צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


איזה סטטוסים להעלות לפייסבוק

דף הבית >> טיפים לשיווק באינטרנט >> איזה סטטוסים להעלות לפייסבוק
אנחנו נמצאים בפייסבוק לא מעט, מעלים סטטוסים ומקווים שהם יעשו את העבודה השיווקית עבור העסק שלנו. כדי שנעשה את זה קצת יותר טוב כדאי לחדד את מטרת הסטטוסים בפייסבוק.

מה המטרה העיקרית של הסטטוסים בפייסבוק?


האם המטרה של הסטטוסים להצחיק? האם אנחנו רוצים לשעשע? האם המטרה של הסטטוסים זה למכור כאן ועכשיו מוצר או שירות שלנו? והתשובות הן לא, לא ולא. כשאנחנו מדברים על העסק שלנו אין לנו מטרה להצחיק או לשעשע (למרות שגדאי מאד שהדף יהיה מתובל מדי פעם בחוש הומור שמאד עוזר בעסקים ובחיים בכלל ) ןהמטרה שלנו היא גם לא ליצור מכירה מיידית, למרות שמאד היינו רוצים שכל מי שיגיע לעמוד הפייסבוק שלנו ייכנס וישר יקנה מאיתנו את מה שיש לנו להציע. המטרה העיקרית של הסטטוסים העסקיים שלנו בפייסבוק היא מליצוא אמון עם קהל האוהדים של הדף, ומה זה ליצור אמון? המשיכו לפסקא הבאה וקראו.

יצירת אמון בפייסבוק ואיך עושים זאת ?

לפני שנרוץ לאיך עושים זאת ננסה להבין איזה אמון אנחנו מנסים לבסס? אנחנו מנסים לבסס אמון בשני מישורים, הראשון אמון במקצועיות שלנו, לנו זה נראה טריוייאלי, למדנו, עבדנו, התנסינו אבל אנחנו צריכים לזכור שאורחי העמוד שלנו בפייס לא מכירים אותנו מזה שנים ויתרה מזאת כמו שהם הגיעו בקליק פשוט הם יכולים לעזוב בקליק פשוט,עלינו לרכוש את אהדתם ואת אמונם במקצועיות שלנו. המישור השני מעבר לאמון במקצועיות שלנו הוא ההבנה שהמוצר שלנו יכול לשרת אותם היטב , הן בגירסאות החינמיות או הזולות שלו והן בגרסאות היותר יוקרתיות. האם אנחנו יכולים לכוון לכולם ? לא  שכן אם נכוון לכולם לא נתפוס אף אחד עלינו להתאים את עצמנו לקהל יעד ממוקד. ככל שנמקד את קהל היעד שלנו יהיה לנו יותר קל לרכוש את אמונו ואת ההבנה שהמוצר שלנו הוא ממש בשבילו.

מה הדרך ליצור אמון?

טעימות, טעימות הן הדרך האולטימטיבי שלנו ליצור אמון במקצועיות, ברמת השירות ובטיב המוצר. איך אנחנו משדרים טעימות ומראים לעולם ולאוהדי הדף שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים .
  • גרסאות חינמיות של טעימות ממוצר הדגל שלנו , ייתן ללקוח ממש להבין מה אנחנו עושים.
  • טיפים ומידע חינמי מהתחום שלנו, לדוגמאצלם יכול לתת מידע וטיפים איך להוציא תמונה טובה ממצלמה דיגיטלית פשוטה, איפה לצלם בבית מבחינת מיקום החלונות או מנורות וכיו"ב, מאפרת יכולה לתת טיפים או הדרכות לאיפור יום מהיר או לטעויות נפוצות שעושים עם איליינר וכיו"ב .
  • תיק עבודות, הדבר האחרון זה גם להראות עבודות (למי שיש משהו חזותי ומעניין להראות), להראות המלצות ש לקוחות ולספר מדי פעם על דברים שקורים לנו בתוך העסק. 
שילוב שלושת האלמנטים האלה ייצור לכם יחסי אמון יותר טובים עם קהל האוהדים של העמוד שלכם.
מי שיבחר להתמיד רק באחד או בשניים מתוך השלשה יפספס את הבמה ואת ההזדמנות שפייסבוק נותן לשיווק עסקי נכון. את כלאלה כדאי לטבל בחוש הומור וכיו"בף כלומר חוש הומור לצד המטרה העיקרית זה מעולה, חוש הומור לבד במטרה של רק להצחיק את הקהל לא יעשה עבורכם את העבודה אלא אם כן אתם סטנדאפיסטים.

שיהיה לכם בהצלחה 
שלכם 
רמי בוכניק
 
+ שלח משוב