צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


עסקים עושים עסקים

דף הבית >> עסקים קטנים >> עסקים עושים עסקים

עסקים עושים עסקים


עסקים עושים עסקים הוא אחד מאירגוני הנטוורקינג העסקי הגדולים ביותר בארץ. הארגון פעיל במסגרת קבוצות פעילות שמקיימות מפגשי נטוורקינג סדירים אחת לשבוע או אחת לשבועיים, בנוסף לכך הארגון פעיל במסגרת פעילות שוטפת של אתר אינטרנט בו ניתן להפנות לידים, לקבל קרדיטים על הפניית ליד ועוד.  במסגרת האתר עסקים עושים עסקים פתחו את חנות הקרדיטים, כך למשל אם אני הפניתי למספר בעלי עסקים שונים באתר לקוחות שסגרו עסקאות וקיבלתי על ההפניות הללו קרדיטים, אוכל לרכוש בקרדיטים מוצרים בחנות הקרדיטים. מוצרים אלה נמכרים גם הם ע"י חברים באתר עסקים עושים עסקים.

סוגי חברויות באתר עסקים עושים עסקים

לקוח או צרכן באתר עסקים עושים עסקים

באתר עסקים עושים עסקים אתה יכול להירשם כלקוח שאינו בעל עסק ולהיחשף לעשרות בעלי עסקים קטנים המוכרים את מרכולתם. נשאלת השאלה למה לך להירשם? אז יש כמה סיבות טובות להירשם, הראשונה היא היכולת שלך לבחור ספקים לאחר שהתרשמת מחוות דעת שרשמו עליהם צרכנים נוספים. שכן באתר כשאתה מבצע עסקה אתה יכול לדרג ולתת חוות דעת על הספק. הסיבה השנייה היא העובדה שעל כל עסקה שתבצע דרך האתר, ספק השירות יתגמל אותך בקרדיטים וכך תוכל לאגור קרדיטים איתם תוכל לרכוש מוצרים בחנות של האתר עסקים עושים עסקים. והסיבה האחרונה היא סיבה אידיאולוגית, אם אתה רואה ערך בצריכת מוצרים דווקא מעסקים קטנים ובינוניים שמהווים את עמוד השדרה של הכלכלה הישראלית, עסקים שבהם כסף שאתה משקיע נשאר במעגל של העם ורוב הסיכויים שהוא ישמש את בעל העסק (שחבר בארגון הזה)בצריכת מוצרים נוספים אצל עסקים קטנים ובינוניים אחרים אתה משאיר את הכסף שלך במעגל ההון שמסתובב בשוק. כשאתה רוכש מרשת ענק רוב הסיכויים שהכסף הולך בסופו של דבר לאיזה בעל הון ומשם הישר להשקעות שלא רלוונטיות לכלכלת המיקרו שבה אני ואתה חיים.

בעל עסק קטן חבר רגיל באתר עסקים עושים עסקים

בעל עסק שנרשם באתר עסקים עושים עסקים הוא אוטומטית צרכן או לקוח שחשוף לבעלי עסקים נוספים באתר. בנוסף לכך בעל העסק פותח כרטיס עסקי באתר בו הוא מתאר את העסק שלו, את השירותים שלו ואת המוצרים שלו.הוא גם נותן לכל מוצר עמלה אותה הוא מוכן לשלם למי שיפנה אליו לקוח שיקנה או שיקנה בעצמו. מלה זו תשולם בקרדיטים ותשמש את הקונה או הממליץ לרכישה בחנות הקרדיטים של האתר עסקים עושים עסקים.בעל עסק רגיל באתר מקבל עסקאות דרך האתר מספק שירותים וכן צורך שירותים שונים. לאורלך הזמן הוא צובר קרדיטים או שקיבל כשקנה הוא הפנה לקוח או שנתן כשמכר מוצרים או שירותים. כשבעל העסק מגיע ל3000 נקודות הוא מגיע לדרגה של חבר כסף באתר, בהמשך הדרך יש חבר זהב וחבר יהלום. לכל סוג חברות יש זכויות נוספות באתר שעל חלקן אפרט בהמשך.

חבר פרימיום באתר עסקים עושים עסקים