אפס אני, חלשת אופי....הרי החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולדאוג לעצמי, לאכול בריא ונכון ולשמור על התזונה ולרדת במשקל.....
להמשך קריאה לחצו כאן

31.1.2012 רוצה ללמוד לאזן את התזונה שלך? רוצה לקבל כלים לשמירת התפריט שיתאים לך ואף להנות מכך? רוצה להרגיש יותר שלם עם גופך ומהמהקום הזה לפעול ולהשתפר? 
פרטים נוספים בטלפון:
רמי 054-2129221 טל-
052-2411233  

לפרטים נוספים לחצו כאן

 
סדנת דיאט קואץ'
 
23.1.2012 
סדנת בוקר למאמנים, מנחים ומטפלים בו סיון בן שימול מנחת סדנאות בכירה
, בעלת תואר שני MA בעבודה סוציאלית תשוף בפנינו את שיטות העבודה מגוונות עם קלפים השלכתיים.
לפרטים נוספים לחצו כאן
קלפים השלכתיים | סדנה
 
דודו נולד נמוך קומה, לנמוך קומה יש מרחב כינויים לא נעימים במיוחד לאוזן. הצפוי בסיטואציה שכזו זה פשוט להתקרבן או להפוך לקורבן לאגור תסכולים וכיו"ב. אנשים רבים, על הרבה פחות מזה נהפכים לקורבנות של החיים, אך לא דודו.
דודו במסעו בחיים לקח כמה החלטות עוצמתיות שהביאו אותו הלום.
אני מזמין אתכם להזמין את דודו לערב בלתי נשכח שדודו מעביר, בערב שכזה גם נתרגש נצחק לא מעט ובתוך כל זה נקבל השראה אמיתית מאדם יקר שמוביל אותנו במסלול חייו מהשאלה למה דווקא אני אל המקום שבו דודו מלווה אנשים להצלחה אישית וגילוי חדש על עצמם .לפרטים נוספים וסרטון מההרצאה לחצו כאן .

 
להיות שונה זה הכי שווה
הרצאה מעוררת השראה בערב בלתי נשכח שבו נצחק נתרגש ובעיקר נקבל השראה.
ההרצאה הבאה תהיה כשאתם תזמינו אותה.

 

 
לפרטים נוספים על ההרצאה המרתקת של דודו לחצו כאן .
 
סידרתי לכם אחלה מתנה :מבדק פיננסי ובדיקת תיקי ביטוחים חינם. המבדק נעשה ע"י סוכנת ביטוח מוסמכת חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל .
במסגרת המבדק : 
  • בדיקת פוליסות ביטוח (ביטוחי בריאות,אבדן כושר עבודה,פנסיה ועוד).
  • מבדק פיננסי מקיף של נכסים פיננסים נוספים.
לקבלת המתנה ליחצו כאן
לקבלת המתנה ליחצו כאן מתנה -בדיקת תיקי ביטוח
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?

לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי
לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: פרשת  וארא מכות מצרים וטבע האדם

בפרשת וארא אנחנו פוגשים את מכות מצרים המוכרות לנו היטב מההגדה של פסח. נשאלת השאלה המאד בסיסית מדוע צריך פרעה לעבור 10 מכות כדי לשחרר את בני ישראל , המכות הראשונות לבדן הן לא משמעותיות? מה גורם לפרעה להקשיח את ליבו ולנהוג כנגד השכל הישר ככתוב "ויכבד לב פרעה ולא שלח את העם". בהקשר הזה פרעה אינו שונה ממני זה טבע האדם, הוא נתפס לאמונה או הרגל ונשאר בה לא משנה מה קורה במציאות מסביב. יצירת שינוי בתפיסת המציאות הוא מהלך קשה מנשוא. ואני שואל אתכם כמה אנשים אתם מכירים שהמציאות שלהם נותנת להם סימנים, אותות וסתירות על ימין ועל שמאל והם שווים לסורם. אצל מעשנים כל התקף שיעול או התנשפות בעלייה במדרגות היא אות וסימן  לכך שהגוף כבר לא יכול להכיל, כל מחלה שלנו היא סימן לכך שאנחנו מזניחים את בריאותנו ולא מזינים את הגוף כיאות, כל כוס קפה נוספת שאנחנו שותים כי אנחנו "חייבים" הוא איתות לחוסר איזון, כל שתיקה רועמת עם בן זוג או חבר היא איתות לתחזוקה לא נכונה של מערכת יחסים ויש עוד מליון דוגמאות. מה אנחנו עושים עם זה, לרב כלום ולמה? כי בטבע שלנו אנחנו בדיוק כמו פרעה לומדים רק כשהמחיר יקר מאד, אבל אז לרוב זה מאוחר מדי....... אני מזמין אתכם להקשיב לגוף שלכם יותר טוב , להקשיב למערכות היחסים שלכם יותר טוב, להקשיב לתחושה שלכם יותר טוב ולא לפעול רק כשהמחיר כבד מנשוא, רק כשאתם עם הגב אל הקיר, ותחשבו על זה....

ואם אנחנו בסימן של מחירים שאנחנו רגילים לשלם על הרגלים לא טובים אני מזמין אתכם לקבל הזדמנות לשנות את הרגלי התזונה שלכם. טל בן דוד הנטורופתית המדהימה ואני פותחים סדנה של שינוי הרגלי תזונה ויצירת אורח חיים בריא . מחד מקבלים כלים לתזונה נכונה-מה כדאי ומה לא, קצת שוברים מיתוסים ועוד ומאידך מקבלים את האותות והמופתים ליום יום, כלים אימוניים שעוזרים לי אישית לשמר אורח חיים בריא לאורך זמן .
 
לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאן  

הקשבה זה גם לעצמנו, למה הגוף שלנו באמת צריך ורוצה ולא מה אנחנו דרך המיינד מחליטים בשבילו שהוא צריך. את זה אנחנו הולכים ללמוד בסדנת הרזייה שזורה בכלים אימוניים רבים לרבות כלי מאד חשוב -איך באמת להקשיב לגוף.
לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאןקבלו במתנה ממני של יצירת
רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של לא לחכות שיהיה מאוחר מדי...... 
 
 
+ שלח משוב