צרו קשר
ייעוץ עסקי להצלחה

פרשת אמור

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר ויקרא >> פרשת אמור
 
           הטעות השיווקית הראשונה שלי, פרשת אמור, מפגשי ספיד דייט, ליווי עסקי לעסקים של נשים ועוד
 
 
סדנאות אימון לנשים | אימון עסקי
אימון עסקי | ייעוץ שיווקי
הטעות השיווקית הראשונה שלי: כמו שאולי כבר קראת, לראשונה הגדרתי את עצמי כבעל עסק עצמאי לאחר שחזרתי מהודו ושיווקתי סדנאות עיסויים וטיפולים שונים.
אז מה עשיתי ואיפה היתה הטעות: הכנתי תקציב שבו רכשתי ציוד לטיפולים(מיטת טיפולים מזרן טיפולים שמנים שונים וכיו"ב) , שכרתי דירה עם חדר נוסף לטיפולים וסדנאות, עיצבתי את החדר כיאה לחדר טיפולים, השקעתי בצביעה ועוד, לאחר מכן הודעתי לכל מי שאני מכיר יש לי קליניקה, אפילו הכנתי שלט וחיכיתי. אז כן היה לי מטופל אחד או שניים בשבוע שהגיעו מהמעגלים הישירים שלי, אבל זה היה רחוק ממשהו שאפילו מתקרב למה שציפיתי ותכננתי. התחלתי קצת ללמוד ולקרוא על שיווק והבנתי שזה שהקציתי תקציב כדי לבנות את העסק לא קשור בכלל לכל שצריך להקצות תקציב ומשאבים נוספים כדי להניע את העסק. בנקודה זו עצרתי להתבוננות עמוקה והבנתי שאו שאני אומר לעצמי, זה מה שהקצבת לא עבד וקדימה לחזור לעבוד בחברה שעבדת בה כמהנדס תוכנה, ובעצם לזרוק את כל מה שהשקעתי עד כה לפח, או שאני שם על כל שקל שהשקעתי בתשתיות של העסק שקל על שיווק וקידום העסק מבחינת שיווק ומכירה. בהמשך הגדלתי את היחס ועל כל שקל תשתיות שמתי 2 שקל שיווק. לאחר זמן לא ארוך הגעתי לרווחיות נאה שהצליחה לפרנס אותי, פחות אמנם ממשכורת ההייטק שהיתה לי אבל כבר משהו בסדרי גודל דומים.
ולמה אני מספר את זה דווקא היום? בדיוק היום פגשתי מישהיא שסיפרה לי שכל התקציב שלה הוקצה להפעלת התשתיות העסקיות ועוד תקציב מופנה להרחבת הלימודים, כששאלתי אותה ומה עם תקציב שיביא אנשים לרכוש את מה שאת עושה, תקציב שיעזור לך לממש רווחים מהתשתית ואז נזכרתי בעצמי בתחילת הדרך.

אני ממש לא בעד לפזר כספים על ימין ועל שמאל בכל פיתרון שיווקי חולף, יחד עם זה אני מאד בעד בניית יכולות בתחום ועוד יותר בעד בניית יכולות שיעזרו לך לסנן ולמיין בין החשוב לחשוב יותר, בין הקריטי למכירה לנחמד לתדמית וכיו"ב. לשם כך פתחתי  סדנא של ליווי עסקי בתחומי השיווק והמכירה (און ליין ואוף ליין ) מיתוג אישי טכניקות מכירה ועוד. ביום ב הקרוב אני מקיים בוקר מבוא. כדי להשתתף חייגו אליי 054-2129221 או כנסו לעמוד הסדנא וקראו את התוכנייה הכוללת של הסדנא .לסדנא ולתוכנית שלנו לחצו כאן
 
פרשת השבוע -ספיד דייט -אירועים
רמי בוכניק מזמין אתכם למפגשי ספיד דייט מוצלחים במיוחד.
25-38 לחצו כאן,
 35-48 לחצו כאן
מפגשי הספיד דייט המוצלחים ממשיכים....
או אולי כדאי לקרוא להם -המפגשים בהם נוצרים זוגות חדשים יש מאין....
אז מפגשי הספיד דייט הקרובים הם כך:
יום א 13.5 ספיד דייט לגילאי 25-38,לחצו כאן

וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
יום א 20.5 ספיד דייט לגילאי 35-48,לחצו כאן
וזכרו לסמן שהוזמנתם על ידי רמי בוכניק
 
סדנת מגנוט | רושם ראשוני מתנה חינמית ומיוחדת עבורך- קורס וירטואלי שיעזור לך ליצור רושם ראשוני הרבה יותר אפקטיבי. הקורס מורכב ממספר סרטוני הדרכה קצרים שיעזרו לך במפגשים ראשוניים, לקבלת הקורס לחצו כאן  
 לאימון אישי לרושם ראשוני אפקטיבי במבצע (
250 ש"ח במקום 400) התקשרו 054-2129221
 
 

פרשת אמור ולקט שכחה ופאה
 
בפרשת אמור מדברים על לקט שכחה ופאה, מה שנופל במהלך העבודה לא לאסוף כדי שמי שאין לו יוכל לאחר מכן לבוא לאסוף ולהשתמש בזה. נשאלת השאלה, מדוע לא לאסוף מה שנופל לרכז בצד ולתת את זה כמתנה מוכנה, והתשובה היא שאם נעשה את זה בדרך הזאת  ננציח את המסכנות של המסכנים, שכן אנחנו לא נותנים להם לפעול למען עצמם אלא נותנים דברים מוכנים. הפעולה הזאת גורמת למי שאין לו לצאת ולפעול מה שעשוי לעזור לו מכך שהוא עובד ומתאמץ למען עצמו לצמוח קדימה ובעצם לשנות את המצב שלו. אני רואה בזה גם מסר לעצמי, במקומות שקשה, שמורכב לא להיכנס לרחמים עצמיים אלא לראות איפה אני יכול לפעול כדי לשנות ומשם לצמוח.

בברכת שבת שלום של צמיחה אישית ועסקית.

קבלו במתנה ממני של יצירת 
רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משישה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן





שלכם
רמי בוכניק
054-2129221
 
+ שלח משוב