פרשת ויצא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת ויצא

 
       תשוקה מהי בפרשת ויצא,סדנת דיאט-קואץ' חיסכון כספי -בדיקת ביטוחים חינם+ מתנות
 
 
רוצה ללמוד לאזן את התזונה שלך? רוצה לקבל כלים לשמירת התפריט שיתאים לך ואף להנות מכך? רוצה להרגיש יותר שלם עם גופך ומהמהקום הזה לפעול ולהשתפר? כל זה ועוד נקבל בסדנת דיאט קואץ' עם הנטורופתית הבכירה טל בן דוד ועם המאמן האישי בעל התמחות באימון לאיכות חיים, רמי בוכניק.
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

 
 
 
 
סדר בביטוחים כבר עשיתם?

אני רוצה לספר לכם שפגשתי  סוכן ביטוח נמרץ וחייכן שמדבר מעט ועושה הרבה עבודה נהדרת. אין זמן יותר מתאים מהערבים החורפיים לשבת ועל קפה חם ומהביל ולבחון את הכיסוי הביטוחי האישי או המשפחתי שלנו. בבדיקה שכזו ניתן לחסוך כסף ע"י מציאת כפילויות בביטוחים שלכם ועוד. בדיקת תיק הביטוחים שלך נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כלומר בחינם.שווה שווה שווה!
על מנת לקבל במתנה את השירות הנהדר הזה
לחצו כאן .  
בדיקת ביטוחים חינם
 
יש יום הולדת לבן או לבת ? יש מסיבה מיוחדת לבעל או לאישה? רוצים עוגה שבאמת תעשה לכם את האירוע? הזמינו עוגה מעוצבת בבצק סוכר,עוגה שהיא אמנות לשמה.
לפרטים נוספים לחצו כאן

 
עוגות
 
 למי התייבשו השפתיים? מי מרגישה שהפנים שלה קצת יבשות?
הגיע החורף ואיתו היובש בפנים ופתאום הפנים לא זוהרות. מי שמכיר אותי טוב יודע שאני מקפיד לשמור כל השנה על עור קטיפתי רך ונעים, במפגש נטוורקינג פגשתי אישה חביבה בשם נעמי שהראתה לי מוצרים איכותיים ביותר,טבעיים שעשויים מאלוורה,מוצרים שהיו לא רק מוצרים מעולים אלא גם במחירים סבירים יחסית למה שאני רגיל.שיכנעתי אותה לעשות מבצע לאנשים שאני שולח להם מיילים כל יום שישי והיא עשתה מבצע במיוחד בשבילכם.מזמין אתכם ללחוץ כאן ולקבל את כל הפרטים .
אתם רוצים לצחוק?  הצטרפו לאודליה לסדנת יוגה צחוק בחנוכה. מתי 23.12 איפה : ביבנה

ב23.12 יום שישי עם בחנוכה תנזמון מאד מאד אנרגטי כפי שאודליה סיפרה לי , נתכנס לערב שכולו כיף ואנרגיה. 
מה יהיה לנו ? סדנת יוגה צחוק בהנחיית אודליה מנחת יוגה צחוק מוסמכת בעלת ניסיון עשיר בהנחיית יוגה צחוק ובעולם התיאטרון. הערב במחיר מאד סמלי של 60 ש"ח לאדם .כדאי להדיע בלבוש קליל, ובמצב רוח קליל, אך אל דאגה עם מישהו יהיה קצת מבואס זה לא יהיה לזמן ארוך כי אודליה מומחית בלהפוך כל בעסה לסבבה.
כל הפרטים הנוספים בטלפון 054-2129221  , רישום מראש . 
 

רוצה לחסוך כסף?
מתי בפעם האחרונה עשית סדר בתיק הביטוחים המשפחתי שלך ?

ע"י בחינת תיק הביטוחים על ידי מומחה לביטוח  תוכל אף לחסוך כסף על ידי מציאת כפילויות בתיק הביטוחים. שירות זה ניתן במתנה -חינם והוא ללא התחייבות כלל .
לקבלת המתנה של בדיקת תיק הביטוחים לחצו כאן.

תדמיינו את התמונה, ירח מלא בוהק בשמיים, אוויר הרים צלול כיין ואנשים מטיילים בטבע, מה יותר רומנטי מזה?
אנחנו יוצאים לטיול סדנה וקומזיץ קליל בליל ירח מלא. הסדנה תעסוק בנושאים של תקשורת זוגית, חיזור ותעזור לך להיות יותר אפקטיבי בדייט או בכל מפגש בין אישי. הטיול הסדנאי כולל אוטובוס צמוד, מדריך טיולים סדנה וקומזיץ קליל בהתאם למסגרת הזמן .לפרטים נוספים לחצו כאן . רישום 054-2129221


לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.
רוצים להתכרבל מתחת לפוך ולא באלכסון, מכירים מישהו שרוצה להכיר?
האם אתם מכירים מישהו או מישהיא שמחפש את האחד או האחת? האם אתם רוצים למצוא את האחד והאחת? אם כן אני מזמין אתכם להירשם לאתר  הכרויות איכותי במיוחד אתר Look4Love , ומה הופך את האתר הזה לאתר מאד מיוחד ?
לקבלת מנוי הכרות במתנה לחצו כאן.
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?
רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.
 
פרשת השבוע: פרשת  ויצא
פרשה מאד מיוחדת בה אנחנו פוגשים לראשונה את שתי האימהות הנוספות לאה ורחל.אנקדוטה מעניינת שניתן ללמוד מהפרשה הוא כל העניין של שמירת הנגיעה שלא היה קיים אז שהרי כתוב "וישק יעקב לרחל" וזה בעצם קורה במפגש הראשוני שלהם על פי הבאר. בנוסף אנחנו רואים את התפקידים המרכזיים שהיו לנשים,רחל מגיעה לבאר  עם הצאן ביחד עם רועי צאן נוספים, כלומר תפקידים דומים. אך לא אלה הנקודות שאני רוצה לחדד השבוע, הפעם אתמקד בפסוק: "ויעבד יעקב ברחל שבע שנים ויהיו בעיניו כימים אחדים באהבתו אותה" - כמה תשוקה ואהבה יש בפסוק הזה, שבע שנים של עבודה קשה נראות כימים אחדים ורק בגלל שיש מטרה, יש חזון , יש תשוקה מילים שאנחנו שומעים ביום יום שלנו מאנשים שמדברים על מוטיבציה, אימון הצלחה ועוד. כאשר יש לנו חזון ברור, מטרה ברורה ויעדים ממוקדים מאד ואנחנו פועלים מתוך תשוקה ואהבה להשיג אותם הדרך והמטלות בדרך ייראו לנו יותר קלות ונתגבר על האתגרים בדרך בצורה יותר טובה. בין אם בחיים האישיים שלנו ובין אם בחיים העסקיים שלנו, מה התשוקה שלנו למטרות וליעדים? האם היעדים שלנו מחודדים? האם יש לנו חזון ברור קונקרטי ומוחשי ?  אם לא כדאי לעשות הפסקה קטנה, התבוננות ולחדד לעצמנו מה אנחנו רוצים , למה אנחנו משתוקקים ולבנות חזון ברור ומוחשי שכן אז שבע שנים של השקעה יראו בעיננו כימים אחדים.


קבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך בסימן יצירת חזון בתשוקה .
רמי בוכניק
0542129221
 
 
+ שלח משוב