שנה טובה

דף הבית >> פרשת השבוע >> שנה טובה
 
          שנה טובה ומתוקה
          
הצלחה, שפע ובריאות
 

עברה חלפה לה שנה, והנה אנחנו עומדים בפתחה של שנה חדש. ראש השנה וחגי תשרי זה זמן התבוננות מזמין אתכם להתבונן בשנה שחלפה לבחון את ההצלחות שלך ולהתחזק מהן. ולאחר מכן להתבונן במה היית עושה שונה ופשוט לרשום לעצמך את השיעור שלמדת באותו תהליך. אז שתהיה לך שנה טובה ומתוקה בברכת הצלחה ,התבוננות מעמיקה ,תובנות ,ופריצות דרך ממשיות הן במובן האישי והן במובן העסקי . שתהיה לך שנה של פריצות דרך משמעותיות ,שנה עם הרבה אהבה ושמחה .
מאחל
רמי בוכניק
המרכז לאימון זוגי ועסקי . 

כמובן רוצה לספר לכם על אירועים ומבצעים שיכולים לעשות לכם את השנה הבאה שנה יותר טובה .
בנוסף במיוחד לקראת החגים והטיולים בחגים רוצה לספר לכם שיש אפשרות לחסוך בדלק, אני ניסיתי וזה עבד.
מזמין אותך לבדוק : לפרטים נוספים לחצו כאן.

אני רוצה לספר לכם שבשנה שחלפה פגשתי מומחית לביטוחים בעלת תואר שני בכלכלה שעושה עבודה נהדרת. ואין זמן יותר מתאים מתקופת ההתבוננות של ראש השנה וחגי תשרי להתבונן ולבחון את הכיסוי הביטוחי האישי או המשפחתי שלנו. בבדיקה שכזו ניתן לחסוך כסף ע"י מציאת כפילויות בביטוחים שלכם ועוד.בדיקת תיק הביטוחים שלך נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כלומר בחינם.שווה שווה שווה!
על מנת לקבל במתנה את השירות הנהדר הזה לחצו כאן .

רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיבי? לחצו כאן .

מתי בפעם האחרונה עשית סדר בתיק הביטוחים המשפחתי שלך ?
ע"י בחינת תיק הביטוחים על ידי מומחית בביטוח בעלת תואר שני בכלכלה MA תוכל אף לחסוך כסף על ידי מציאת כפילויות בתיק הביטוחים. שירות זה ניתן במתנה -חינם והוא ללא התחייבות כלל .
לקבלת המתנה של בדיקת תיק הביטוחים לחצו כאן.
טיול לילה לירושלים
טיול לילי  לירושלים באוירה ירשולמית של סוכות, 18.10.2011. נטייל ברחובות ירושלים נבקר בכותל ונשמע עוד מסיפורי ירושלים ממדריך טיולים ומספר סיפורים מוסמך. בנוסף לכך נכיר אנשים חדשים ונחווה סדנה קצרה בהנחיית רמי בוכניק. הטיול כולל: אוטובוס מפואר , מדריך טיולים ומספר סיפורים, מנחה סדנאות ומאמן אישי בכיר  לפרטים נוספים לחצו כאן.
רוצה לחסוך דלק? אני אישית נתתי לרפי להתקין אצלי ברכב טבעת חכמה שגורמת לאויר שנכנס למנוע להיכנס בסיבוב ועל ידי כך נוצרת בעירה טובה יותר.אבל מה זה משנה איך זה עובד, העיקר שזה עובד! מדדתי חודשיים ימים את צריכת הדלק ונוכחתי לדעת שאכן צריכת הדלק ירדה וכך אני חוסך לא מעט כסף. אז אם גם אתה רוצה לחסוך בדלק פשוט היכנס ללינק,ראה סרטון עם עדויות השאר פרטים ורפי שהתקין אצלי ברכב את הטבעת יתקשר אליך.למוצר זה רפי נותן 100% אחריות,כלומר במידה ולא תהיה מרוצה מהתוצאות תחזיר את הטבעת ולא תשלם. הטבעת ניתנת ל36 ימי ניסיון בהם אתם יכולים למדוד את צריכת הדלק. חסך לכם? שלמו לרפי והמשיכו לחסוך, לא חסך לכם, החזירו את הטבעת לרפי ולא שילמתם כלום. לפרטים נוספים לחצו כאן.  

 
 
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.שלכם 
רמי בוכניק
054-2129221
                  
 

 
 
+ שלח משוב