פרשת כי תצא

דף הבית >> פרשת השבוע >> ספר דברים >> פרשת כי תצא
סדנת סוף שבוע בטבריה, טיול סדנאי לירושלים
מבצעים ואירועים נוספים 

שלום לכם.
ראש השנה מתקרב עם אנרגייה של התחדשות והרבה הרבה טוב. בנרגייה הזאת אנחנו ממשיכים בפעילויות וביצירה .
רוצים להכיר אנשים חדשים ? רוצים נוכחות עסקית ביוטיוב? רוצים להנות מערב שישי בירושלים הקסומה  ? 
אם עניתם כן על אחת או יותר  מהשאלות המשיכו לקרוא .

                     
19.9.2011  סדנת בוקר ייחודית לעסקים קטנים : יצירת ערוץ יוטיוב שיווקי אפקטיבי שיודע להשתחל היטב למקומות ריאליים    
                    במנועי החיפוש.
22.9.11      טיול סליחות לילי שזור בסדנה ייחודית בהנחיית רמי בוכניק לירושלים ובהדרכת מורה דרך מוסמך.
25.9.11     סדנה ייחודית לרגל ראש השנה , בסדנה נעבוד עם קלפי טארות, נחווה מדיטציה לשנה החדשה ועוד.
                  * תאריך לא סופי

בנוסף במיוחד לקראת החגים והטיולים בחגים רוצה לספר לכם שיש אפשרות לחסוך בדלק, אני ניסיתי וזה עבד.
מזמין אותך לבדוק : לפרטים נוספים לחצו כאן.

רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיבי? לחצו כאן .19.9.2011 יש לכם עסק קטן עד בינוני? אם כן מקומכם איתנו בבוקר סדנאי שבו נלמד הלכה למעשה כיצד להקים ערוץ שיווקי ביוטיוב שיהיה יותר בולט במנועי החיפוש.במהלך הבוקר כלח אחד ייצור לעצמו ערוץ יוטיוב וידע להשביח אותו. באם יש לכם כבר ערוץ יוטיוב פשוט תלמדו כיתצד לקדם אותו בצורה יותר אפקטיבית (שזה עיקר הסדנה).רישום בטלפון 054-2129221
טיול לילה לירושלים
טיול לילי  לירושלים + קבלת שבת בירושלים, 23.9.2011 .נטייל ברחובות ירושלים נבקר בכותל ונשמע עוד מסיפורי ירושלים ממדריך טיולים ומספר סיפורים מוסמך. בנוסף לכך נכיר אנשים חדשים ונחווה סדנה קצרה בהנחיית רמי בוכניק. הטיול כולל: אוטובוס מפואר , מדריך טיולים ומספר סיפורים, מנחה סדנאות ומאמן אישי בכיר .לפרטים נוספים לחצו כאן.
 רוצה לחסוך דלק? אני אישית נתתי לרפי להתקין אצלי ברכב טבעת חכמה שגורמת לאויר שנכנס למנוע להיכנס בסיבוב ועל ידי כך נוצרת בעירה טובה יותר.אבל מה זה משנה איך זה עובד, העיקר שזה עובד! מדדתי חודשיים ימים את צריכת הדלק ונוכחתי לדעת שאכן צריכת הדלק ירדה וכך אני חוסך לא מעט כסף. אז אם גם אתה רוצה לחסוך בדלק פשוט היכנס ללינק,ראה סרטון עם עדויות השאר פרטים ורפי שהתקין אצלי ברכב את הטבעת יתקשר אליך.למוצר זה רפי נותן 100% אחריות,כלומר במידה ולא תהיה מרוצה מהתוצאות תחזיר את הטבעת ולא תשלם. הטבעת ניתנת ל36 ימי ניסיון בהם אתם יכולים למדוד את צריכת הדלק. חסך לכם? שלמו לרפי והמשיכו לחסוך, לא חסך לכם, החזירו את הטבעת לרפי ולא שילמתם כלום. לפרטים נוספים לחצו כאן.  
25.9.2011 סדנה ייחודית לכבוד ראש השנה, בסדנה נעבוד עם קלפי טארות, נחווה מדיטציה לשנה החדשה ונלמד כלים להתחדשות והנעה קדימה. כל הפרטים אצל רמי בוכניק
054-2129221וכמובן כמה מילים על פרשת השבוע פרשת כי תצא. בפרשת השבוע מוזכר הפסוק 
"לא תראה את שור אחיך או את שיו נידחים, והתעלמת מהם, השב תשיבם לאחיך; ואם לא קרוב אחיך אליך, ולא ידעתו, ואספתו אל תוך ביתך, והיה עמך עד דרוש אחיך אותו, והשבות לו; וכן תעשה לחמורו, וכן תעשה לשמלתו, וכן תעשה לכל אבידת אחיך אשר תאבד ממנו ומצאתה, לא תוכל להתעלם..."
מצוות השבת אבדה, התורה במסגרת המצוות שלה נותנת לנו מצוות רבות של מודעות חברתית ומודעת סביבתית. לצמצם את הנזק הנגרם לאחרים ככל שנוכל.כשאני חושב על מצווה זו אני רואה לנגד עיני גם את העניין החברתי של בין אדם לחברו,פשוט להיות מודע למי צריך מה ולנסות לעזור בכל דבר שאפשר,בנוסף לכך אני רואה את העניין של המודעות הסביבתית, להיות מודעים שיש לנו ארץ אחת,כינרת אחת, כדור ארץ אחד וכיו"ב, בקבוקים מפלסטיק למחזור ,עיתונים ונייר למחזור וחיסכון במים.
ברמה העוד יותר עמוקה פשוט היו מודעים לכך שכל נכס שיש בידיכם הוא יחיד מיוחד וחד פעמי,ולנכסים אני לא מתכוון דווקא לרכוש, מערכת יחסים היא נכס, ידידות היא נכס, יכולת היא נכס, שימרו והעצימו את הנכסים שלכם. 

אז שיהיה לכולם פשוט כיף.....
שלכם 
רמי בוכניק
054-2129221
                 


 
 

 
 
+ שלח משוב