צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


עבודה מהבית בעזרת אתר אינטרנט

דף הבית >> בניית אתרים >> עבודה מהבית בעזרת אתר אינטרנט

עבודה מהבית בעזרת אתר אינטרנט

למה בכלל עבודה מהבית ?

עבודה מהבית היא פיתרון כלכלי עבור אוכלוסיות רבות בציבור, אימא או אבא שחפצים לבלות יותר עם ילדיהם,יזמים בנשמתם שלא אוהבים לעשות רק דבר אחד אלא לגוון במגוון עיסוקים, אנשים שחפצים שמשרה חלקית שלא תמיד יש לשוק העבודה להציע ואנשים שמוכנים לאתגר את עצמם בשביל ליצור איכות חיים עם הרבה פחות פקקי תנועה והרבה יותר זמן בבית.

איך עובדים מהבית בעזרת אתר אינטרנט?

עבודה מהבית בעזרת אתר אינטרנט זה דבר לא מסובך כלל וכלל. ברגע שיש לך אתר שמעניין גולשים אחרים אתה יכול להפוך אותו בדרך מאד פשוטה למקור רווח וזאת בלי להכביד על הגולשים ובלי לעצבן את הגולשים שלך.נזכור דבר פשוט: כולנו צרכנים וכולנו צורכים מדי יום ביומו מוצרים שונים.ברגע שיש לכם אתר שיוצר תנועה של גולשים אתה פשוט ממליץ על מוצרים כאלה ואחרים שמתאימים לקהל שלך כך בעצם האתר שלך עובד בשבילהמלצה הזו אינה המלצה מעיקה שדוחקת את הגולש שלך לפינה וגורמת לו הרגשה לא נעימה, נהפוכו ההמלצה הזאת היא מתן פיתרון למה שהוא חיפש.ואתן מספר דוגמאות: גולשים שמחפשים היכן לבלות ימצאו בהמלצה שלך על מסיבה,הצגה או סרט פיתרון רצוי לרצונות שלהם באותו רגע.גולשים שמחפשים היכן ללמוד ימצאו בהמלצה שלך בנושא לימודים מקור מידע רלוונטי שיעזור להם לקבל החלטה מושכלת היכן ללמוד. כמובן שכדאי שהאתר שתקים יהיה ממוקד בנושא קרוב לליבך וזה על מנת שתוכל לתת ערך מוסף אמיתי לגולשים שלך ולא תהיה עוד אתר מיני אתרים רבים באותו תחום.

מקורות הרווח של אתר אינטרנט.

מקורות הרווח של אתר שכזה הן כמובן פרסומות, יחד עם זה אני רוצה לספר לך על דרך נוספת הרבה פחות פולשנית והרבה יותר טבעית להרויח מהאתר שלך, לדרך הזאת קוראים תוכניות שותפים. מה זה תוכניות שותפים? כיצד זה עוזר לי לעבוד מהבית אסביר כעת. כמובן שהסבר יותר מקיף בנושא של תוכניות שותפים אכתוב בפוסט נוסף.במסגרת פוסט זה אסביר את זה בדרך פשוטה להבנה וקלה לעיכול.במסגרת תוכניות שותפים אתם שותפים לרווח של חברה כזאת או אחרת, אתם פשוט עוסקים בתיווך , ולא מדובר פה דווקא בתיווך נדל"נ .הרבה מאד חברות בארץ ובעולם מוכנות לשלם לכם כסף על לידים איכותיים שתתנו להם.הרבה פעמים מדובר פה בארגונים מובילים במשק.ואתן דוגמה , מכללה מסוימת רוצה לגייס מועמדים ללימודי הנדסה ולכם יש אתר שמדבר על הכשרה מקצועית או על לימודים.עבור כל מועמד שהאתר שלכם ישלח לאותה מכללה אתם תקבלו כמה שקלים. תכפילו את זה בהרבה גולשים והנה לכם תוכנית רווח פסיבי נאה ואכן מדובר פה בעבודה מהבית.האם אתם צריכים להכיר את הגולש אישית או להתקשר למכללה להעביר את הפרטים של הגולש? ממש ממש לא, יש פה תהליך אוטומטי שאסביר באחד הסרטונים הבאים שלי.כדי להקים אתר שיעזור לכם לייצר הכנסה מהבית
ןיעזור לכם בעצם לעבוד  מהבית אתם מוזמנים ללחוץ כאן.

בניית אתר בדרך פשוטה וקלה ויצירת עסק ביתי

מה שחשוב כשבונים אתר לצורך הקמת עסק ביתי,זה בחירת מערכת לניהול תוכן טובה וידידותית. מה שחשוב לבדוק זה שאתם משתמשים במערכת שקל לכם לתפעל,שאתם יכולים להתיעץ עם החברה או עם נציגיה של החברה בבניית האתר שלכם, שאתם יכולים לקבל שירותים נוספים מאותה חברה וכיו"ב.יחד עם כל זה הדבר המרכזי ביותר בבחירת מערכת מתאימה היא הקלות של העדכון,המערכת צריכה לתת לכם מענה הולם וידידותי להוספת דפים,שינוי דפים וכיו"ב וכל זה בלי שאתם מתכנתים.
אז אני נותן לכם רשימה(צ'ק ליסט) שכדאי לכם לבדוק כשאתם בוחרים מערכת לבניית אתר .
  • מערכת ניהול תוכן ידידותית וקלה לתפעול.
  • הדרכה שוטפת במידת הצורך.
  • מערכת שנותנת לכם לעדכן בקלות מילות מפתח ולגוגל.
  • מערכת שעוזרת לכם להתאים את הדפים שלכם לגוגל.
  • מערכת שנותנת לכם לנהל פורומים בקלות.
  • מערכת שנותנת לכם אבטחה סדורה על האתר.
  • מערכת יציבה שיש לה הרבה לקוחות.

את כל זה ועוד ניתן למצוא במערכת ניהול התוכן ובניית האתרים שבלינק זה .
לכל שאלה ניתן להתקשר לרמי בוכניק 054-2129221


 
+ שלח משוב