פרשת עקב

שלום לך. פרשת עקב מספרת לנו שכל התלאות של בני ישראל היו כדי להעמיד את בני ישראל בניסיון. אני מצטט את הכתוב : "..למען ענותך לנסותך לדעת את אשר בלבבך".

מטרת הניסיונות האלה הם מחד להעביר את בני ישראל מסע גיבוש (כמו גיבוש סיירת) שמטרתו לתת לבני ישראל את ההזדמנות להתחבר לעם אחד. המטרה השנייה היא לבחון התנהלות מוסרית ולתת לבני ישראל את התנאים לסגל לעצמם ערכי מוסר שגם זה חלק מהמעבר מ"בני ישראל" לעם ישראל.

מה אנחנו יכולים ללמוד מזה כיום:

היום יום של כולנו לעיתים מאתגר לעיתים קשה ולעיתים לא נוח, לא בדיוק מה שתכננו, וכמו שמסעות המדבר לא היו נוחים ולא היו ע"פ הזמנה מראש כך היום יום שלנו לא תמיד נוח, אך אנחנו יכולים להבין שחלק מהתלאות שאנחנו לעיתים עוברים נועדו כדי לתת לנו את ההזדמנות להתגבש, גם אם זה גיבוש ביננו לבין עצמנו.

בין אם אתם אנשים שמאמינים בתורה ובין אם לא אני חושב שיש פה נקודת מבט מאד מעניינת ומעצימה. אם נתבונן בכל קושי ואתגר שאנחנו עוברים, לא כאיזה ביש מזל או בעסה אלא כניסיון שבא לעזור לנו להיות יותר טובים, שבא לעזור לנו להתחשל, נתמודד יותר טוב עם הניסיון, נלמד ממנו וניקח את הקושי למקום של אתגר וצמיחה.


ואנחנו בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, מתי פעם האחרונה הפכנו קושי לצמיחה, מתי התבוננו בדברים שלא הולכים לנו וניסינו להבין כיצד אנחנו יכולים לצמוח מהקושי? לצמיחה עסקית גם ממקום מורכב קבעו פגישת ייעוץ עם רמי בוכניק התקשרו 054-2129221 , ויחד נוכל להתבונן עמוק לתוך העסק שלך, בברכת שבת שלום רמי בוכניק.

בברכת שבת שלום של צמיחה אישית ועסקית.קבלו במתנה ממני של יצירת 
רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .שלכם
רמי בוכניק
054-2129221
 
+ שלח משוב