צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בניית אתרים

דף הבית >> בניית אתרים

בניית אתרים בעברית - בניית אתר בעברית

בניית אתר זה לא דבר מסובך, זה אפילו יכול להיות מאד פשוט, יחד עם זה יש כמה נקודות חשובות חשובות שכדאי להתייחס אליהם ואנחנו נכסה אותן דרך שאלות ותשובות .

איזה סוג אתר אתם רוצים לבנות ? כאשר רוצים לבנות אתר צריך לברר עם עצמנו איזה סוג אתר אנחנו צריכים.יש כמה סוגי אתרים .אנחנו נפריד בין שלושה סוגים של אתרים. הסוג הראשון שהיה נפוץ בעבר הרחוק זה אתר גלויה, כלומר מספר דפים שפותחו ב שפה של האינטנרט HTML הדפים לרוב קבועים ולא משתנים, כדי לשנות צריך להתקשר למתכנת שיעדכן. אפשרות זאת להערכתנו היא אפשרות שלא ממש רלוונטית היום. הסוג השני זה אתר שהוא מערכת תוכנה שלמה,שמחזיק בבסיס הנתונים שלו משתמשים קבועים ויש בו תהליך אינטראקטיבי אינטנסיבי בין הגולש למערכת האתר. דוגמה לאתר כזה זה האתרים של הבנקים, אתרי הכרויות בהם כל משתמש פותח פרופיל וכיו"ב . אתרים כאלה יפותחו בד"כ ע"י מתכנתים מומחים לנושא ב ASP.Net או PHP ויהיו יקרים יחסית מכיוון שדורשים פיתוח שספציפי לאתר שלכם.הסוג השלישי של האתרים,שבעצם מהווה את הרוב הגדול של האתרים הם אתרים דינמיים שמקבלים את היכולת הדינמית שלהם בזכות מערכת ניהול תוכן שעוזרת לנו לנהל את האתר.באתרים אלה נוכל בקלות יחסית לשנות דפים, להוסיף ולהוריד דפים ולעדכן את האתר בקלות יחסית .סוג זה גם כן יכול להתחלק לכמה סוגים: עם פורום או בלי,אתר עם חנות און לייו או לא וכיו"ב .

אם בחרנו באתר מנוהל במערכת ניהול תוכן :איזה מערכות עומדות לרשותנו ? האפשרות הראשונה זה מתכנת או חברה שיבנו לכם אתר ויתנו לכם מערכת ניהול תוכן ייעודית שהם פיתחו לטובת האתר. אפשרות נוספת זה שימוש במערכות ניהול תוכן שמפותחות בקוד פתוח, המערכות הללו הן ג'ומלה, וורדפרס ודרופל .מערכות אלה יתלוו בדרך כלל לשירותי הוסטינג בחו"ל ושימוש שוטף בהם מצריך חוש טכנולוגי ויכולת בינונית-גבוהה בתפעול מערכות מיחשוב. השימוש בהם מתאים למי שעבד בעבר במחשבים בפיתוח ,QA או תפקידים אחרים. בנוסף למערכות הללו יש מערכות ניהול בעברית בהם השימוש הוא מאד אינטואיטיבי ופשוט ומאד דומה לכתיבת מסמכים בוורד. פיתוח אתר במערכת כזו הוא קל, פשוט ולא דורש רקע במחשבים. כמו כן הממשק הוא בעברית. לפתיחת אתר בחינם כאן ועכשיו לחצו כאן.

בטבלה למטה נערוך השוואה בין הפתרונות השונים לבניית אתר במערכת ניהול תוכן .

בניית אתר במערכת ניהול תוכן בעברית:

בניית אתר בעצמכם בקלות ובפשטות, אפשרות להוספת חנות,פורום וטפסים שונים בנוסף לאפשרות להוסיף דפים באופו דינמי. בחירת עיצוב ממגוון עיצובים בחינם או עיצובים בתשלום סמלי.תמיד ניתן לשדרג את העיצוב על ידי מעצב מקצועי .תפעול האתר קל ופשוט אין צורך במתכנת כלל וכלל.המחירים זולים מאד וכוללים גם את המערכת וגם את אחסון האתר בישראל .מבחינת אבטחת מידע ,יש שליטה מרכזית על כל המודולים (פורומים, חנויות,טפסים וכיו"ב)ויש חברה מאחורי המערכת.
לא ניתן ליבא מודולים שפותחו על ידיכם או על ידי מתכנת שלכם למערכת. העלות הכללית של בניית האתר ותחזוקתו גם אם תקחו מעצב ,ידועה מראש ומאד אטרקטיבית במחיר.
בניית אתר במערכת ניהול תוכן קוד פתוח כגון ג'ומלה

בניית האתר תצריך לרוב מתכנת או בונה אתרים בתחום.תוספות של חנות פורומים וכיו"ב אפשרית ממגוון אפשרויות של מודולים שונים. בחירת הפיתרון המתאים ביותר מצריכה לרוב מתכנת .השימוש במערכת הוא חינמי אך משלמים על ההוסטינג (אחסון האתרים) לחוד. באם בחירת ההוסטינג תהיה בחו"ל זה יהיה בזול.המחיר הכולל משתנה בהתאם לעלויות של המתכנת .
מבחינת אבטחת מידע: אין שליטה מרכזית על המודולים השונים (פורומים,טפסים וכיו"ב)לכן למרות שמתקינים פלאגאינים של אבטחה השליטה שלכם או של בונה האתרים שלכם מוגבלת .ניתן ליבא מודולים שונים שפותחו על ידיכם או על ידי מתכנת שלכם.
העלות הכללית לא ידועה מראש ותלויה מאד ביכולת הטכנולוגית שלכם .אם אתם מתכנתים בעצמכם זה יכול להיות זול יחסית אחרת יתכן מאד ותצטרכו בונה אתרים
בניית אתר מ 0 על ידי מתכנת או חברה לבניית אתרים

לרוב תקבלו מהחברה שבונה לכם את האתר מערכת ניהול לשימושכם. בניית האתר תהיה יקרה יחסית לשתי האפשרויות הראשונות והתוצאה לא תהיה בהכרח יותר מקצועית.מבחינת אבטחת מידע זה אתם מול המתכנת או החברה וכמה אתם סומכים עליהם. החיסרון הגדול באפשרות זאת זה המחיר .

בניית אתר לעסק קטן

מדוע עסק קטן צריך אתר אינטרנט ? כיצד כדאי לעסק קטן להקים אתר אינטרנט ? מה נקודות המבחן בהם צריכים לבחון אתר של עסק קטן ?כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים לעסקים קטנים.

עבודה מהבית בעזרת אתר אינטרנט

בוא ללמוד כיצד ניתן לעבוד מהבית ולייצר הכנסה פסיבית מהבית בעזרת בניית אתר אינטרנט פשוט.ל-עבודה מהבית המון יתרונות.דמיינו רק דבר אחד, אתם קמים בבוקר ואת הזמן של הפקק עכשיו אתם מבלים בשתיית קפה נינוחה.