פרשת שמות

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר שמות >> פרשת שמות

       פרשת שמות ומה זה עבדות מצרים,
רושם ראשוני לאנשי עסקים + סדנת דיאט קואץ' + מבצעים נוספים 
 
 
31.1.2012 רוצה ללמוד לאזן את התזונה שלך? רוצה לקבל כלים לשמירת התפריט שיתאים לך ואף להנות מכך? רוצה להרגיש יותר שלם עם גופך ומהמהקום הזה לפעול ולהשתפר? כל זה ועוד נקבל בסדנת דיאט קואץ' עם הנטורופתית הבכירה טל בן דוד ועם המאמן האישי בעל התמחות באימון לאיכות חיים, רמי בוכניק.
פרטים נוספים בטלפון:
רמי 054-2129221 טל-
052-2411233  
לפרטים נוספים לחצו כאן

 
סדנת דיאט קואץ'
 
 
 
23.1.2012 
סדנת בוקר למאמנים, מנחים ומטפלים בו סיון בן שימול מנחת סדנאות בכירה
, בעלת תואר שני MA בעבודה סוציאלית תשוף בפנינו את שיטות העבודה מגוונות עם קלפים השלכתיים.
לפרטים נוספים לחצו כאן
קלפים השלכתיים | סדנה
 
 
 
סידרתי לכם אחלה מתנה :מבדק פיננסי ובדיקת תיקי ביטוחים חינם. המבדק נעשה ע"י סוכנת ביטוח מוסמכת חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל .
במסגרת המבדק : 
  • בדיקת פוליסות ביטוח (ביטוחי בריאות,אבדן כושר עבודה,פנסיה ועוד).
  • מבדק פיננסי מקיף של נכסים פיננסים נוספים.
לקבלת המתנה ליחצו כאן
לקבלת המתנה ליחצו כאן מתנה -בדיקת תיקי ביטוח
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
 
 
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: פרשת  שמות עבדות מצרים למול העבדות העצמית

פרשת שמות פותחת את ספר שמות, לאורך הסיפור המקראי אנחנו עוברים תקופה ארוכה מימי יוסף עד לזמן המתואר בפרשה, כאמור במצרים יש מלך חדש אשר לא ידע את יוסף(מה שמרמז לנו שכבר עברו הרבה שנים מימי יוסף וסיפורי ספר בראשית ).
בפרשה אנחנו מכירים אט אט דמויות מרכזיות משה, אהרן מרים ודמויות נוספות ששזורת בהיסטוריה. 
בפרשת שמות אנחנו יכולים לזהות הדרגתיות בכניסה לתהליך העבדות, קודם כניסה ל"פרויקט" -פיתום ורעמסס ובהמשך ניתן לזהות כניסה יותר ויותר עמוקה לתהליך העבדות עד הגזירה של פרעה-"היאורה תשליכוהו" . ניתן להמשיל את עבדות מצרים לעבדות שלנו להרגלים, העבדות שלנו למוכר ולידוע(גם הוא ממש לא נכון לנו) והעבדות שלנו לאגו. ולא סתם כדי להשתחרר צריך "יד חזקה וזרוע נטויה" , אותות ומופתים ולאורך הדרך כל הזמן מעצורים -"ויכבד לב פרעה" וזאת למרות כל האותות והמופתים. האותות והמופתים הם המאמצים שאנחנו צריכים לגייס כדי להתגבר על האגו שלנו וכדי לצאת מאזורי הנוחות המוכרים לנו.להתגבר על האגו ולהשתחרר מהרגלים שלא עוזרים לנו זה תהליך באמת קשה ובתהליך זה צריך אותות, מופתים ונכונות למאמצים.
אז ברוח הפרשה אני מזמין את עצמי וכל מי שרוצה להצטרף להתבונן באזורי הנוחות שעוצרים אותנו לראות איפה האגו מפריע ולנסות לתת מקום לאני הפנימי שלנו במקום לאגו.

ואם אנחנו בסימן של שינוי הרגלים טל בן דוד הנטורופתית המדהימה ואני פותחים סדנה של שינוי הרגלי תזונה ויצירת אורח חיים בריא . מחד מקבלים כלים לתזונה נכונה-מה כדאי ומה לא, קצת שוברים מיתוסים ועוד ומאידך מקבלים את האותות והמופתים ליום יום, כלים אימוניים שעוזרים לי אישית לשמר אורח חיים בריא לאורך זמן .
 לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאן  

הקשבה זה גם לעצמנו, למה הגוף שלנו באמת צריך ורוצה ולא מה אנחנו דרך המיינד מחליטים בשבילו שהוא צריך. את זה אנחנו הולכים ללמוד בסדנת הרזייה שזורה בכלים אימוניים רבים לרבות כלי מאד חשוב -איך באמת להקשיב לגוף. לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאןקבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של שחרור מאזורי הנוחות ושינוי הרגלים. 
 
 
+ שלח משוב