המרכז לאימון וייעוץ טכנולוגי - פרשת וירא

פרשת וירא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת וירא
 
          פרשת וירא
                  הכרויות וכיף בטיול שזור בסדנה במעיינות ירושלים ועוד 
 
 
שלום לך

לאחר טיול סדנאי מוצלח במיוחד בירושלים ובכותל המערבי פנינו לטיול וסדנה בהרי ירושלים.
זה קורה בשבת הקרובה 19.11.2011 .האירוע כולל : אוטובוס צמוד, הדרכה של מדריך טיולים, סדנה בהנחיית רמי בוכניק . יהיה כיף. לפרטים נוספים ליחצו כאן -סדנה וטיול בהרי ירושלים .  רישום עם כרטיס אשראי  054-2129221
 
רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיביליחצו כאן .
 
מתי בפעם האחרונה פינקת את עצמך בפינוק משמעותי? בשבוע הקרוב זה אפשרי, ולמה? בא לי לעשות מבצעים
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
סדר בביטוחים כבר עשיתם?

אני רוצה לספר לכם שבשנה שחלפה פגשתי מומחית לביטוחים בעלת תואר שני בכלכלה שעושה עבודה נהדרת. ואין זמן יותר מתאים מתקופת ההתבוננות של ראש השנה וחגי תשרי להתבונן ולבחון את הכיסוי הביטוחי האישי או המשפחתי שלנו. בבדיקה שכזו ניתן לחסוך כסף ע"י מציאת כפילויות בביטוחים שלכם ועוד.בדיקת תיק הביטוחים שלך נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כלומר בחינם.שווה שווה שווה!
על מנת לקבל במתנה את השירות הנהדר הזה
לחצו כאן .
 

מתי בפעם האחרונה עשית סדר בתיק הביטוחים המשפחתי שלך ?
ע"י בחינת תיק הביטוחים על ידי מומחית בביטוח בעלת תואר שני בכלכלה MA תוכל אף לחסוך כסף על ידי מציאת כפילויות בתיק הביטוחים. שירות זה ניתן במתנה -חינם והוא ללא התחייבות כלל .
לקבלת המתנה של בדיקת תיק הביטוחים לחצו כאן.

תדמיינו את התמונה, ירח מלא בוהק בשמיים, אוויר הרים צלול כיין ואנשים מטיילים בטבע, מה יותר רומנטי מזה?
אנחנו יוצאים לטיול סדנה וקומזיץ קליל בליל ירח מלא. הסדנה תעסוק בנושאים של תקשורת זוגית, חיזור ותעזור לך להיות יותר אפקטיבי בדייט או בכל מפגש בין אישי. הטיול הסדנאי כולל אוטובוס צמוד, מדריך טיולים סדנה וקומזיץ קליל בהתאם למסגרת הזמן .לפרטים נוספים לחצו כאן . רישום 054-2129221
רוצים להכיר? מכירים מישהו או מישהיא שרוצה להכיר ולהתחבר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: וירא .
וכמובן לסיום פרשת השבוע שלנו היא פרשת וירא,פרשת וירא מלאה בסיפורים שהם בבסיס האמונה של עם ישראל.יש לנו את שלושת המלאכים שמבשרים לאברהם כי הולך להיוולד לו בן, יש לנו את סיפור אברהם ואבימלך,יש את סיפור סדום ויש לנו בסופה של הפרשה את מבחן האמונה המרעיד- סיפור עקידת יצחק.בעצם בסיפורים אלה נשזרים עקרונות מאד בסיסיים,הכנסת האורחים הידועה של אברהם שמארח את שלושת המלאכים באירוח ממש מלכותי, יש את הצדק -לא להמית חורבן עלך סדום אם יש בה אפילו צדיק אחד(וכך אלוהים דואג למלט את לוט ומשפחתו מסדום לפני החרבת העיר) ויש כמובן את מבחן האמונה שבעצם התחיל בפרשה הקודמת בלך לך.המבחן הזה הוא בעצם מבחן של אמונה והתמסרות. מכיוון שעל עיקרון האמונה דיברתי שבוע שעבר אדבר הפעם יותר על סדום ומה אני יכול ללמוד מסיפור סדום על חיי כאן ועכשיו. אני שואל את עצמי כמה פעמים יצא לי להאשים מישהו ע"פ עיקרון ההכללה, כמה פעמים יצא לי להטיח דברי ביקורת בנציג של חברה שעושה את תפקידו אך הוא לא החברה עצמה,כמה פעמים יצא לי לתת ביקורת לאדם בשל שיוכו המשפחתי או העסקי? פרשה זו מזכירה לי שכל אחד הוא יחיד ומיוחד וגם אם אדם מסוים מייצג גוף מסוים מעבר לייצוג הזה הוא בן אדם פרטי ולכן עליי לנקוט משנה זהירות. מה איתך? מה היא בחירתך? 
בברכת שבת שלום ומבורך בסימן של תעוזה העזה פרגון ואהבה
רמי בוכניק
0542129221
 
 
+ שלח משוב