פרשת ויגש

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר בראשית >> פרשת ויגש

       פרשת ויגש- ההתפתחות האישיותית של יוסף לאורך הפרשות, מסיבת סילבסטר מפוארת ועוד מבצעים ומתנות אליכם מרמי בוכניק 
 
בוא ניתן לדמיון לעבוד:  סערה בחוץ ואילו אתם במקום נעים, עטופים בשכבה דקה של שמן חמים ונעים תוך כדי התפנקות בעיסוי מטריף. מרגיש לכם כיף? אתם יכולים לממש את זה .
פרטים נוספים בטלפון:054-2129221

לפרטים נוספים לחצו כאן

לסוגי טיפולים שונים לחצו כאן
עיסוי | פינוק | טנטרה
 
פרשת השבוע: פרשת  ויגש-- המשך הסיפור של יוסף במצרים והפעם גם אחיו מגיעים
בפרשת ויגש אנחנו ממשיכים עם סיפורי יוסף שמבית האסורים במצרים הגיע לדרגה של משנה לפרעה וכל זה בזכות פירוש החלומות.

הנקודה שבה אני רוצה לגעת בה היא ההתפתחות של יוסף לאורך הפרשות.  בפרשת וישב אנחנו פוגשים את יוסף כנער , הבן האהוב של יעקב שמתנהג בלי הרבה רגישות ובלי לקרוא את המציאות המשפחתית שלו ושל אחיו.הוא מעלה שוב ושוב את רמת הקנאה במשפחה ואף מספר לאחיו על החלומות שלו (שפרשנותם פשוטה יחסית -כולם משתחווים ליוסף) דבר שעוד מגדיל את השנאה אליו. אנחנו למדים מזה שהוא לא קורא נכון את המציאות המשפחתית מכך שהוא נאות ברצון לבקשה של אביב לדרוש בשלומם. כמו כן כאשר הוא שואל למקומם הוא אומר "את אחי אנוכי מבקש" כלומר מבחינתו יש הרמוניה משפחתית. כאשר הם רואים אותו הם זוממים תכנית להרוג אותו ורק ראובן הבכור עוצר אותם. ב]רשה הבאה פרשת מקץ אנחנו פוגשים כבר יוסף יותר בוגר, יותר רגיש עם אינטואיציה מפותחת ביותר שיודע לקרוא בין השורות מה אנשים מרגישים( סיפרתי בפרשה שעברה על הפנייה הרגישה והאינטואיטיבית שלו לאסורים איתו בבית האסורים). בפרשה זו אנחנו רואים את יכולותיו התקשורתיות הגבוהות, כיצד הוא מתנהל מול אחיו, מותח את החבל אבל לא נותן לו להיקרע וכמובן מגלה הרבה רגישות בסופו של דבר וסולח להם.יוסף עובר שינוי גדול מאד באישיות שלו מפרשת וישב עד לפרשה זו . מה אנחנו יכולים ללמוד מכך לחיינו: שני דברים

  • האישיות שלנו , האינטואיציות שלנו וכיו"ב יכולים להשתנות , צריך לתת להם רק הזדמנות להתאמן  ולהשתפר, כמו כן אנחנו יכולים להפוך ליותר רגישים ומקשיבים עם השנים וזה בידינו.וכמו שאנחנו רואים לאורך הפרשה יכולות ההקשבה הגבוהות של יוסף עוזרות לו מאד.
  • דבר נוסף זה לא לשפוט מהר מדי אנשים אחרים, זכרו כל אדם יכול להשתנות בדיוק כפי שיוסף השתנה .
בברכת שבת שלום 
שנה אזרחית חדשה טובה לכולנו 
וזכרו:
הקשבה זה גם לעצמנו, למה הגוף שלנו באמת צריך ורוצה ולא מה אנחנו דרך המיינד מחליטים בשבילו שהוא צריך. את זה אנחנו הולכים ללמוד בסדנת הרזייה שזורה בכלים אימוניים רבים לרבות כלי מאד חשוב -איך באמת להקשיב לגוף. לפרטים נוספים על הסדנא לחצו כאןקבלו במתנה ממני של יצירת רושם ראשוני אפקטיבי. הקורס בנוי משבעה סרטונים ושיעורים בתחום .

לרישום לקורס החינמי ליצירת רושם ראשוני לחצו כאן .

לרישום לסדרת הטיפים לשיווק באינטרנט לחצו כאן

בברכת שבת שלום ומבורך  בסימן של הקשבה .
 
 
+ שלח משוב