צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

קידום אתרים- SEO

דף הבית >> שיווק באינטרנט >> קידום אתרים- SEO
שריינו לכם עכשיו מקום לסדנה הקרובה
באמצעות תשלום מאובטח ב PAYPAL (ניתן לשלם ישירות עם כרטיס אשראי)
לבחירתכם בממשק של PAY-PAL תשלום דרך חשבון PAY-PAL או דרך כרטיס אשראי.

 
איך תרגישו כשגולשים יגיעו לאתר שלכם לאחר שיחפשו
את המוצרים והשירותים שלכם בגוגל, כל זאת ללא שתשלמו לגוגל עבור כל
גולש וגולשת שנכנסים לאתר שלכם?


 
קידום אתרים אפקטיבי ייתן לך :
 
 שקט נפשי בגיוס לקוחות וגיוס לידים שכן קהל יעד רלוונטי שחיפש את המוצרים והשירותים שלכם בגוגל ויגיע לאתר שלכם.
 
 מיתוג יותר גבוה שכן הגולש חושב שאתר שמופיע במיקומים יותר גבוהים בגוגל מייצד ספר שירותים או חברה יותר טובה, יותר אמינה וכיו"ב.
יותר מכירות ויותר לידים.
בדיוק כמו שבנדל"נ הלוקיישן הוא הרכיב הכי משמעותי בקביעת ערך הנכס כך  גם במרחב הדיגיטלי, האתר שלכם ישביח את ערכו כנכס דיגיטלי ככל שהוא יהיה יותר מקודם בגוגל בצורה אורגנית .
 
 
רוצה אתר שיעבוד בשבילך? מלאו פרטים בטופס המצורף או חייגו 054-2129221

 

לקוחותינו מספרים(לחצו על התמונות)
 
  
 
 
מהו יצא לך מזה בכלל? או למה כדאי לך להשקיע בקידום אתרים?
אתר  שמופיע בעמודים הראשונים בגוגל ובעמוד הראשון בגוגל במילות חיפוש רלוונטיות בתחום שלכם הוא אתר שמביא אליו הרבה גולשים שכולם לקוחות פוטנציאליים שלכם שכן הם חיפשו בגוגל את השירותים או המוצרים שאתם מספקים. בנוסף לכך חברה או ספק שירותים שהאתר שלו מופיע בעמודים הראשונים בגוגל נתפס ע"י הגולשים כספק יותר טוב, יותר אמין וכיו"ב ע"י הגולשים לעומת ספק שירותים שהאתר שלו נמצא רחוק מהעמוד הראשון בגוגל.האם יש לזה קשר למציאות? לא בהכרח אבל זה נקודה שבהחלט משפיעה על הגולש בהחלטה עם מי לעשות עסקים ואיפה לקנות.

מהו התהליך של קידום אתרים?
 קידום  האתר שלך בגוגל מתחיל בסריקת האתר אפיון קהל היעד שלך, בחינת התחרות בשוק, מחקר מילות חיפוש מקיף בתחום שלכם והמלצה על מיקוד שיווקי לאתר. לאחר קבלת ההחלטות בנושא המיקוד השיווקי של האתר מבחינת מילות מפתח נגדיר את הקטגוריות השונות של האתר, העמודים הראשיים, העמודים המשניים  ועמודים נוספים באתר. בשלב הזה נצטרך להכניס תוכן לאתר  בהתאם לעמודים ולקטגוריות השונות שהגדרנו בשלב הקודם.  משלב זה ואילך נבצע תהליכי אופטימיזציה על האתר הן ברמת הקוד מאחורי הטקסטים , התמונות והסרטונים והן ברמת התכנים.  בנוסף להשבחת האתר מבפנים אנחנו מגייסים קישורים איכותיים  לאתר והדגש הוא על קישורים איכותיים בלבד שכן לקידום אתר כמו שצריך ולאורך זמן בגוגל יש להשתמש בבקישורים איכותיים מאתרים אחרים לתוך האתר שלכם. התהליך הינו תהליך הדרגתי וכולל עבודה על  הנדבכים של אתר האינטרנט שלכם. לעיתים נצטרך להעביר בקשות שונות  למתכנת של האתר.

האם התהליך של קידום אתרים משביח את האתר כנכס דיגיטלי?
 אתרים הם הנדל"נ החדש. לכל אתר יש שווי שוק ויש גם אתרים שעוסקים בקניה ומכירה של אתרים. ואם כבר משווים את זה לנדל"נ , המשמעות של קידום האתר או המיקוםן שלו בגוגל זהה למשמעות של המיקום או הלוקיישן בנדל"נ. עיצוב האתר שקול לאיך הבית או המבנה נראים וכיו"ב. כולנו יודעים שבנדל"נ הלוקיישן הוא אחד הדברים שבכי משפיעים על שווי הנכס. מה זה אומר על האתר שלך?
רוצה אתר שיעבוד בשבילך? מלאו פרטים בטופס המצורף או חייגו 054-2129221

 
+ שלח משוב