פרשת בא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת בא

היי חברים, השבוע קוראים בבתי הכנסת את פרשת בא, זאת הפרשה של הבא מצוה שלי (מה שאומר שאוטוטו יש לי יו הולדת :)  ) . במיוחד בגלל שזה הפרשה של הבר מצוה שלי, אני מצרף היום מגוון הצעות שבכולן יש אלמנט של התבגרות \ התגברות. התגברות  על ההרגלים שלנו ואפשרות לצעוד למסלולים נוספים בחיים שלנו, מסלולים שיעזרו לנו לעשות שינוי מאד משמעותי בעשייה שלנו, בשלווה שלנו, בשקט הנפשי שלנו וכמובן בחן הבנק שלנו. בהמשך כמובן אציד סקירה על הפרשה....אז בואו נקפוץ למים

כמה שעות גלשת בפייסבוק היום? ואתמול? ושלשום?
הרווחת מזה כסף? יש כאלה שמרויחין מזה כסף.
רוצה לעבור לקבוצה שכן מרויחה כסף? לחץ \ לחצי פה עכשיו, הירשמו ותקבלו את השיעורים הראשונים שמסבירים איך עושים כסף כשאתם גולשים ברשת.


אני לא יודע אם שמעתם את השם צחי רוזנטל או את השם רועי שרגו, מה שאני יודע זה שאני עוסק בשיווק דיגיטלי כבר כמה שנים טובות, מכיר אתהרבה קורסים דיגיטליים שיש במיוחד בתחום של תוכניות השותפים ( ב2009 הקמתי את אתר משתחררים ויזמויות אינטרנט נוספות שמרויחות מהמודל של תוכניות שותפים יפה מאד) ככה שקשה להפיל אותי מהכיסא. אז צחי ורועי פתחו מועדון שלומדים בו הלכה למעשה איך לשווק ולקדם מוצרים באינטרנט. אני מאמין שאם אני שעוסק בתחום כמה שנים טובות מוצא ערך רב בתכנים של המועדון אז בטוח זה יוכל לשמש אותך ביעילות מירבית. בין אם יש לך עסק ובין אם לא יש לך פה הזדמנות פז ללמוד כלים ושיטות שיעזרו לך תכלס לעשות כסף ברשת. (ואם יש לך עסק אז בכלל תקבל כלים שיווקיים חבל"ז לעסק שלך ). 

אז מה לעשות?
 פשוט ללחוץ פה עכשיו על הלינק להירשם לקבל את השיעורים הראשונים ואם יש לכם שאלות תמיד תוכלו להתקשר אליי :) --> 054-2129221.
 

עדי שקד הוציא סדרת סרטונים שבה הוא מדגים איך בנה מנחם, אדם דתי בן 56 קריירה בינלאומית מצליחה, והרווחית ביותר בחייו. יתרה מכך הוא גם עוזר לנו להבין כיצד אנחנו יכולים לקחת את התשוקות שלנו יחד עם הידע והניסיון שלנו ואת זה ביחד להפוך למוצר מידע דיגיטלי, שיימכר בכל העולם, יעשה לנו הרבה כסף ויהפוך אותנו למומחים בינלאומיים בתחום שלנו. אז כדי לקבל את סדרת ההדרכות המוצלחת הזאתי פשוט ללחוץ עכשיו על הלינק ולהירשם. הסרטונים כבר לפחות שבוע ברשת ואוטוטו הם יורדים מהרשת..אז כדאי לעשות את זה ממש עכשיו.


ובאותה אנרגיה, אם עדיין לא קראת את הספר 100 ימי חופשה בשנה הגיע הזמן. אלא אם כן אתם רוצים לחיות חיים שבה אין לכם באמת חופש. להורדת הספר בחינם (זמין לזמן מוגבל), לחצו כאן עכשיו.

 
פרשת השבוע: פרשת  בא - מכות מצרים והאגו

בפרשת בא אנחנו ממשיכים לקרוא על מכות מצרים עד מכת בכורות. נשאלת השאלה מדוע גם לאחר שכל יועציו של פרעה אומרים לו לשלוח את בני ישראל ממצרים הוא ממשיך לסרב וגם במחיר הגדול של הרס מצרים. התשובה נמצאת באגו של פרעה,זה כבר לא הנהגת מצרים זה כבר מאבק אישי בינו לבין אלהי העברים(ה'). פרעה ביסס לו במצרים מעמד של אליל, לא אדם רגיל בשר ודם אלא אליל בעל כוחות על טבעיים ואיך זה שהוא פרעה ייכנע לאלהי העברים. פרעה ממשיך לסרב למרות העצות של יועציו לשלוח את בני ישראל וזאת בגלל שהוא שבוי של האגו שלו. הכניעה שלו מגיעה רק כשהוא מאוים אישית במוות שכן פרעה היה בכור, וזה קורה כמובן במכת בכורות. מפרשה זו אנחנו יכולים ללמוד על העוצמה ההרסנית של האגו שלנו ולאיזה מקומות הרסניים חסרי היגיון הוא יכול להוביל אותנו. אותו אגו מוביל אנשים לפגוע בצורה קשה אנשים שהתחילו עם החברה שלהם ואותו אגו גורם לכל אחד מאיתנו לבצע מהלכים ולהתעקש על עמדות וכיו"ב שממש לא משרתים אותו ותורמים לו. אציע תרגיל קטן שאני משתמש בו, בכל מהלך שלי בכל פעם שאני מתעקש על עמדה כזו או אחרת אני מנסה לצאת מהסיטואציה ולראות האם אותו מהלך משרת אותי או תורם לי, באם אני לא מוצא שאותו מהלך תורם לי אני מבין שזה מהלך שאני רוצה לעשות בגלל האגו שלי. האם זה אוטומטית מבטל אותו ? לא, זה הזמן לנסות להתגבר על האגו ולעשות מה שטוב לי באמת, ללא קשר לאגו. אני יכול לספר לך שהמודעות לכך שהאגו הרבה פעמים משתלט עליי עוזרת לי אישית לנהל דיאלוג עם האגו. אני מזמין אתכם לנסות את מה שאני עושה שכן לאגו עשויים להיות מחירים מאד כבדים בחיים שלנו כפי שמרמזת הפרשה.


בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של לוותר על האגו

רמי בוכניק 


לסיכום הלינקים ששלחתי לשירותכם:)

מועדון טו-דו-איט   
לחץ \ לחצי פה עכשיו, הירשמו ותקבלו את השיעורים הראשונים שמסבירים איך עושים כסף כשאתם גולשים ברשת.

סדרת הסרטונים של עדי שקד בהם הוא מדגים כיצד מנחם עשה זאת -לחצו כאן עכשיו

 הורדת הספר 100 ימי חופשה בשנה --לחצו כאן עכשיו

 להתראות, 
שלכם רמי בוכניק :)

להסרה נא לשלוח מייל עם הסר לכתובת tips@coachhome.net  

להתראות:)

רמי בוכניק

 
+ שלח משוב