פרשת בראשית

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת בראשית
 
          בראשית: הפרשה
סדנת ליל ירח בהרי ירושלים ועוד
 
שלום לך
איחדנו את שמחת בית השואבה,שמחת תורה,שמחת חזרת שליט וכנס התקשור באירוע ייחודי שבו הנחינו סדנת טנטרה מענגת והשתתפנו בשלל סדנאות נוספות.ערב לפני כן בסדנה לילית וטיול משכונות ירושלים ועד הכותל,דיברנו ולמדנו על חשיבה יצירתית,שמענו קצת על מונטיפיורי וביקשנו בקשות בכותל.פשוט מרתק.

פנינו קדימה אנחנו מתכננים סדנת ליל ירח בהרי ירושלים ב10.11.2011,בתוכנית מסלול מרתק בליל ירח מלא שבו נבקר במעיינות, נחווה את הטבע ואף נחווה הליכה מדיטטיבית.כמובן שנעבור סדנה ייחודית ומרתקת מבית מדרשו של רמי בוכניק.
נושא הסדנה: בין אריה לחסידה כלים עוצמתיים ויצירתיים לשיפור היכולות שלנו במרחבי התקשורת הבין אישית.נא לשריין את התאריך פרטים נוספים יתקבלו בהמשך.מי שרוצה לשאול או לברר יכול להתקשר ל054-2129221

רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיבי? לחצו כאן .

רוצים להכיר ? מכירים מישהו או מישהיא שרוצים להכיר ולהתחבר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.

  • מנגנון אימות פרטים אוטומטי המגביל מתחזים למינהם.
  • בדיקת תוכן של כל כרטיס וכרטיס.
  • גם חבר שאינו מנוי בתשלום יכול לשלוח ולקבל הודעות,למעשה כדי לקיים דיאלוג חופשי בין שני צדדים צריך שרק אחד מהצדדים יהיה מנוי בתשלום.
  • ראשון בהיכרויות :האתר שזכה במקום הראשון בתחרות של אנשים ומחשבים בתחום של אתרי היכרויות. 
  • כדי להכיר את האתר תקבלו מנוי הכרות במתנה במתנה מנוי הכרות
  •  לחצו כאן כדי לקבל במתנה מנוי הכרות


 ההוצאות של הדלק מכבידות על הכיס?
אני רוצה לספר לכם שיש אפשרות לחסוך בדלק, אני ניסיתי וזה עבד.
מזמין אותך לבדוק :
לפרטים נוספים לחצו כאן.

סדר בביטוחים כבר עשיתם?


אני רוצה לספר לכם שבשנה שחלפה פגשתי מומחית לביטוחים בעלת תואר שני בכלכלה שעושה עבודה נהדרת. ואין זמן יותר מתאים מתקופת ההתבוננות של ראש השנה וחגי תשרי להתבונן ולבחון את הכיסוי הביטוחי האישי או המשפחתי שלנו. בבדיקה שכזו ניתן לחסוך כסף ע"י מציאת כפילויות בביטוחים שלכם ועוד.בדיקת תיק הביטוחים שלך נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כלומר בחינם.שווה שווה שווה!
על מנת לקבל במתנה את השירות הנהדר הזה
לחצו כאן .

רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיבי? לחצו כאן .

אני גם רוצה לספר לכם על סדנה ייחודית לבוגרי רייקי בכל הרמות: קונדליני רייקי : כלי שיעזור לכם להכפיל את עוצמת אנרגית הרייקי שאתם מעבירים . לפרטים נוספים לחצו כאן.מתי בפעם האחרונה עשית סדר בתיק הביטוחים המשפחתי שלך ?
ע"י בחינת תיק הביטוחים על ידי מומחית בביטוח בעלת תואר שני בכלכלה MA תוכל אף לחסוך כסף על ידי מציאת כפילויות בתיק הביטוחים. שירות זה ניתן במתנה -חינם והוא ללא התחייבות כלל .
לקבלת המתנה של בדיקת תיק הביטוחים לחצו כאן.


פאני ברעם פותחת סדנת קונדליני רייקי שמיועדת לבוגרי רייקי בכל הרמות . בסדנתצ קונדליני רייקי נלמד ביןם השאר להכפיל את אנרגיית הרייקי שאנחנו מעבירים וזאת בעזרת אש הקונדליני, אותו נחש קונדליני רשום שאנחנו לומדים להעיר ולנקות את הצ'אקרות שלנו.
לפרטים נוספים לחצו כאן .
רוצה לחסוך דלק? אני אישית נתתי לרפי להתקין אצלי ברכב טבעת חכמה שגורמת לאויר שנכנס למנוע להיכנס בסיבוב ועל ידי כך נוצרת בעירה טובה יותר.אבל מה זה משנה איך זה עובד, העיקר שזה עובד! מדדתי חודשיים ימים את צריכת הדלק ונוכחתי לדעת שאכן צריכת הדלק ירדה וכך אני חוסך לא מעט כסף. אז אם גם אתה רוצה לחסוך בדלק פשוט היכנס ללינק,ראה סרטון עם עדויות השאר פרטים ורפי שהתקין אצלי ברכב את הטבעת יתקשר אליך.למוצר זה רפי נותן 100% אחריות,כלומר במידה ולא תהיה מרוצה מהתוצאות תחזיר את הטבעת ולא תשלם. הטבעת ניתנת ל36 ימי ניסיון בהם אתם יכולים למדוד את צריכת הדלק. חסך לכם? שלמו לרפי והמשיכו לחסוך, לא חסך לכם, החזירו את הטבעת לרפי ולא שילמתם כלום. לפרטים נוספים לחצו כאן.  
 
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.

ולסיום כמה מילים על פרשת בראשית :

פרשת בראשית, היא פרשה מאד אנרגטית, הפרשה של בריאת העולם. בפרשתבראשית נרמז לנו על מאפיין הבחירה שניתן לאדם. בכל בריאה ובריאה מסיים הכתוב בציטוט "וירא אלהים כי טוב" זה חוזר על עצמו בבריאת הצומח , החיות ,הדגה השמיים והארץ וכיו"ב. רק בבריאת האדם ולאחר מכן בבריאת האישה לא מצוין בכתוב "וירא אלהים כי טוב". קצת מפתיע, האדם המכונה שלא תיאמן, פאר הבריאה ולא מוזכר "כי טוב", הסיבה היא סיבה מאד ממוקדת, לכל יצורי הבריאה אין יכולת בחירה, הם פועלים על פי אינסטיניקטים ואין להם ממש זכות בחירה, חיות הטרף טורפות כי זה האינסטינקט שלהם והבהמות ניזונות מן הצומח גם על פי האינסטנקט וכיו"ב . רק לאדם יש יכולת בחירה והוא יקבע ויבחר לעצמו. טוב או רע ולכן לא מוזכר בבריאת האדם "כי טוב".
אלמנט נוסף שאני רוצה להזכיר הוא "בצלם אלהים" , "בצלם אלהים ברא אותו..." ,זכות גדולה וגם מחויבות גדולה, עלינו לזכור שנבראנו בצלמו של האל וזה מעמד מחייב.אולי בגלל שנוצרנו בצלם האל ניתנה לנו זכות הבחירה וכנראה שמצפים מאיתנו לבחור בטוב.זכרו שנוצרנו בצלם אלוהים ונהגו בהתאם. העצימו את יכולת החמלה, קדשו את יכולת הסליחה ובחרו בטוב.


שלכם 
רמי בוכניק
054-2129221
                  
 

 
 
+ שלח משוב