חיילים משוחררים

דף הבית >> חיילים משוחררים


ייעוץ לימודים לימודי תואר


פסיכומטרי ובגרויות


ייעוץ חיילים משוחררים


עבודה מהבית עסק ביתי 


פורום חיילים משוחררים


לימודי מקצוע לעבודה


עבודה בחו"ל | הצעות עבודה


עבודה בארץ קורות חיים

               

מענק חיילים משוחררים

 מה לעולם האימון הייעוץ ולחיילים משוחררים. בנקודת מבט ראשונית אין הרבה קשר בין ייעוץ אימון וחיילים משוחררים,יחד עם זה כשטיפ טיפה מתבוננים, חיילים משוחררים נמצאים בתקופה של שינויים והחלטות בעלות משמעות לחיים. בתקופה זו מחליטים אם ללמוד, מה ללמוד, אולי לעבוד בארץ ולחסוך או לעבוד בחו"ל.אם בלימודים עסקינן, איזה מקצוע מתאים לי ואיזה מקצוע הוא לא ממש יתאים לי.פסיכומטרי -לעשות כן או לא? אם כן איפה ללמוד, אם בכלל, ואם כן איזה מכון פסיכומטרי יהיה המכון המתאים ביותר עבורי.לא ציינתי פה את כל הלבטים וההתלבטויות של חיילים משוחררים וזה כבר נשמע מבלבל. כשאני הייתי חייל משוחרר הייתי מאד מבולבל, התלבטתי מאד מה כדאי לי ללמוד וכיצד זה יעצב את עתידי האישי והמקצועי. בהיותי חייל משוחרר אני אישית בחרתי לטייל ורק לאחר טיול ארוך חזרתי ללימודים, חברים אחרים סביבי עשו מסלול אחר, חלק ישר קפצו ללימודים וחלק פיתחו קודם כל קריירה או ניסו כוחם בעסקים ורק לאחר מכן פנו לאפיקי הלימודים. כל מה שתבחרו יהיה הבחירה הנכונה ובלבד שתרגישו כי אתם ממצים את החיים.

באתר זה אנסה לפרוש לכם את מפת האפשרויות ואעזור לכם לנווט בין מגוון אפשרויות. כמובן שתקבלךו פה את כל המידע המלא בקשר לעבודה בחו"ל, קורסי פסיכומטרי לימודים ועוד , יחד עם זאת אשתדל גם ךתת ערך מוסף למידע כך שלאחר עיון במידע תדעו קצת יותר מה מתאים לכם יותר מה פחות ומהי הבחירה הנכונה שיותר בשבילכם. כל אחד והבחירות האישיות שלו .כולי תקווה שכ-חיילים משוחררים תמצאו עזרה ומידע רלוונטי ואמיתי שישרת אתכם בדרככם החדשה.

מה המידע שתמצאו באתר זה :באתר זה תמצאו מידע רלוונטי לגבי מציאת עבודה בארץ, כתיבת קורות חיים, הכנב לראיונות עבודה וקבלה והשתתלבות בעבודה.בנוסף תמצאו מידע רלוונטי לגבי השלמת בגרויות,לימודי פסיכומטרי,לימודי מקצוע ולימודי אקדמיים לתואר ראשון ואף לתארים יותר מתקדמים. בנוסף לכך אפרוש לכם מידע בקשר לקורסים שונים שיכולים לתת לכם מקצוע ביד כאן ועכשיו .דברים כמו לימודי רפואה משלימה או לימודי מחשבים.בנוסף לכל אלה תקבלו מידע בקשר לעבודות פחות סטנדרטיות , בתוכם ניתן להכליל את האפשרות לעבוד מהבית וכמובן עבודה בחו"ל בין אם זה מכירות בעגלות בחו"ל או עבודה על ספינות נופש ועוד.

מיותר לציין שתוכלו לקבל כאן מידע שיעזור לכם להתמצר בנבכי מענק השחרור, הרשויות השונות, ביטוח לאומי וחיילים משוחררים, מס הכנסה וההטבות שלו לחיילים משוחררים ועוד ועוד.

שיהיה לכם בהצלחה בכל אשר תפנו .

כי מובילי המנהיגות של המחר הם החיילים המשוחררים של היום.
 

עבודה מועדפת- חיילים משוחררים

הכוונה לחיילים משוחררים

פיקדון אישי 

מענק שחרור