אופטימיזציית אתר לגוגל

דף הבית >> שיווק באינטרנט >> אופטימיזציית אתר לגוגלהאם האתר שלך עובד בשבילך ? 

  • האם האתר שלך הוא אחד מסוכני המכירות של העסק שלך ? 
  • האם האתר שלך מזרים אליך טלפונים של לקוחות פוטנציאליים שלא הכירו אותך קודם?
  • האם טפסי הצור קשר שלך באתר עובדים ואתה מקבל הודעות מאנשים שאתה לא מכיר ושלעולם לא פגשת?
או

שהאתר שלך הוא בבחינת נרות חנוכה -לראותו בלבד ולא משמש לשום דבר פונקציונלי ?

 במאמץ לא גדול  ובתקציב סביר 
אתה יכול היום להפוך את האתר שלך למנוע גיוס לקוחות נוסף בעסק שלך.
  • אתה רוצה שהאתר שלך יופיע בעמודים הראשונים בגוגל, יזרים אליך לקוחות דרך קבע לאורך זמן וכל זה בהשקעה ממוקדת חד פעמית באתר?
אם התשובה היא כן המשך לקרוא  אם לא אתה יכול לעבור למייל הבא .....מי אני ?

שמי רמי בוכניק, מומחה לבניית אתרים ולשדרוג אתרים בדגש על אופטימיזציות שמתאימות לעסקים קטנים ובינוניים שאין להם תקציבי ענק לשיווק וקידום אתרים שוטף כל הזמן. קידמתי, אפיינתי ובניתי אתרים הן  עבור לקוחות גדולים מאד, במסגרת שירותים שאני נותן לחברות הקידום הגדולות בארץ  (שגובות אלפי שקלים לחודש מהלקוחות שלהם) והן עבור עסקים של איש אחד עם  תקציב שיווקי נמוך.  בנוסף לשירותים שנתתי ללקוחות שונים, יזמתי הקמת מספר אתרים רווחיים (שהרווחיות שלהם נגזרה מתנועת גולשים דרך גוגל והמרתם ללקוחות) כגון פורטל משתחררים שהיום כל חייל משוחרר מכיר.

איך אני יכול לעזור לך ?

כשאני עובד על שדרוג האתר או תכנון אתר חדש אני מתייחס לתקציב הכולל שלך לאורך זמן.
כך, תכנון אתר למעסה שלא רוצה להשקיע סכומים קבועים כל חודש בקידום אתר או בקמפיינים ממומנים יהיה שונה באופן מהותי מתכנון אתר למעסה שרוצה להשקיע סכום קבוע בקידום אתרים כל חודש. שני המוצרים טובים, מה שהופך אותם למעולים זה ההתאמה המדויקת לכל עסק ועסק גם בהקשר התקציבי וגם בהתאם לצרכים של בעל העסק וכמובן בהתאם למה שהגולשים כלומר הלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים.


מה אני הולך לעשות עבורך ועבור האתר שלך ?
  • מחקר מילים כולל ונרחב לזיהוי מילות המפתח הרלוונטיות  לשירותים שהאתר נותן. מחקר מקיף זה ייתן לך תמונה מלאה על מה כדאי להתמקד ואת מה כדאי לשים בעדיפות שנייה.
  • מחקר שטח של מתחרים מקומיים, אזוריים וארציים כך שאוכל לתכנן את האתר באופן שיעקוף חלק מהתחרות.
  • התאמת הביטויים השונים לתכנון ארוך טווח עבורך, וכך אם אין לך כרגע יכולת להשקיע לאורך זמן תקציבים לקידום האתר, אבנה לך תוכנית שתעבוד עבורך גם ללא השקעה שוטפת בקידום אתרים.
  • בחירת ביטויים עוקפי תחרות שבהם אשתמש בבניית  תוכנית השדרוג לאתר שלך.
  • בניית קטגוריות וקטגוריות משנה לאתר שלך בהתאם למחקר המילים שבוצע. התאמת התפריטים, תתי התפריטים, הכותרות, כותרות המשנה, כך שגוגל פשוט יתאהב באתר שלכם.
  • בניית תוכנית ארוכת טווח לכתיבת תכנים (אותם תוכלו לכתוב בעצמכם או לרכוש במחירי עלות ) וכל זה בהתאם לתוכנית האסטרטגית של האתר.


ועכשיו אענה על שאלות שלרוב שואלים אותי:

שאלה:

בונה האתרים שלי שיבץ מילות מפתח בעזרת כלי הניהול של האתר, האם זה לא מספיק לי?  

​תשובה:

מה שבד"כ בוני האתרים עושים או אפילו בעלי האתרים בעצמם זה שתילת מילות מפתח באתר -מה שנקרא מטה קי וורדס (meta key words) ושתילת תאור או  תקציר לעמודי האתר (Description). התשובה היא שהרובוט של גוגל ממזמן לא קורא ולא מתייחס לחלק הזה של מילות המפתח (אם תיכנס לעמוד הפרטים הנוספים תוכל לראות סרטון שבו גוגל מצהירים קבל עם ועדה ששיבוץ מילות המפתח בדרך הזאת כבר לא רלוונטי ). הוספת התיאור חשובה למה שיופיע כשעמוד מסוים יעלה בתוצאות החיפוש אך אין לה כלל השפעה על קידום העמוד.

שאלה:

תוך כמה זמן אחזיר את ההשקעה שלי?

תשובה:

ההשקעה הזאת היא בניית אתר שגוגל אוהב. בשיטה הזאת האתר יתקדם בעצמו במעלה המדרג של גוגל. הלקוחות שלי מספרים שהם מקבלים טלפונים ואף מופתעים מכמה מהר זה קורה, כך שתוך זמן לא ארוך במיוחד תכסו את ההשקעה ותתחילו להרויח מהאתר שלכם.

שאלה:

למה אני צריך מומחה שיבצע את העבודה הזאת?

תשובה:

בוני אתרים ומעצבי האתרים הם לרוב לא מומחים בקידום אתרים, הם לבטח לא מומחים בקידום ושיווק אתרים של עסקים קטנים שבהם צריך "לעשות קסמים" כדי לגרום לאתר להתקדם בגוגל ולגרום ללקוחות להגיע לאתר דרך גוגל. אני מומחה בקסם הזה של לגרום ללקוחות פוטנציאליים להגיע לאתרים גם ללא תקציבים גדולים לקידום אתרים שוטף.

אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו כדי שנוכל ביחד לגרום לאתר שלך להפוך מעוד אתר ברשת לסוכן מכירות יעיל במיוחד.
התקשרו אליי : 054-2129221 .


לפרטים נוספים לחצו כאן.

להתרשמותך מצרף מספר תגובות של לקוחות שלי. 
 
 
 
  מאט קאץ מהנדס תוכנה בגוגל,מספר לכולם שהמטה קי-וורדס כבר לא רלוונטיים עבור גוגל


 
תעודות:
 
   

לפרטים נוספים ושאלות
פשוט תתקשרו.
רמי מצוות RTK, ממתגים אותך גבוה, 054-2-129221

 
 
 
+ שלח משוב