פרשת בשלח

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת בשלח

       פרשת בשלח ועיקרון העשייה
 מסיבה בשישי בערב,בוקר של טנטרה
סדנת דיאט קואץ' + ספיד דייט , רושם ראשוני ומבצעים נוספים 
 

ביום א 5.2.2012 אנחנו מארגנים לפנויים שרוצים להכיר לקשר אמיתי ספיד דייט איכותי במיוחד .לפרטים ללחוץ ספיד דייט בצפון ת"א  ולסמן בתיבת הבחירה שהגעתם דרך רמי בוכניק

יום ב בבוקר 6.2 אנחנו פותרים את הפאזל השיווקי באינטרנט שזה אירוע שממש מתאים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים או לכאלה שמתעתדים לפתוח עסק.לפרטים נוספים לחצו כאן .
לקחת או לא לקחת? לאכול אותו או לא? אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו. אני יודעת שהוא שם, בארון על המדף השני מצד שמאל. מהרגע שנזכרתי בו הוא לא יוצא לי מהראש, איזה אפס אני, חלשת אופי....הרי החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולדאוג לעצמי, לאכול בריא ונכון ולשמור על התזונה ולרדת במשקל.....
להמשך קריאה לחצו כאן

את הסדנא פתחנו ביום ג אם מישהו או מישהיא רוצה לקפוץ על הרכבת ולהצטרף יכול פשוט להתקשר לטל או רמי.
פרטים נוספים בטלפון:
רמי 054-2129221 טל-
052-2411233  

לפרטים נוספים לחצו כאן

 
סדנת דיאט קואץ'
 
יום א  5.2 ספיד דייט מדליק ואיכותי בצפון תל-אביב שכולל שלל פינוקים. אז אם את רוצה לפגוש בחורים רציניים ולא רק כאלה שמחפשים סטוצים בפייסבוק, אם נמאס לך להצטופף בדאנס ברים ולהרגיש כמו זאב בלהקת זאבים שמחפשת, אם אתם רוצים מרחב יותר אישי להיכרות אז בואו להשתתף בספיד דייט האיכותי. אם תחליטו ותשלמו עד יום א הקרוב תקבלו 50 ש"ח הנחה אז זה ממש שווה להירשם ברישום מוקדם.אז אם זה מעניין אתכם ואתם בגילאי 29-42  לחצו כאן וזכרו לסמן שקיבלתם הזמנה מרמי בוכניק.

לפרטים נוספים
 לחצו כאן 
שלכם, רמי בוכניק
 


רמי בוכניק מיידע אתכם על אירועים איכותיים במיוחד כמו:
ספיד דייט בצפון ת"א

סדנת דיאט קואץ' עם נטורופטית שמומחית בתהליכי הרזייה ועם מאמן לדיאטה

סדנת טנטרה ייחודית 
בבוקר שכולו הנאה, תנועה מדיטציה וכיף ב17.2.2012

ספיד דייט בצפון ת"א

יום ו 17.2 נתכנס ברמה"ש ונחווה סדנת טנטרה ייחודית. בסדנה נתבונן פנימה, נחווה מדיטציה בתנועה וכמובן נהנה ממגע ואנרגיה חזקה של אהבה.
לפרטים נוספים לחצו כאן

שלכם, רמי בוכניקסדנת דיאט קואץ' עם נטורופטית שמומחית בתהליכי הרזייה ועם מאמן לדיאטה


רמי בוכניק מיידע אתכם על אירועים איכותיים במיוחד כמו:

סדנת דיאט קואץ' עם נטורופטית שמומחית בתהליכי הרזייה ועם מאמן לדיאטה


 
 
 
סידרתי לכם אחלה מתנה :מבדק פיננסי ובדיקת תיקי ביטוחים חינם. המבדק נעשה ע"י סוכנת ביטוח מוסמכת חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל .
במסגרת המבדק : 
  • בדיקת פוליסות ביטוח (ביטוחי בריאות,אבדן כושר עבודה,פנסיה ועוד).
  • מבדק פיננסי מקיף של נכסים פיננסים נוספים.
לקבלת המתנה ליחצו כאן
לקבלת המתנה ליחצו כאן מתנה -בדיקת תיקי ביטוח
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?

לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי
לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: פרשת  בשלח  ועיקרון העשייה

בפרשת בשלח יש דרמה פרעה סוף סוף שולח את בני ישראל ולאחר מכן הוא מתחרט ורודף עם חייליו אחרי בני ישראל .עכשיו ניתן לדמיין את הסיטואציה בני ישראל מול ים סוף המצרים מאחורה סוגרים את הפערוכמובן שבני ישראל מתחילים לקטר למשה "המבלי אין קברים  במצרים לקחתנו  למות  במדבר
מה זאת עשית לנו להוציאנו ממצרים" .כאשר משה פונה לה' הור מקבל תשובת רבת משמעות "מה תצעק אלי דבר אל בני ישראל ויסעו ", התשובה של ה' למשה המשיכו לנוע כל עוד אתם יכולים,ובאופן יותר עמוק כל עוד אתם יכולים לנוע קדימה נועו קדימה, כשלא תוכלו להתקדם ולא תהיה ברירה אז ה' יעזור לכם, כלומר קודם כל כל עוד אתם יכולים לחולל שינוי נסו לחלל אותו כשלא תוכלו ה' יעזור לכם.
מסופר על נחשון בן עמינדב משבט יהודה שקופץ למים ורק כשהוא כמעט טובע ה' חותך את הים לשניים. ומה זה בא לספר לנו , כמובן חשיבות העשייה, אנחנו מתקדמים קדימה רק כשאנחנו עושים ואין שום סיבה שלא נפעל למען עצמנו. עזרה חיצונית מאלוהים תגיע רק כשאנחנו נעשה את המקסימום של עצמנו ויותר. לכן פעלו על הזמן והיו בעשייה.

ואם אנחנו בסימן של עשייה  טל בן דוד הנטורופתית המדהימה ואני החלטנו לפתוח סדנת דיאטה  שזורה בכלים אימוניים ואכן פתחנו אותה ביום ג. למי שרוצה להצטרף ברגע האחרון  מומלץ לפנות אלינו ולתאם 
 
לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאן  


קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של עשייה.

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב