הכנה לראיון עבודה

דף הבית >> אינדקס קישורים >> הכנה לראיון עבודה


                            

הכנה
לראיון עבודה


   חייגו 054-2129221
רושם ראשוני אפקטיבי יעזור לך בראיון העבודה 054-2129221                
  • צור קשר עם רמי בוכניק בנוגע לראיון העבודה שלך  וקבל מתנה -קורס אינטרנטי קצר ליצירת רושם ראשוני אפקטיבי.
  • הכנה מסודרת לראיון עבודה תגדיל את סיכוייך לזכות במשרת חלומותיך.
  • הכנה לראיון עבודה תעזור לך לבחור את המשרה במקום שהמשרה תבחר אותך.
  • הכנה לראיון עבודה תיתן לך ביטחון בתהליך הגיוס כולו.
  • הכנה לראיון עבודה תעזור לך לדלג מעל המשוכות בדרך למשרה שלך.
  • צור קשר עם רמי בוכניק ב 054-2129221 וקבל פרטים לגבי הכנה לראיון עבודה

 

רושם ראשוני |הכנה לראיון עבודהרושם ראשוני | הכנה לראיונות עבודהרושם ראשוני |אימון לדייטים
רושם ראשוני |איך להצליח בדייט 


הכנה לראיון עבודה
 

קיבלתם זימון ל-ראיון עבודה או אף למספר ראיונות עבודה ואתם מחליטים בדיאלוג הפנימי שלכם ," כן אני רוצה לעבוד בחברה הזו",אם כן שווה לכם להמשיך לקרוא, אם לא אז זה לא ממש משנה אם תתכוננו או לא,כי גם לא כל כך משנה אם תעברו את ראיון העבודה הקרוב או לא .

אתם איתי ?אז נמשיך , כמו כל מבצע מסודר נחלק את ההיערכות וההכנה לראיוינות העבודה לחלקים ברורים ובהירים .

השלב הראשון: מודיעין עסקי  כהכנה לראיון העבודה
לא אני לא מתכוון לפעילות הרפתקנית בעורף מקום העבודה החדש, אלא למהלכים מאד פשוטים שמאד כדאי לכם לעשות. השלב הראשוני במודיעין נמצא במרחק של 2 קליקים ממכם, כניסה לגוגל ומגוגל הקלקה לאתר החברה שזימנה אותך לראיון עבודה. עיינו באתר , לימדו על המוצרים של החברה, נסו לבדוק עם האתר נותן לכם מידע על הוואי העבודה בחברה, בידקו את מדור הדרושים באתר ובידקו האם יש תפקידים נוספים שהם מגייסים,האם יש תפקידים מקבילים או משלימים לתפקיד שאליו אתם נבחנים.נסו לקרוא בין השורות האם החברה בצמיחה כן או לא.השלב הבא במודיעין העסקי שרלוונטי לראיון העבודה שלכם הוא חיפוש מידע נוסף על החברה, מידע שאינו מופיע באתר החברה. איפה ניתן למצוא מידע שכזה? בגוגל כמובן. השלב האחרון ואולי החשוב והאפקטיבי ביותר בהכנה לראיון העבודה הוא יצירת תקשורת ישירה עם אנשים שקשורים בצורה ישירה או עקיפה לחברה. נשמע מסובך? בכלל לא , בידקו בספר הטלפונים שלכם (שנמצא כנראה בכיס שלכם בתוך הטלפון) האם יש מישהטו ממכריכם שעובד או מכיר מישהו שעובד בחברה שזימנה אתכם לראיון עבודה.כנסו לפורומים של חיפוש עבודה,והשתמשו ברשתות החברתיות ונסו לאתר אנשים שהתראיינו לאחרונה לאותה חברה, אם מצאתםן מישהו או מישהיא שעברו ראיון עבודה באוןתה חברה, לפניכם מקור מודיעיני ראשון בחשיבות, בררו בעדינות,על מה הוא נשאל, לאיזה תפקיד ואיזה שאלות טכניות שאלו אותו. בפעולה הזו כמובן יכולה לתת לכם הזדמנות פז להתכונן לשאלות ולהיות מוכן בצורה הרבה יותר טובה לראיון העבודה.

השלב השני: הכנה מנטלית לראיון העבודה
השלב השני והלא פחות חשוב הוא הכנב מנטלית לקראת ראיון העבודה.בשלב הזה אתם בונים את הביטחון שלכם כמועמדים רלונטיים למשרה.הדבר הראשון הוא לשלוף את הקורות חיים שלכם,לעבור עליהם ולהיזכר במה הייתם טובים במקומות עבודה הקודמים שלכם, איזה הצלחות היו לכם ומה בתכונות וביכולות שלכם עזרו לכם להצליח היכן שהצלחתם.מהלך שכזה יחדד לכם ויעלה את היכולות והחיוזקות שלכם למודעות, כך כשתישאלו מה החוזקות שלכם, או שאלה של "תן דוגמה" יהיו לכם תשובות מבוססות,כנות,אמיתיות וטובות שישדרו ביטחון במקצועיות שלכם וירשימו את המראיין.שימו לב הכל מבוסס על אמת ודברים שעשיתם. לעולם לעולם אל תשקרו ואל תגזימו, שקר קל או הגזמה יאירו אתכם שאור בלתי אמין, ומי רוצה לקבל עובד לא אמין לחברה שלו?

השלב השלישי בהכנה לראיון העבודה: קבלת משוב מחבר או איש מקצוע
השלב השלישי בהכנה לראיון העבודה הוא קבלת משוב וביקורת בונה.משוב זה יכול להינתן על ידי חבר טוב שמבין בתחום שלכם,או על ידי איש מקצוע, מאמן קריירה או יועץ בתחום של ראיונות העבודה.כמובן שהמשוב של איש המקצוע יהיה כנראה הרבה יותר מקיף. כדי לבצע משוב טוב פשוט בקשו מהחבר לערוך לכם סימולציה של ראיון עבודה ולאחר מכן למשב אתכם.תוכלו לעשות תהליך זה מספר פעמים על מנת להשתפר. ההכנה הזאת עוזרת לכם מחד להרגיש הרבה יותר בטוחים בכל מה שקשור לראיון העבודה ומאידך באמת להיות יותר מוכנים וסגורים על עצמכם לפני ראיון העבודה.

אז שיהיה לכם בהצלחה בראיון העבודה שלכם .

נכתב על ידי
רמי בוכניק  (054-2129221)
שעוזר לך להתקבל למקום העבודה הבא שלך.


 
 

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב