פרשת לך לך

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת לך לך
 
          פרשת לך לך
סדנת ליל ירח בהרי ירושלים ועוד
 
שלום לך

לאחר טיול סדנאי מוצלח במיוחד בירושלים ובכותל המערבי פנינו לטיול וסדנה בהרי ירושלים.
זה קורה השבוע ביום ה ולכן מתאים גם לשומרי מסורת וגם לחילוניים.האירוע כולל : אוטובוס צמוד, הדרכה של מדריך טיולים, סדנה בהנחיית רמי בוכניק וקומזיץ קליל לסיכום וכל זה באוירה רומנטית בליל ירח מלא. יהיה כיף. לפרטים נוספים ליחצו כאן -סדנה וטיול בהרי ירושלים .  רישום עם כרטיס אשראי  054-2129221
רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיביליחצו כאן .
רוצים להכיר? מכירים מישהו או מישהיא שרוצה להכיר ולהתחבר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
  • מנגנון אימות פרטים אוטומטי המגביל מתחזים למינהם.
  • בדיקת תוכן של כל כרטיס וכרטיס.
  • גם חבר שאינו מנוי בתשלום יכול לשלוח ולקבל הודעות,למעשה כדי לקיים דיאלוג חופשי בין שני צדדים צריך שרק אחד מהצדדים יהיה מנוי בתשלום.
  • ראשון בהיכרויות :האתר שזכה במקום הראשון בתחרות של אנשים ומחשבים בתחום של אתרי היכרויות. 
  • כדי להכיר את האתר תקבלו מנוי הכרות במתנה במתנה מנוי הכרות
  •  לחצו כאן כדי לקבל במתנה מנוי הכרות
סדר בביטוחים כבר עשיתם?

אני רוצה לספר לכם שבשנה שחלפה פגשתי מומחית לביטוחים בעלת תואר שני בכלכלה שעושה עבודה נהדרת. ואין זמן יותר מתאים מתקופת ההתבוננות של ראש השנה וחגי תשרי להתבונן ולבחון את הכיסוי הביטוחי האישי או המשפחתי שלנו. בבדיקה שכזו ניתן לחסוך כסף ע"י מציאת כפילויות בביטוחים שלכם ועוד.בדיקת תיק הביטוחים שלך נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כלומר בחינם.שווה שווה שווה!
על מנת לקבל במתנה את השירות הנהדר הזה
לחצו כאן .

מתי בפעם האחרונה עשית סדר בתיק הביטוחים המשפחתי שלך ?
ע"י בחינת תיק הביטוחים על ידי מומחית בביטוח בעלת תואר שני בכלכלה MA תוכל אף לחסוך כסף על ידי מציאת כפילויות בתיק הביטוחים. שירות זה ניתן במתנה -חינם והוא ללא התחייבות כלל .
לקבלת המתנה של בדיקת תיק הביטוחים ליחצו כאן.
טיול, סדנה בהרי ירושלים

תדמיינו את התמונה, ירח מלא בוהק בשמיים, אוויר הרים צלול כיין ואנשים מטיילים בטבע, מה יותר רומנטי מזה?
אנחנו יוצאים לטיול סדנה וקומזיץ קליל בליל ירח מלא. הסדנה תעסוק בנושאים של תקשורת זוגית, חיזור ותעזור לך להיות יותר אפקטיבי בדייט או בכל מפגש בין אישי. הטיול הסדנאי כולל אוטובוס צמוד, מדריך טיולים סדנה וקומזיץ קליל בהתאם למסגרת הזמן .לפרטים נוספים ליחצו כאן . רישום 054-2129221
רוצים להכיר? מכירים מישהו או מישהיא שרוצה להכיר ולהתחבר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי .
פרשת השבוע: פרשת לך לך .
וכמובן לסיום פרשת השבוע שלנו היא פרשת לך לך, בפרשת לך לך אנחנו פוגשים לראשונה אבי האומה אביו של יצחק ושל ישמעאל, בפרשה זו אברהם עובר את המבחן הראשון,מבחן האמונה .
ה' פונה לאברם(עדיין לא נוספה ה לשמו) ואומר לו "לך לך מארצך וממולדתך ומבית אביך אל הארץ אשר אראך", ואברם בניגוד לצו ההיגיון, פשוט קם עוזב את המוכר והידוע והולך פשוטו כמשמעו אל הלא נודע. זהו מבחן מאד גדול של התמסרות ואמונה.בהמשך הדרך יעבור אברם מבחנים רבים עד למעמד עקידת יצחק.
מה אנחנו יכולים ללמוד מזה להיום? אני שואל את עצמי כמה שאלות , מתי בפעם האחרונה התמסרתי לאדם או לתהליך התמסרות מוחלטת ושחררתי קצת את המרחב הידוע , מתי בפעם האחרונה פעלתי בניגדו לצו ההיגיון ועבדתי נטו ע"פ התחושה או האינטואיציה?
אני מזמין כל אחד ואחת מכם לשאול את עצמו את אותן שאלות שכן בכוח האמונה, ההקשבה הפנימית לאינטואיציה ובהתמסרות יש המון עוצמה. הקשבה נטו לאינטואיציה או התמסרות לתהליך תוך שחרור המוכר והידוע תעזור לי לצאת מאזורי הנוחות ולצמוח ולגדול עוד קצת .מי מצטרף אלי?

בברכת שבת שלום ומבורך בסימן של תעוזה והעזה
רמי בוכניק
0542129221
 
+ שלח משוב