פרשת השבוע: פרשת  וישב

בפרשת וישב אנחנו פוגשים בסיפורי יוסף המפורסמים, יוסף והחלומות ויוסף וכותונת הפסים. אז אכן יוסף הוא בעל החלומות, חלומות שיש בהם עוצמה רבה.

אתייחס לשתי נקודות מענינות בפרשה: בעודו יושב בבית האסורים במצרים הוא רואה שני אסירים נוספים זועפים.ניתן להניח שבבית סוהר אנשים שקמים בבוקר עשויים להיות זועפים, עצובים וכיו"ב אך יוסף ברגישותו הרבה ומתוך אינטואיציה מאד חזקה שם לב שזה לא "סתם בעסה" ובוחר לדובב אותם באמפטיה "מדוע פניכם רעים היום" ,מכאן אנחנו יכולים ללמוד על תכונות האישיות של יוסף, על רגישותו ועל היכולת האינטואיטיבית החזקה שלו.

נקודה נוספת היא כמובן חלומות יוסף. החלומות של יוסף גורמים מחד לאחיו לשנוא אותו ומאידך פירוש החלומות עוזרים לו בסופו של דבר לצאת מבית האסורים ולהגיע לעמדת השפעה אמיתית במצרים, השפעה שבבוא הזמן בעצם תציל את משפחתו (מכיוון שבכל האזור יש בעצם שנים דלות, אולי שנות בצורת ורק במצרים יש אוכל.)החלומות מלווים אותו בכל  דרכו בנקודות העוצמה ובנקודות הקושי.

מה שאנחנו יכולים ללמוד עם זה שלחלומות יש הרבה פעם מחיר, מחיר הסביבה שעשויה לזלזל בחלומות שלנו, מחיר כבד של נסיונות חוזרים ונשנים להגשמת החלומות וכיו"ב, יחד עם זאת ועם כל המחיר זכרו שחלומות אפשר להגשים, וכן בדרך כלל בדרך לחלום נצטרך לשלם מחירים אבל עם אורך רוח ,גיוס הכלים הנכונים והרבה מאד אינטואיציה יכולים החלומות שלנו לקחת אותנו בדיוק לאן שאנחנו רוצים.


אז העיזו חילמו ובנו תוכנית סדורה להגשמת החלומות תוך רכישת כל הכלים שאתם צריכים להגשמה זו .בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של הגשמת חלומות.
בוא ניתן לדמיון לעבוד: 

קר בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. 

מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה :)

לפרטים נוספים שילחו וואטסאפ \ סמסו או חייגו ל 052-3876728

 

                                                                         
 
+ שלח משוב