פרשת ניצבים

דף הבית >> פרשת השבוע >> פרשת ניצבים
אירועים ומבצעים שונים וסדנה ביום א לראה"ש
רישום 054-2129221
אנחנו בחודש אלול וראש השנה מתקרב אלינו בצעדים מהירים. כמובן שזה זמן טוב להתבוננות, במה שעבר עלינו במהלך השנה האחרונה. אז קודם כל אני כמובן מבטיח שתקבלו בשבוע הבא סרטון ובו אני אסכם את השנה שלי ואברך את כולם בברכות לשנה הבאה שמי ייתן ויתגשמו. ביום א' הקרוב נתכנס לסדנה ייחודית לקראת ראש השנה.סדנה של התכווננות לקראת השנה החדשה, עבודה עם קלפי מודעות שונים ומדיטציה . לרישום לסדנה שביום א' התקשרו ל 054-2129221.

מזמין אתכם לקרוא על אירועים ומבצעים נוספים שלנו.

25.9.11     סדנה ייחודית לרגל ראש השנה, בסדנה נעבוד עם קלפי טארות, נחווה מדיטציה לשנה החדשה ועוד.רישום  מראש בטלפון 054-2129221
                 
בנוסף במיוחד לקראת החגים והטיולים בחגים רוצה לספר לכם שיש אפשרות לחסוך בדלק, אני ניסיתי וזה עבד.
מזמין אותך לבדוק : לפרטים נוספים לחצו כאן.

רוצה להירשם לקורס חינמי בנושא יצירת רושם ראשוני אפקטיבי?
לחצו כאן .

25.9.2011 סדנה ייחודית לכבוד ראש השנה, בסדנה נעבוד עם קלפי טארות, נחווה מדיטציה לשנה החדשה ונלמד כלים להתחדשות והנעה קדימה. כל הפרטים אצל רמי בוכניק.
רישום בטלפון 054-2129221. קיום הסדנה מותנה במינימום משתתפים.
טיול לילה לירושלים
טיול לילי  לירושלים באוירה ירשולמית של סוכות, 18.10.2011. נטייל ברחובות ירושלים נבקר בכותל ונשמע עוד מסיפורי ירושלים ממדריך טיולים ומספר סיפורים מוסמך. בנוסף לכך נכיר אנשים חדשים ונחווה סדנה קצרה בהנחיית רמי בוכניק. הטיול כולל: אוטובוס מפואר , מדריך טיולים ומספר סיפורים, מנחה סדנאות ומאמן אישי בכיר  לפרטים נוספים לחצו כאן.
רוצה לחסוך דלק? אני אישית נתתי לרפי להתקין אצלי ברכב טבעת חכמה שגורמת לאויר שנכנס למנוע להיכנס בסיבוב ועל ידי כך נוצרת בעירה טובה יותר.אבל מה זה משנה איך זה עובד, העיקר שזה עובד! מדדתי חודשיים ימים את צריכת הדלק ונוכחתי לדעת שאכן צריכת הדלק ירדה וכך אני חוסך לא מעט כסף. אז אם גם אתה רוצה לחסוך בדלק פשוט היכנס ללינק,ראה סרטון עם עדויות השאר פרטים ורפי שהתקין אצלי ברכב את הטבעת יתקשר אליך.למוצר זה רפי נותן 100% אחריות,כלומר במידה ולא תהיה מרוצה מהתוצאות תחזיר את הטבעת ולא תשלם. הטבעת ניתנת ל36 ימי ניסיון בהם אתם יכולים למדוד את צריכת הדלק. חסך לכם? שלמו לרפי והמשיכו לחסוך, לא חסך לכם, החזירו את הטבעת לרפי ולא שילמתם כלום. לפרטים נוספים לחצו כאן.  
 
 
רוצה ללמוד איך ליצור רושם ראשוני אפקטיבי?רוצה לשפר את הרושם הראשוני שלך? אם כן פשוט היכנס ללינק המצורף והירשם לקורס חינמי באינטרנט שייתן לך כלים אמיתיים של עבודה עצמית לשיפור הרושם הראשוני ממקום הוויתי ולא מתוך מקום של הצגה. לרישום ופרטים לקורס חינמי ביצירת רושם ראשוני אפקטיבי לחצו כאן.וכמובן כמה מילים על פרשת השבוע פרשת ניצבים וילך.פרשה זו היא פרשה שמסכמת את החיים במדבר. בסופה של הפרשה משה מעביר את השרביט ליהושוע.כמובן שזה זמן די דרמטי בהתהוות בני ישראל לעם ואכן בפרשה זו  מופיעים כמה אלמנטים מאד חזקים שקשורים לעולם האמונה. הדבר הראשון שמופיע הוא עיקרון הבחירה: תמיד יש לנו אפשרות לבחור בדרך כזאת או אחרת , הפסוק הבא מזכיר לנו בצורה אסוציאטיבית את הסיפור מבראשית של עץ הדעת טוב ורע: "ראה נתתי לפניך היום את החיים ואת הטוב ואת המות ואת הרע:", תמיד בידינו לבחור מה לעשות וכיצד להגיב לסיטואציות,ותמיד בידינו לבחור כיצד לפרש כל סיטואציה וסיטואציה.האלמנט הנוסף שמופיע הוא אלמנט החיפוש . איפה לחפש את התשובה לשאלות :"כי המצוה הזאת אשר אנכי מצוך היום לא נפלאת היא ממך ולא רחוקה הוא: לא בשמים הוא לאמר מי יעלה לנו השמימה ויקחה לנו וישמענו אותה ונעשנה:ולא מעבר לים הוא לאמר מי יעבר לנו אל עבר הים ויקחה לנו וישמענו אותה ונעשנה: כי קרוב אליך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשות:" הדברים שעלינו לעשות אינם נפלאים מאיתנו, או בשפתינו אנו אינם גדולים עלינו. התשובות האמיתיות לכל הדברים נמצאים אצלנו, קרוב מאד. אין שום סיבה לחפש את התשובות לכ שאלה שלא תהיה במרחקים. הכל נמצא פה מתחת לאף.האלמנט הנוסף הוא בעצם אחת העבודות העיקריות שאנחנו עושים בסדנאות שונות של עבודה עצמית. הנמכת האגו , כאשר אני מאדיר את האגו שלי אני סובל, אני נהייה עבד לאגו שלי,לדוגמה אני עלול לרכוש רכב שאני כלל לא צריך רק כדי לספק את האגו שלי ובסופו של דבר לסבול מזה בגלל הלוואה שאקח וכיו"ב, אני עלול לרכוש מותגים רק כי זה נחשב מתוך עבדות לאגו ואחרי זה אצטרך לרוץ אחרי הזנב של עצמי כדי לסגור מינוסים ועוד ועוד דוגמאות. מניעת העבדות לאגו ניתנת ע"י תובנה שיש משהו שהוא גדול מאיתנו. זה מופיע בפסוק הבא: "את יהוה אלהיך בכל לבבך ובכל נפשך למען חיייך " .וכאמור קיום התובנה הזאת בידינו.


שלכם 
רמי בוכניק
054-2129221
                 


 
 

 
 
+ שלח משוב