צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

פרשת ויקרא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר ויקרא >> פרשת ויקרא

           פרשת ויקרא
           מבצע עיסויים ,בוקר חינמי עם טיפים לשיווק באינטרנט, ערב ספיד דייט ,סדנת איפור ורושם ראשוני ועוד
 
 
 
פרשת השבוע -ספיד דייט -אירועים
לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן
יום ג הקרוב- בוקר חינמי  של שאלות ותשובות בנושאים של שיווק באינטרנט. בבוקר זה נתכנס ונקבל טיפים מגוונים לשיווק אפקטיבי באינטרנט.
הבוקר הוא בוקר חינמי, הרישום לבוקר זה הוא מראש בטלפון 054-2129221  או בלינק הבא (באתר של עסקים עושים עסקים).לפרטים נוספים לחצו כאן.


לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן
 
פרשת השבוע -ספיד דייט -אירועים
ספיד דייט לגילאי
29-42 ליחצו עכשיו והירשמו,זיכרו לסמן שהוזמנתם ע"י
רמי בוכניק
רמי בוכניק ממליץ בחום על ערבי הספיד דייט בצפון ת"א והערב הקרוב ביום ד 4.4 אז שווה להירשם 
4.4 ערב ספיד דייט איכותי מפולח לפי גילאים בצפון ת"א.לפרטים נוספים לחצו על הלינקים המצורפים וזכרו לציין שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק .
לערב ספיד דייט יום ד' 4.4 לגילאי 29-42 לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק


 
 

 
לעולם אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני,ולכן סידרתי לכן מבצע!   לפרטים נוספים לחצו כאן 
  • קורס איפור אישי ב250 ש"ח בלבד במקום ב480.
  • ניתן לחבר לאיפור אימון אישי לרושם ראשוני   ושניהם יחד יעלו 400 ש"ח בלבד במקום 800
לפרטים נוספים לחצו כאן 
 
מבצע של עיסויים : עיסוי בקליניקה נעימה או עיסוי בביתך ב40% הנחה , כן אתם שומעים נכון 40% הנחה ואתם גם יכולים לבחור מעסה.לפרטים נוספים לחצו כאן.
 
מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 

יש לכם אירוע וחשוב לכם שיזכרו אותו? אתם קבוצה שנפגשת מדי פעם לערבי חוויה ורוצים משהו מיוחד שיוציא אתכם מהשגרה? סערת מוחות מופע טלפתיה מדהים:ליחצו כאן.
בשנה האחרונה אני מסתובב בהרבה מאד כנסים ואירועים וזכיתי להיות נוכח במופע של אמן החושים גידיני,פשוט מדהים. קורא מחשבות, מזיז חפצים , ועוד.אז כדי להדהים את הקהל שלכם פשוט לחצו  
לפרטים נוספים ליחצו כאן .
 
היכרויות , פרשת השבוע - רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , 
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.


 
 
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:   אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה . פרטים נוספים בטלפון:
054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 

פרשת ויקרא

פרשת ויקרא היא פרשה שעוסקת בקרבנות, ונשאלת שאלה מאד בסיסית איך התורה שדואגת לרווחתם של בעלי חיים במצוות כאלה ואחרות(כמו המצווה להקל במעמסה על החמור כאשר הוא בדרך ועמוס, כמו המצווה להשאיר את הפה של הבהמה העובדת בשדה פתוח ומשוחרר כדי שתוכל לאכול ועוד)אותה תורה באה ומצווה על הקרבת קרבנות עם תיאורים של דם וכיו"ב.
אז כיצד מיישבים את הסתירה: בכל מקרה היה נהוג באותה תקופה כמו גם היום אצל רוב האוכלוסייה להיות ניזון בין השאר ממאכל בשר, ואת הבהמות שנצלו במעמד הקרבת הקרבנות המשפחות אכלו(בדיוק כמו על האש היום ) עדיין למה התורה מצווה את זה ויש 2 תשובות נוספות .
באותה תקופה לכל העמים היו טקסים שכללו הקרבת בהמות וטקסים נוספים ואם התורה לא היתה נותנת לזה מסגרת ברורה של מה לעשות ואיך, האנשים היו יוצרים לעצמם טקסים שיכולים להיות הרבה יותר פרועים והרבה פחות מתחשבים בבעלי החיים מבחינת הסבל שבעלי החיים יעברו. כלומר התורה התאימה עצמה לתקופה ולמנהגים השרויים באזור ובתקופה מתןך הבנה האדם הוא אנושי ועדיף לתת לו את התהלילך הזה מוסדר כדי שלא יהפוך לתהליך פרוע מתעלל וחסר גבולות.
הסיבה השניה הוא התמודדות מול המוות של הבהמה ויצירת מחשבה אצל האדם,מדוע הבהמה נשחטת ולא אני ומתוך כך להבין שיש לאדם משמעות יתרה בעולם ועליו למצוא את המשמעות שלו הייחודית בעולם .
ברוח זו אזכיר שגם לטבע עצמו יש מעגל חיים יש טורפים ויש נטרפים וכיו"ב, ההבדל הגדול ביננו לבין הטבע החייתי הוא שבטכע נמר או לביאה טורפות בהתאם לצורך לטובת ההישרדות ואילו אנחנו צורכים צריכה שהיא מעל ומעבר להישרדות ואף הופכים להיות הרבה פחות בריאים בשל צריכה מופרזת. 
אז מה אנחנו יכולים ללמוד מזה? דווקא פרשה שסימנה הקרבת קרבנות היא סימן לתת מסגרת לצריכת המזון הבשרי ולא לצרוך בשר ללא גבולות, זה גם הרבה יותר הומני וגם הרבה יותר בריא.
ודבר נוסף : ראו איך התורה ידעה להתאים את עצמה לזמן לתקופה ולעם, האם אני כעצמאי בעל עסק יודע להתאים את עצמי ללקוחות שלי כפי שהתורה התאימה את עצמה לבני ישראל?

מזכיר לכם יום ג אנחנו מתכנסים לבוקר חינמי שבו מקבלים טיפים לשיווק באינטרנט, רישום מראש בנייד 0542129221 או ללחוץ כאן.

קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

שלכם
רמו בוכניק
054-2129221
 
 
+ שלח משוב