פרשת ויצא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת ויצא
פרשת ויצא, מתנה מדהימה לשבוע החדש והזדמנות עסקית
היי,
השבת קראנו בבתי הכנסת את פרשת ויצא. בעוד מספר שורות אתן את הסקירה שלי על הפרשה. עכשיו אני רוצה לתת לכם מתנה לקראת השבוע החדש , בעצם מיני קורס חינם של אימון בשיטת התדר ומחר הובינר המסכם. 
אני ממליץ בחום ללחוץ כאן עכשיו ולהירשם לובינר.
 
המתנה הראשונה קורס וידאו בחינם שיהפוך אותך למומחה לרגשות-- לקבלת הקורס לחצו כאן עכשיו.


הבטחתי לך גם הזדמנות עסקית. אז כדי להבין במה מדובר אני מזמין אותך לצפות בשידור חי שעלה בפייסבוק פה בלינק הזה. צפו בסרטון והשאירו פרטים.


 
ועכשיו לפינתנו פרשת השבוע:
פרשת השבוע: פרשת ויצא

וכמובן לסיום, השבת קראנו בבתי הכנסת את פרשת ויצא: 


פרשה מאד מיוחדת בה אנחנו פוגשים לראשונה את שתי האימהות הנוספות לאה ורחל.אנקדוטה מעניינת שניתן ללמוד מהפרשה הוא כל העניין של שמירת הנגיעה שלא היה קיים אז שהרי כתוב "וישק יעקב לרחל" וזה בעצם קורה במפגש הראשוני שלהם על פי הבאר. בנוסף אנחנו רואים את התפקידים המרכזיים שהיו לנשים,רחל מגיעה לבאר  עם הצאן ביחד עם רועי צאן נוספים, כלומר תפקידים דומים. אך לא אלה הנקודות שאני רוצה לחדד השבוע, הפעם אתמקד בפסוק: "ויעבד יעקב ברחל שבע שנים ויהיו בעיניו כימים אחדים באהבתו אותה" - כמה תשוקה ואהבה יש בפסוק הזה, שבע שנים של עבודה קשה נראות כימים אחדים ורק בגלל שיש מטרה, יש חזון , יש תשוקה מילים שאנחנו שומעים ביום יום שלנו מאנשים שמדברים על מוטיבציה, אימון הצלחה ועוד. כאשר יש לנו חזון ברור, מטרה ברורה ויעדים ממוקדים מאד ואנחנו פועלים מתוך תשוקה ואהבה להשיג אותם הדרך והמטלות בדרך ייראו לנו יותר קלות ונתגבר על האתגרים בדרך בצורה יותר טובה. בין אם בחיים האישיים שלנו ובין אם בחיים העסקיים שלנו, מה התשוקה שלנו למטרות וליעדים? האם היעדים שלנו מחודדים? האם יש לנו חזון ברור קונקרטי ומוחשי ?  אם לא כדאי לעשות הפסקה קטנה, התבוננות ולחדד לעצמנו מה אנחנו רוצים , למה אנחנו משתוקקים ולבנות חזון ברור ומוחשי שכן אז שבע שנים של השקעה יראו בעיננו כימים אחדים.

בברכת שבוע טוב מבורך בעשייה .
רמי בוכניק
0542129221

 
+ שלח משוב